Paremkime peticiją, raginančią Belgijos karalių Philippe nepasirašyti Vaikų eutanazijos įstatymo

Vasario 13-ąją Belgijos parlamentas didele balsų dauguma priėmė aštrių diskusijų sukėlusį įstatymą, leidžiantį taikyti eutanaziją mirtinai sergantiems ir labai didelius skausmus kenčiantiems nepilnamečiams. Kad būtų legalizuota vaikų eutanazija, pasisakė 86 deputatai, „prieš“ balsavo 44, o susilaikė 12, praneša agentūra AFP.

Jei šį įstatymą pasirašys karalius, Belgija taps pirmąja valstybe pasaulyje, panaikinusi visus amžiaus apribojimus taikant eutanaziją. Vyresniems nei 18 metų nepagydomai sergantiems žmonėms eutanazija Belgijoje įteisinta jau nuo 2002 metų. Dabar atėjo laikas ir vaikams, gydytojų supratimu, „kenčiantiems be jokios vilties, kad palengvės“.

Pasak politikos apžvalgininkų, karaliaus Philippe parašas yra laikomas tik formalumu. Ar tikrai?

Europos piliečių iniciatyva kviečia pasirašyti peticiją, skirtą Belgijos karaliui Philippe ir raginančią nepasirašyti naujojo Vaikų eutanazijos įstatymo, įtvirtinančio mirties kultūrą.

Su peticijos tekstu susipažinti ir ją pasirašyti galima ČIA.

Siūlome pasižiūrėti ir profesoriaus dr. Paul Saba šeimos iš Kvebeko (Kanada) š.m. vasario 2 d. išplatintą video įrašą, kuriame Belgijos karalius kviečiamas nepasirašyti naujojo įstatymo.

Saba šeima iš savo patirties žino, ką reiškia, kai vaikas gimsta su negalia. Jų jauniausioji dukra Jessica gimė turėdama didelę širdies ydą ir buvo išgelbėta tik dėl to, jog kol kas dar nėra įstatymo, įteisinančio kitokią gydytojų pasirinkimo galimybę. Kadangi šiuo metu ir Kvebeke svarstomas į belgų parlamentarų priimtą panašus vaikų eutanaziją įteisinantis įstatymas, ketverių metų Jessica ir jos visa šeima kreipiasi į Belgijos karalių ragindami neįtvirtinti precedento.

„Vaikų labui prašau: nepasirašykite Eutanazijos įstatymo“, – kviečia mažoji kovotoja už gyvybę.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top