Paremkime Lietuvos Sąrašą ir Naglį Puteikį, Mykolą Deikų, Donatą Jančarą e. parašais

Lietuvos Sąrašas šių metų kovo 1-ąją vyksiančiuose savivaldos rinkimuose kelia savo sąrašus į Vilniaus, Šiaulių bei Pagėgių tarybas ir kandidatus į merus – Naglį Puteikį Vilniuje, Mykolą Deikų Šiauliuose ir Donatą Jančarą Pagėgiuose.

Kad Lietuvos Sąrašas ir jo kandidatai į merus galėtų dalyvauti savivaldos rinkimuose, jiems reikia iki sausio 20 dienos surinkti mažiausiai 1 700 vilniečių, 570 šiauliečių ir 100 pagėgiškių parašų.

E. balsu Lietuvos Sąrašą galite paremti taip:

1. Atsiverskite Elektroninius valdžios vartus šiuo adresu: aikis.vrk.lt

2. Nuspaudę nuorodą Bankas, pasirinkite savo banką ir prisijunkite.

3. Tada vėl spauskite nuorodą Elektroniniai valdžios vartai.

4. Atsivers langas Kandidatų sąrašo arba kandidato parėmimas elektroniniu būdu – jo apačioje nuspauskite nuorodą Patvirtinti.

5. Nuspaudę aktyvią nuorodą Paremti savo savivaldybės kandidatų sąrašą arba kandidatą savivaldybių tarybų rinkimuose prie nuorodos puslapio apačioje Politinė partija „Lietuvos sąrašas“ (sąrašas, meras) pažymėkite varnele skiltį Remiu ir nuspauskite Paremti.

6. Svarbu: prieš išeidami iš puslapio būtinai paspauskite nuorodą Patvirtinti priėmimą, esančią puslapio apačioje.

Primename, kad Lietuvos Sąrašo ir Naglio Puteikio, Mykolo Deikaus, Donato Jančaro kandidatavimą Vilniuje, Šiauliuose ir Pagėgiuose elektroniniu parašu gali paremti tik tuose miestuose gyvenamąją vietą deklaravę žmonės pasirašydami tik vieną kartą – arba elektroniniu būdu, arba specialiuose parašų rinkimo lapuose.

Būtume Jums nuoširdžiai dėkingi ir už rinkimų kampanijai skirtą auką.

Primename, fizinis asmuo per politinę kampaniją vienam savarankiškam politinės kampanijos dalyviui gali paaukoti ne daugiau kaip 12 Eur.

Savo turtą ir pajamas deklaravę fiziniai asmenys per politinę kampaniją gali kiekvienam savarankiškam politinės kampanijos dalyviui paaukoti auką, neviršijančią 10 VMDU, t. y. 6 778 Eur.

Svarbu žinoti, kad bendra vieno fizinio asmens aukų suma savarankiškiems politinės kampanijos dalyviams per kalendorinius metus negali viršyti 10 procentų už paskutinius praėjusius kalendorinius metus deklaruotų metinių pajamų (kai auka teikiama po gegužės 1 d.) arba už užpraėjusius metus deklaruotų metinių pajamų (kai auka teikiama iki gegužės 1 dienos). Į šiuos dydžius fizinių asmenų mažos aukos neįskaičiuojamos.

Politinės partijos „Lietuvos sąrašas“ rinkimų kampanijos sąskaitos numeris:
LT09 4010 0510 0224 6075
juridinio asmens kodas:
302831861
bankas:
DNB bankas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Šalčininkietis

Kaip jau supratote aš ne vilnietis, ne šiaulietis, ne pagėgietis ir ne kažkokio kito miesto ar rajono gyventojas, bet mane stebina tai, kad Tiesos.lt jau nemažai prirašęs raginančių paremti Lietuvos sąrašo bei rajonų sąrašų kandidatus į savivaldos rinkimus. Aš šiuo komentaru noriu pasakyti ir atkreipti dėmesį Lietuvos piliečiams į tai, kai daug Lietuvos gyventojų gyvena skurde, tai tokie raginimai kelia tik juoką. Juokas gaunasi todėl, kad tai daugumai nusispjaut į viską. Jie susitaikė su skurdu ir nenori nė piršto pajudinti dėl jų pačių tos padėties pagerinimo. Aš nežinau, kiek žmonių perskaitys šį komentarą ir tai man nėra tiek svarbu. Dabar, kai į savivaldos rinkimus eina nemažai kandidatų, ne tų „elitinių” ar dar kitaip vadinamų ir sėdinčių prie geros sau sukurtos… Skaityti daugiau »

hmm..

