Papunkčiui. Vytautas Sinica apie Lukašenkos išpuolį

Gegužės 23 dieną per Baltarusijos oro erdvę iš Graikijos į Lietuvą skridęs „Ryanair“ keleivinis lėktuvas buvo prievarta nutupdytas Baltarusijoje, jo keleiviai sulaikyti septynioms valandoms, apieškoti, galiausiai paleisti tik po to, kai į Baltarusijos oro erdvę iš Lietuvos įskrido Baltarusijos oro linijų „Belavia“ lėktuvas. Pretekstas – pranešimas apie bombą lėktuve. Iš tiesų Baltarusija sulaikė šalyje ieškomu paskelbtą opozicijos veikėją, informacinio kanalo „Nexta“ įkūrėją Romaną Protasevičių.

Kaip vertinti ir ko tikėtis po šio įvykio ir kam jis naudingas?

Kaip tai mato Vytautas Sinica – papunkčiui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

Lukasenka dar karta deda ant europos.Tai nebaudziamumo pasekmes,juk pas mus voge,vagia ir vogs,nes nieko per 30 metu taip ir nepasodino?Kotleta suvalgyti-nusikaltimas,pavogti daug milijonu-norma.

stasys

Aš tik papildysių Vytautą , tas spektaklis Lukašenkos yra skirtas pačiai baltarusijos visuomenei , siekių įrodyti jog vakarai bet kokia pagalbą jų šalies vertina kaip grėsmę sau .Todėl nepritekliai sankcijų sukelti gali veikti kaip dopingas patriotizmui pačioje visuomenėje .. Tokių emocijų paskatinti Krymo pusiasalio gyventojai gausiai palaikė okupacinius sprendimus . Negalima leisti jog už diktatoriaus elgesį mokėtų visuomenė .. ta padaryta klaidą Ukrainos davė pagrindo prarasti Krymą . Vakarų šalys deda sankcijas konkretiems asmenims padariusiems ar prisidėjusiems prie konkretaus nusikaltimo ir tai teisinga . Man atrodo jog sankcijų tikslas ne auklėti o priminti kokias vertybes gina vakarų demokratiją . Vytautai ..juk Jūs ir pats suprantate ..jog esate neteisus siūlydamas visus bausti ? Ną kas čia būtų jei aš imciau persekioti… Skaityti daugiau »

ah1

tai kas konkrečiai pranešė apie bombą lėktuve? Nuo to ir reikėtų pradėti

stasys

Palestiniečių ‘hamas’ išsiginė siunte el. laiška . Tokiu atveju siūlo galas balai žino kur. 🙂

ah1

jei tikrai buvo pranešta lėktuvo pilotams apie bombą, tai tuomet reikalo vertinimas priklausytų nuo to kas pranešė ir vienu atveju tai būtų batkos nuvertimo uždarymas su finansavimo nutraukimu, kitu atveju kitaip, trečiu trečiaip ir po to vertinti kam naudinga. Na o nieko nežinant iš prielaidų imtis sankcijų,iš prielaidų siūlyti sankcijas tai mažų mažiausiai nekorektiška.

tik nuomonė

Mano nuomone, Lietuvos valdžia pirmiausia turi rūpintis lietuviais Lietuvoje ir už jos ribų. Pirmiausia lietuvių švietimu-buvo rašyta,kad kai kurios savivaldybės nesteigia naujų mokyklų valstybine lietuvių kalba,nors poreikis didžiulis.Rūpintis lietuviškomis mokyklomis Gervėčiuose,Pelesoje, Vainiūnuose ir t.t. ( dabartinė Baltarusija), Punske (dabartinė Lenkija),rūpintis lietuviškos tautinės savimonės išsaugojimu.Rūpintis lietuviškomis aukštosiomis mokyklomis,jų studentais Taip pat rūpintis lietuvių socialine padėtimi, įdarbinimu,jų sveikatos apsauga,gyvenimo sąlygomis. Teigiama,kad nėra pakankamai lėšų kompensuoti inovatyvius vaistus ir procedūras visiems onkologiniams ir kitiems sunkiems ligoniams,bet jų atsiranda remti gretimos valstybės piliečių švietimą,apgyvendinimą, įdarbinimą…Gal mano nuomonė kai kam atrodys „neteisinga”,bet ,manau,kad tik tinkamai pasirūpinę savais,galime rūpintis kitais.

Pabandžiau įsivaizduoti

Snaudeną skrendantį virš JAV. Bėda tik, kad niekur nenuskrisi per JAV, nebent iš Ekvadoro į Kanadą. Šiaip gražiai, profesionaliai, originaliai ir paprastuoju būdu atlikta operacija. Šaukštai po pietų. Sorošo berniuko atostogos Graikijoje baigėsi. Visai neblogai galima pragyventi už dėdės Sorošo babkes. Kita studentė irgi pliaže deginosi. Nemalonios permainos.

stasys

Kad tau liežuvis nupūtu putino lerva .Būtų čia Baltarusija estum irgi kalėjimo ‘parasa’ ..Padėkok tam Sorosui jog vis dar laisvas ..

kažkiek teisybės yra

lenkai rašo, kad čia buvo Lietuvos kontržvalgybos kliurka. atseit, kol vaikis buvo pas lenkus nieko panašaus jam negrėsė.

tiek

Sinica atitarškėjo ir už broilerį ir už šimonytę.O šiaip ,likusi Lietuva , tikrai turi kitą nuomonę apie šalies išdavikus .

