Pagėgiškiai renkasi 9-tą numerį: Donatas Jančaras surinko daugiausia e. balsų

meslaisvi.lt

Nenumaldomai artėja savivaldybių tarybų rinkimai. Savo populiarumą kandidatai gali pasitikrinti įvairiuose internetiniuose portaluose.

Svetainėje reitinguok.lt yra surašyti visi Lietuvoje dalyvaujantys kandidatai į savivaldybių Tarybas ir merus. Pagėgių varžybose tarp kandidatų į merus, atrodo, yra tik vienas lyderis. Tai – Lietuvos sąrašo iškeltas kandidatas Donatas Jančaras. Jis sulaukė daugiau nei tūkstančio rinkėjų palaikymo balsų. Tuo tarpu kiti varžovai nepajėgia peržengti net šimto balsų ribos.

reitinguok.lt tinklapis sudarytas tokiu būdu, kad kiekvienas norintis gali ne tik palaikyti kokį nors kandidatą, bet ir atvirkščiai, savo balsavimu sumažinti jo populiarumą. Skiriant savo palaikymą ar ne, rinkėjams sudarytos sąlygos daryti tą penkiaženklėje sistemoje, t.y. galima kandidatui skirti arba atimti iš karto penkis taškus.

Visus kviečiame dalyvauti šiose elektroniniuose kandidatų palaikymo rinkimuose.

meslaisvi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
MĄSTOM

Tai gal Pagėgiškiai jau suprato kad būti ubagų ir durnelių statuse gana.
Žmonės neturi darbų,užguiti,priversti būti nuolankiais maldautojais.
ŽINOKIME,KAD JIE BIJO TŲ-KURIE NEBIJO JŲ.
GERBKIME SAVE.

Atsibudo

Pagegiskiai ,kad uztenka Komskiu mafijai skurdinti zmones . Bukite vieningi ,nustumkite nuo lovio Komskius ir jusu gyvenimai pasikeis .

Mokytoja

Statistika rodo, kad iš Pagėgių pernai emigravo daugiausia žmonių. Kodėl žmonės bėga iš Komskių rojaus?

Batvinis. GAL

Batvinis. GAL 2015 vasario 10 Dedikuoju Reginutei. Archangelas – Laisvis. 2015 VASARIO 10 Ačiū Remiux, Drauge, už gerą ir Teisingą žodį. Archangelas, aukščiausiojo dalis, daug kam maišo. Todėl ir rašau, jog blogis (pragaras) persekioja GĖRĮ (ROJŲ). Su pagarba mąstantiems Žmonėms. Tau- Laisvis. Ilgas kelelis per kopas (tęsinys) Labas rytelis LIETUVA. (2015.02.10 – antradienis) Praeitis (Tolima ). Atmenu tuos laikus, kai Kaune, ant Parodos kalno, organizavau diskotekas (didžėjus buvau). Liejosi fontanai, skambėjo muzika (prie KKI, ąžuolyno). Tiek šokau, kad savo puspalčio diržą pamečiau. Radau po to įrištą medyje. Priėjo keli vyrukai, pasiūlė nueiti prie gamyklos „Ragutis“ (alaus), alaus pagurkšnoti, padiskutuoti (Ten jie nuomojo butą). Tai ir padariau. Praeitis (artima – šįryt). Ryte palesinau paukštelius (prie ligoninės). Pašnekėjau su Reginute, su Marija.… Skaityti daugiau »

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top