Šalčininkietis tiesą rašo.
Sąrašas tarsi tikisi nuskriaustos visuomenės dalies paramos,bet siūlo mums turtingų liberalų įsteigtą elektroninę valdžią su elektroniniais parašais. Aš aplamai nepasitikiu elektroniniais parašais po šitiek hakerių puldinėjimų aplamai, o ir savo kompą nuolat turiu valyti nuo „slapukų” ir visokių elektroninių vabaliukų.

adminui

o kur pradanginot VILNIEČIO JUOZAPO straipsnį? Kas jame jums neįtiko?
negražu, juk jūs nesat už cenzūrą.

viskas aišku

jei jau Sąrašas’ dabar ima cenzūruot vilniečių nuomones, tai visos jų kalbos apie skaidrumą tėra rinkiminis šnipštas. Bus tokie patys, kaip ir esantys valdioje. Jokio skirtumo.

lietuviai moka

Tik burveti ir rinkti 2K partijas,mano nuomone ir 25m, statistika

jo jo

suktas tas Puteikis!Pareme chunta Ukrajinoje benzo pjuklais,o juk ten stepes!Bus ir Lietuvai taip pat!Ne balsuosiu uz Puteiki!

To viskas aišku

Iš kur toks pranašas atsiradai, tikriausiai iš kanapių išlindai kaip Pilypas. Geriau tupėtum ten kur tupėjęs ir kvaišalų prisiuostęs…Matosi, jog haliucinacijos ir taip
durnoje galvoje…

Nuomonė

Nagleikis pakankamą atlyginimą gauna, tad galėtų neelgetauti ir pats save paremti.

to 16:08

Koks skirtumas, manote, kad nuo skirtingų gaujų pasirinkimo, žmonės iškart pasikeičia?

Dėl finansinio parėmimo

manau, kad N.Puteikis gauna pakankamai neblogą seimūno atlyginimą. netgi posėdžiuose išbuvęs su 42 proc. lankomumu. kur taip rasi. Ir dar paremt…….
Iš minimumų, ar iš bedarbių pašalpų, ar iš pencijų.
Nu jau negražu, negražu ponuli.

Ko jūs vis tą Š... malate

Paremt ne paremt. Nenori ar negali – neremk. Kas turi ir gali parems be tamstos sapalionių.

paremkim

Naglį, nes jis jau nebepastovi 🙂

kiek konservu

Cia raso,juk jau buvo ju Navickas,tai vel nori prakysta savo,o tik vienas Puteikis padave i teisma del per didelio sildymo vilnieciams ir laimejo,bet ar kam nors rupi,??????

Gėda Pagėgiams (Komskiui ir Jančarui)

Jančaras – mano galva banditas.
Mano nuomonė!
Kai reikėjo rinkti parašus, Kaune iš vienybės aikštės skambinu Jačarui ir prašau pagalbos rinkti parašus už referendumą. Tas sako „žemės aš turiu, padruoti gal irgi norėsiu, todėl nerinksiu parašų, esu prieš referendumą”.
Girdėjo ir liudininkai.

Aidai

pasirodo ne toks biednas Pagėgių Janyčaras žemės turi, o prieš kiek laiko ubagavo viešoj erdvėj.

rasa

uz Puteiki -taip,bet man baisiai neaisku,kaip i sarasa pateko reksne Maldeikiene,kuri perverte plokstele.Uz ja jokiu budu,todel tegul issivalo sarasus nuo visokiu prielipu

pabudome ir kelkimės

vienžo pabunda prieš riknimus maldeikienės, deikos, jančarai,
pulkit ir paremkit

Urah.

Paremiu tris kartus: putei, putei, putei.

Laikas

išseko,tai parašai surinkti?

Visazinis

Surinkta elektroniniu budu – 529. Ir dar „popieriniu” virs 2000. Vyksta sutikrinimas, 15 val. nesama i VRK. SURINKOME!

Liuks

pagarba visiems prisidėjusiems.Dabar belieka Nagliui sukaupt visą išmintį, jėgas, balnot arklius ir į kovą.

kaip

Kaunas?Šiauliai,Pagiegiai,Klaipėda,Panevėžys?

Arnas

„Visazinis” nudžiugino. Vis landžioju į VRK puslapį, o ten nuo ryto ta pati situacija-529 el.parašai ir nurodoma, kad parašai renkami. Šaunuoliai, kad gerai padirbėjote. Visgi, laiko buvo labai nedaug.

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top