„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Jūsų dėmesiui siūlome tinklalaidę „Pagaminta Lietuvoje“ – Aleksandro Nemunaičio pateikta savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
G.P.

Išties, nieko asmeniško neturiu prieš Autoriu. Greičiau priešingai. Ir būtent todėl norėčiau atvirai pasakyti viską, ką galvoju apie dabar atėjusią tokių „tinklalaidžių” madą. Neveltui sakoma, kad nauja – tai pamiršta sena. Kadangi Autorius dar labai jaunas, jis tikriausia ir nežino, kad maždaug prieš 30 metų Lietuvoje (1989-1992) buvo labai populiarus toks TV formatas, kuris ilgainiui imtas vadinti „kalbančiomis galvomis”. Na susėsdavo tuomet TV studijoje prieš kameras keli protingi (ar tokiais save laikantys) žmonės ir kalbėdavo kokią valandą… Kadangi atviras kalbėjimas (be cencūros) tuomet buvo naujiena, tai tokios „kalbančios galvos” buvo populiarios. BET… iki tam tikro laiko, kol visiems galiausiai ATSIBODO. Šiandien tas „tinklalaidžių” bumas irgi labai greitai nuslops. Jau ir dabar jis yra dažną sykį tik laiko gaišimas, NEBENT AUTORIUS… Skaityti daugiau »

stasys

G.P. Naujas veidas turi kur kas daugiau patrauklumo , o jei Jis dar jaunas ir energijos pilnas , jo potencialas sunkiai išmatuojamas . Pavyzdžiui palyginkite Krantai-2 su Butkevičiumi publikuota laidą , nuo laidos dalyviu taip ir paduoda ‘garliaviniu’ kvapeliu …. ir lupasi ju odos tuščio kalbėjimo sunesioti švarkeliai juju pasitikėjimo . Jaunimas netgi ir tokiame formate įdomiau žiūrysi taupo laiką aktyviam žmogui, gal ne esmynei žiniai bet juk pats matote kuo pavirsta su metais tu ‘esmyniu ziniu’ dalyviai.

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top