Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujakalbė

Rudenį Lietuvos viešojoje erdvėje netyla reakcijos į Vilniaus universiteto paskelbtas Lyčiai jautrios kalbos gaires. Gairės skelbia siekį kalbėti kalba, kuri nediskriminuotų jokios lyties atstovų, teigia esant daugiau nei dvi lytis, o labiausiai išgarsėjo siūlymu vietoje „žmogus“ sakyti „žmoga“. Atvirai ideologinį dokumentą kritikavo ir straipsniais, ir pareiškimais, tą darė ir mokslininkai, ir politikai. Universitetas kol kas nesitraukia ir vadina gaires „tik rekomendacija“. Daug kas numoja ranka, kaip į inteligentijos kvailystes. Be reikalo. Šios rekomendacijos yra kaip iš knygos „1984“ nužengusios Orwello naujakalbės pavyzdys ir yra skirtos per kalbą keisti mąstymą ir vertybes, patį tikrovės suvokimą. Kaip ir kodėl? Apie tai aiškinamės papunkčiui su Vytautu Sinica.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mike Adams (Health Ranger Report)

Tiesos Akimirka / The Moment of Truth – David Wilcock ir Mike Adams

Pirma dalis: https://www.brighteon.com/329acae2-b197-44a0-b8be-b8bb6508f8be

Antra dalis: https://www.brighteon.com/e80a29cc-799f-4014-beb8-01ab0886796a

Kada nors jaunas

dabar gyvenantis kvailių visuomenėje žmogus parašys apie šitų žmogus ir žmoga kūrėjus (-as) „Pavergtą protą”. Apmokamas atsisakymas proto. Logikos. Kritinio mąstymo.

Bijau, kad

VU vadovybė pralaimės prieš jaunuosius ideologus. Labiausiai stebina Pakerys. Vis dėlto šeimos, kurioje užaugo, kompetencija turėjo padėti nepamesti proto.

Life Site News

Konferencija Skiepai ir vaikai: kokie pavojai?
https://www.lifesitenews.com/vaccines-and-children/?utm_source=OneSignal

ah.ą

Apie kalbą kaip hibridinį ginklą sistemai nunulinti: kai vardai ir žodžiai neatitinka sąvokų, kalba pasidaro Netikusi.Netikusi kalba gimdo netvarką ir nesėkmes. kai ėsivyrauja netvarka ir nesėkmės, nyksta padorumas ir geri papročiai. Kai nelieka padorumo ir gerų papročių, neteisingos ir bausmės. Kai neteisingos bausmės, valdžia praranda pasitikėjimą ir žmonės pradeda šlykštėtis valdžia ir geisti jos galo. Ir tada ateina … apokalipsis/ revoliucija/ sistemos nunulinimas.

Kalčiausias

Rutinas , jis nori užkariaut visą mūsų Visatą .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Austrija. Žmonės įšėjo į gatves paskelbus visuotinį karantiną nesibadžiusiems
*
https://www.youtube.com/watch?v=onVqeSwG3Nw

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

„MES PRIEŠ LIETUVOS NAIKINIMĄ”
https://www.youtube.com/watch?v=eoZv0oayV5E

___________________________________________

Romas Dambrauskas
2021 lapkričio 18

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime. * Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur. * Šie metai – visuotinio maišto pradžia: – apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos; – moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos; – seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą – Tautos tribunolą. _ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lyginant su Anglija, Lietuvoje galėtų laimingai gyventi 25 milijonai(!!!) mūsų, bet 30 metų mes varomi iš savo gimtinės – Lietuvos. Dar prieš keliolika metų, Lietuva buvo linksniuojama, kaip sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje.
– 30 (80, 200) metų buvo žudoma Tauta, naikinama Lietuva, carinių budelių maskvėnų, bolševikinių komunistinių budelių maskvėnų, neišjungtų maskvėnų komunistinių kolaborantų – budelių.
– Kantrūs mes kaip mužikai, pakantūs budeliams.
– Lietuviai, bet gi tie seime bei moteriausybėje tūnantys budeliai tėra tik apsišaukėliai menkystos.
– Apsišaukėlius lauk iš seimo.
– Apsišaukėlių moteriausybę lauk iš tarnybos.
– Legitimus Seimas – be sąrašinių.
– Lietuvos r bei tv (Lrt) Tautai__

stasys

.. nereikia taip rimtai vertinti orwell , šviesus protas pasikliauna kritika ir analize o ne ieško sau užuovėjos kitu pranašystėse . Gal ‘jaunasis sinica’ nėra toks toks ižvalgus koks dedasi čia jei ir jam reikia orwell parankės ?

Mike Adams (Health Ranger Report)

Gera žinia ta, kad Bideno skiepų prievolę beveik neabejotinai panaikins Šeštosios apygardos apeliacinis teismas. Dėl to Baidenas triuškinamai pralaimės jo bandymą masiškai sunaikinti Amerikos žmones naudojant šį biologinį ginklą.

Bloga žinia ta, kad panaikinus skiepų prievolę, globalistai bus priversti griebtis kitos niokojančios strategijos, kad pasiektų savo genocido ir gyventojų skaičiaus mažinimo tikslus. Panašu, kad kitas jų ginklas bus Marburgas, Ebola ar Raupai.

„Merck“ laboratorijoje buvo aptikti buteliukai su užrašu „raupai“, pažeidžiant JAV įstatymus. Ir Billas Gatesas perspėjo apie raupų išplitimą JAV oro uostuose. Ką jie planuoja?
https://www.brighteon.com/757a7df2-9d8c-412f-8095-d2aba1dff321

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top