Paranojiški Kremliaus propagandinkai paaiškino, kas laukia pasaulio, jeigu Putinas įves kariuomenę į Ukrainą

Žinomas Rusijos opozicijos veikėjas ir politikas Borisas Nemcovas savo Veidaknygės puslapyje komentuoja propagandinį vaizdo klipą, atskleidžiantį dar vieną „sąmokslo teoriją“ apie neva tikruosius JAV kėslus. Šios naujos propagandinės klastotės tikslas – įtikinti Rusijos gyventojus, jog atsisakydamas tiesioginės karinės invazijos į Ukrainą, Putinas tuo pačiu gelbsti planetą nuo „neišvengiamo“ pasaulinio karo.

Borisas Nemcovas | facebook.com

Įdomu. Kremliaus agitpropas (rus. агитпроп – агитационная пропаганда – agitacinė propaganda – Tiesos.lt) nusprendė paaiškinti, kodėl [Donbase] likimo valiai palikti Strelkovas ir separatistai. Kaip jau įprasta, ši versija yra paranojinė, tačiau visiškai tiks zombinamiems [gyventojams].

Taigi, pasirodo, jog Rusijos reguliarios kariuomenės įvedimu į Ukrainą labiausiai suinteresuotos Jungtinės Amerikos Valstijos, nes tai sukeltų pasaulinį karą, ir tuomet visas Amerikos ir Ukrainos problemas galima būtų „nurašyti“ Putinui.

Antra vertus, separatistus ir toliau reikia remti, tačiau tik konspiratyviai, kad tai nekristų į akis. Ir kad toliau [Ukrainoje] būtų palaikomas karas ir chaosas. Nes, neduok Dieve, Porošenkai gali pasisekti [laimėti], o tuomet ir rusai ims geisti europinio pasirinkimo.

Visi šie kliedesiai netrukus bus parodyti ir plačiajame zomboekrane.

facebook.com

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top