Panaikinti kaltinimai gėjų „santuoką“ užregistruoti atsisakiusiai Kim Davis

Pro Patria

Federalinis teismas Kentukio valstijos tarnautojai Kim Davis, praeitais metais atsisakiusiai užregistruoti tos pačios lyties asmenų „santuoką“, panaikino visus kaltinimus.

2015 m. rugsėjį Kim Davis praleido penkias dienas kalėjime ir buvo paduota į teismą, nes atsisakė pasirašyti santuokos sertifikatą gėjų porai. Tada ji pareiškė: „Savo vardu pasirašyti sertifikatą, patvirtinantį santuoką, kuri prieštarauja Dievo įsteigtai santuokai kaip sąjungai tarp vieno vyro ir vienos moters, reikštų pažeisti savo gilius religinius įsitikinimus ir sąžinę. Man tai reikštų nepaklusnumą Dievui.“

Dėl savo veiksmų moteris susilaukė grasinimų iš vienalyčių „santuokų“ šalininkų pusės. Pasak Davis, jai ir jos vyrui daugybe kartų grasinta susidorojimu jiems miegant, išprievartavimu, namų sudeginimu.

Tuometinis Kentukio valstijos gubernatorius Steve’as Beshearas tokią moters poziciją pavadino „absurdiška“ ir „buka“. Tačiau lapkritį valstijos gubernatoriumi tapus Mattui Bevinui, Kentukio valdžia išleido įsaką, kuriuo nuo santuokos sertifikatų pašalinamas valstijos tarnautojų parašas.

Šis įsakas užtikrino valstijos tarnautojų sąžinės laisvę nepatvirtinti vienalyčių „santuokų“ bei leido teismui panaikinti visus kaltinimus Kim Davis.

Parengta pagal Churchmilitant.com informaciją

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top