Pakvieskite visus pasitikrinti, ar jų parašus reikia tikslinti!

Vyriausioji rinkimų komisija nustatė, kad kai kurie parašai už referendumą „Tautos valia“ turi trūkumų, kuriuos būtina ištaisyti surandant pasirašiusį asmenį ir duodant pasirašyti iš naujo. Pasitikrinkite, ar jums nereikia patvirtinti parašo, o taip pat, ar nereikia tikslinti jūsų artimųjų, draugų ar kaimynų įrašų. Tai galite padaryti ČIA.

Paiešką galima atlikti dviem būdais: pagal dokumento – paso arba tapatybės kortelės numerį – ir pagal vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą. Ieškant pastaruoju būdu reikia užpildyti du paieškos laukelius.

Atlikus paiešką ir neradus ieškomo asmens, prašome pamėginti įrašyti panašiai atrodančius duomenis (dažnai supainiojami skaičiai 1 ir 7, raidės „o“ ir „a“, „B“ su „8“ ar net „D“ ar kt.), nes ne viskas buvo perskaityta teisingai iš parašų rinkimo lapų. Kai kurie neatitikimai labai dideli („Dovilė <-> Dailė“, „Lina <-> Zina“), todėl radus nors panašaus į savo ar pažįstamų duomenis, kviečiame užpildyti Formą sutikrinimui ar skambinti nurodytais telefonais.

Paieškoje randami tik tų pasirašiusių žmonių duomenys, kuriuos reikia patikslinti, tad jeigu savęs ar pasirašiusių pažįstamų paieška neranda, jų tikslinti nereikia.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top