Papunkčiui su Vytautu Sinica. Migrantų krizės sprendimas

Valdantieji paskelbė šaukiantys neeilinę Seimo sesiją migrantų iš Baltarusijos krizei spręsti ir jau priėmę sprendimą kurti fizinį barjerą Baltarusijos pasienyje. Deja, fizinis barjeras šioje situacijoje yra mažareikšmis dalykas. Dauguma barjerų įveikiama, o neįveikiamų įrengimo tektų ilgai laukti. Tačiau jokie barjerai nebus veiksmingi be politinio sprendimo nebeįleisti į Lietuvą jokių migrantų, atvykstančių be dokumentų, leidžiančių buvimą Lietuvoje. Visų pirma, prieš bet kokių barjerų statybas, būtinas kaip tik toks sprendimas – Lietuva neįsileidžia migrantų. Kol tokio sprendimo nėra, visos kitos priemonės tėra naujas spektaklio etapas. O kai toks sprendimas bus, turime paaiškinti jį pasauliui, informuoti apie jį migrantų kilmės šalis ir sutelkti tokiai politikai pritariančių ES valstybių koaliciją. Visa tai ne tik paprasta, bet ir būtina, kad Lietuva išliktų suverenia, savo teritoriją kontroliuojančia ir milžiniškų socialinių bei kultūrinių įtampų išvengti galinčia valstybe. Apie tai ir dar daugiau papunkčiui aiškinamės su Vytautu Sinica.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gal galima

pasimokyti iš Izraelio,kaip saugoti savo valstybę?Lietuva tampa antru Izraeliu?

Lietuva

Tegyvuoja nacionalizmas

klausimas

Idomu, kiek pabegeliu priglaude daktarantas Sinica?

123.

kokia čia krizė? jei taip būtų tai prezidetas būtų kreipęsis į tautą.

arba

arba kitas sprendimo būdas – uždaryt ir reikalaut iš ES pinigų – kuo daugiau batka atveš tuo daugiau ES pinigų duos tuo turtingesnė Lietuva bus, na jei ES „šeria” Erdoganą tai kodėl negali „šerti” Lietuvos?

Nepasirašysiu

„sutelkti tokiai politikai pritariančių ES valstybių koaliciją”

Vertimas iš Sinicos jauko patiklioms avelėms:
1. Pasiūlysiu prisijungti Lietuvai prie Lenkijos ir Vengrijos, kas yra neįmanoma, nes valdžia bus nubausta išorėje, viduje (per NVO) ir niekada tokios savižudybes nepasidarys
2. Kadangi neišmanoma, parašysiu kitaip, kad avelėms patiktų
3. Pasiūlysiu kažką naujo, nieko nepasiulydamas ir niekam neuzmindamas, nes Džordžui su Gabrielium ir jo LGBT viceministru. Aveles paplos, rinkimuose bus lengviau.
4. Ačiū už dėmesį, iki kito karto. Tikiuosi, suaitrinau jums jausmus kaip Tomkaus „Olialia” pupytės

Nepasirašysiu > Pasimokyt iš Izraelio

Kai apspjaustysit, ponuli, ir 3,000 metu mokykitės rasyt, skaityt, filosofijos ir politikos beigi finansų, tuomet skambinkit, žinoma, pamokysim, pasidalinsim patirtim 🙂

Nepasirašysiu > Nacionalizmui

Durnių nacionalizmas retai gerai baigiasi. Čia kaip kojos ir lėktuvas – abi transporto priemones, bet… Arba Jagelavičiūte ir Einšteinas.
Jau turim nacionalizma 30 metu. Jis pasižymi rusai puola ir Independence ofsoru Bahamose 🙂 Tarpukariu viskas buvo taip pat, tik puole Lenkija ir ofsoras buvo sąskaita Švedijoje 🙂

Hm.

Jėga, kaip šauniai pakalbėta. Žinot, gal dabar ir pompastiškai nuskambės, bet tai nuoširdi mano mintis, atėjusi beklausant laidos: džiaugčiausi, jei p. Sinica kada nors taptų prezidentu.

> Nepasirašysiu > Nacionalizmui    23:02

Tas 30 m. tai žydkomunisčių vedimas į neomarksizmą. (Būtų visai nieko, jeigu vestų į kokius TSRS 1970-1985 metus, bet tas tautų naikinimas, genderizmas, BLM, Antifa,… eina jie nax…)

mobilizuoti

Pona Sinica skubiai mobilizuoti ir tegu tarnauja saliai , saugo jos siena…

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top