Panevėžio meras Rytis Račkauskas: „Tikiu miesto ateitimi“

Bernardinai.lt

Portalas bernardinai.lt pradeda ciklą „Pokalbiai su Lietuvos merais“.

Pirmuoju pašnekovu tapo nepartinis Panevėžio meras Rytis Račkauskas. Jį kalbino Andrius Navickas. Vaizdo pokalbį parengė Kostas Kajėnas.

Ir kitų miestų merai yra kviečiami prisijungti prie šio ciklo, kurio tikslas – supažindinti Lietuvos žmones su vietos valdžia. Rašykite: andriusnavickas@gmail.com

Bernardinai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Irgi

Aš taip pat tikiu, kad žmogus, sugebėjęs koordinuoti Baltijos kelią, gali labai naudingai dirbti Panevėžiui.

Tikime

ir Pasitikime

Rytoj vykstame

į Panevėžį,į svečius pas 90 metų audėją ,kuri vis dar audžia,tik jaučiasi primiršta.O tai neeilinė asmenybė,linksma ir šviesi.Prisiminkit vis ją.Aplankysime ir kitus objektus.Patinka Panevėžio jaukumas.Ten gali būti būti gražus,neaukštas tarsi skandinaviškas miestas,turintis ryšius su užmiesčiu ir tuo modernus.

Realijos.

Kaip galima tikėti miesto ateitimi, tiksliau, miestą valdančia grupuote? Sakykit, koks darbdavys šiais laikais mokėtų atlygį už darbą iš savo kišenės, kai tas darbas tėra tik darbo imitacija? Dar blogiau, negu sovietiniais laikais, kai žmonės vaidino , kad dirba, nes valdžia vaidino, kad moka už darbą… Bet mūsų miesto valdžia moka. Klausimas – kodėl?Galima spėti, kad yra ne maža nauda. O iš kur? Ogi lėšos mūsų visų – valstybės biudžetas. Matyt, pėsčiųjų tiltui per Nevėžį rekonstruoti sąmata išpusta tiek, kad užteks ir valdininkų, ir partijų kišenes solidžiai papildyti. Per tiek laiko šiuolaikinėmis technologijomis galima buvo naujausią tiltą pastatyti. Kas vyksta dabar, yra akivaizdus darbo imitavimo( tiksliau – pinigų plovimo) pavyzdys. Neprošal būtų šiuo projektu pasidomėti FNTT tarnyboms.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top