Dzeikas

tik nuomuonei:
Tai kad Lenkijos lietuviu bendruomene nusiunte nX Lietuvos emisarus ir visokius ten kulturtregerius. Tie atvyko, atveze kazkokiu knygpalaikiu plonais virseliais a le „cukriniai avineliai” ir eme kirsinti vietinius lietuvius pries Lenkijos valdzia. Tai vietiniai pareiske, kad mes jusu cia nelaikom, galite vaziuoti namo )))
Pamacius uzsieniuose lietuviskos valdzios atstovus ranka ima ieskoti plytos.
https://youtu.be/hBE_0xXNS64

Al.

Jei Lietuva priėmė Protasevičių, tai, aišku, prisiėmė ir atsakomybę už jo apsaugą. Ir, aišku, negalėjo nežinoti per kur skris lėktuvas, ar, kad uzurpatorius turi naikintuvų. Taigi, manau, kad pasikartojo Pociūno atvejis.

Dzeikas

Al.’ui: Teisybes delei pazymetina,kad lektuvas priklause „Rayanair”, t.y. privaciai kompanijai.Tadviskas remiasi i Vilniaus Oro uosto dispecerines ir lektuvo ekipazo pokalbiu isklotine. Mat randasi klausimas, kodel budami arciau Vilniaus Oro uosto lektuvas tariamai su bomba apsisuko ir sedo Minske? Kada apsireiske Batjkos naikintuvas? Pries ar po lektuvo manevro(pasukant i Minska)?Pries ar po dialogo su Vilniaus dispecerine? Neturedami siu duomenu tegalime spelioti. Tai ivykiai manau labai greit parodys kas cia koki vaidmeni turejo. Kaip? Lietuvos valdziukes sh malimo mechanizmo mes apytikriai zinome pagal tai, kaip ji elgesi slepdama Mergaites byla ir tos bylos veikejus , neutralizuodama liudininkus ir pradangindama nukentejusius. Jeigu siuo atveju prasides panasus dalykai, bus „ijungtas durnius”, – atsakinejama ne i tai kas klausiama, demesys perkeliamas ant salutiniu dalyku, detaliu… Skaityti daugiau »

pusšūdlenkis tam, kur kažkiek teisybės yra

Jau tik nereikia rimtai žiūrėti į visus tokius lenkų pareiškimus. Nes lietuvių ir lenkų mentalitetas bei temperamentas labai skiriasi. Jei lietuvis linkęs į viską žiūrėti labai, netgi perdėm, savikritiškai, tai lenkas, net ir kvepėdamas nekaip, vis ras kuo pasigirti.
Visos tos lenkų žvalgybos-kontržvalgybos yra praleidusius dar didesnę kliurką, kai Putinas viename lėktuve nugalabijo visą tuometinį lenkų elitą. Ir Beliackio duomenis kolūkio idiotui lenkai irgi buvo perdavę.
Niekas negalėjo žinoti, kad pasiutlige apsikrėtęs Šklovo idiotas ryšis tokiam įžūliam veiksmui. Suprantu dar, jei Pratasevičius būtų bandęs tarptautiniu autobusu ar traukiniu tranzitu Baltarusiją kirsti, o čia gi oro linijos! Neretai netgi priešiškų valstybių keleiviniai lėktuvai skraido nedraugiškų valstybių oro erdvėje ir iki šiol niekas jų neliesdavo.

Ona

Pasipiktinau V. Sinicos dvigubų standartų politikos išvedžiojimais. Jis pateisina izraelitų, tikriausiai taip pat ir JAV, invazijas ir savo priešininkų žudynes bet kurioje pasaulio šalyje, tačiau baisiai piktinasi, kai panašiai tą patį veiksmą, tik kur kas žmoniškiau ir be jokios žalos niekuo dėtiems piliečiams, padaro Baltarusija! Arba tas raginimas sankcijas taikyti visiems tau neįtikusios šalies žmonėms – tai kokiu pragaru pavirstų pasaulis, jei sinicos imtų jam vadovauti sutartinai su netanjahais? Nykiausia Sinicos tarptautinės politikos standartus atitinkanti ir realiai atlikta operacija – Irako sunaikinimas tarptautinėmis jėgomis, nužudant lyderį, ir kaip vėliau pasirodė, kaltinimai Irakui buvo iš piršto išlaužti. Bet ar kas nors iš šito košmaro organizatorių nukentėjo? Nea, tik vienas britų ekspertas nusižudė, o gal ir jį pašalino „demokratai”…

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top