Parlamentinė grupė „Už ištikimybę priesaikai“: Lietuvos valstybės pareigūnai ir tarnautojai, likite ištikimi duotai priesaikai ir Konstitucijai

Seimo narių grupė „Už ištikimybę priesaikai“, reaguodama į visuomenėje tvyrančią įtampą dėl informacijos nutekinimo skandalo, prašo visų Lietuvos valstybės pareigūnų ir tarnautojų, nepriklausomai nuo jų rango ir užimamų pareigų, elgtis garbingai ir sąžiningai, būti ištikimiems duotai priesaikai ir Konstitucijoje įtvirtintam teisingumo principui.

Apmaudu, kad prabėgus daugiau nei dvidešimčiai metų nuo taip ryžtingai ir pilietiškai atgautos nepriklausomybės, Lietuvos politikai demonstruoja ne viešosios lyderystės ir kompetencijos brandą, o grimzta į asmeninių ambicijų ir intrigų liūną. Viešoji politika, tautos interesai, Lietuvos piliečiai vėl bloškiami atgal dešimtmečiais. Užsibrėžti tikslai lieka deklaracijomis, mokesčių mokėtojai gluminami slaptųjų pažymų fantomais, politinio susidorojimo baimė paralyžiuoja valstybės tarnautojų kasdienį kruopštų darbą.

Seimo narių grupės „Už ištikimybę priesaikai“ nariai dar kartą primena, kad valstybę kuriame mes visi ir mes visi esame pilietiškai atsakingi. Negalime abejingai stebėti asmeninių ambicijų ir galios demonstravimo bei konstitucinių vertybių menkinimo.

Seimo nariai:
Vitalijus Gailius
Povilas Urbšys
Rima Baškienė
Eugenijus Gentvilas
Sergejus Jovaiša
Vytautas Juozapaitis
Rytas Kupčinskas
Vytautas Antanas Matulevičius
Algirdas Vaclovas Patackas
Naglis Puteikis
Paulius Saudargas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tadas

Manau,kad iš dvylikos pasirašiusių ,tik vienas tikrai supranta,kas yra garbė,teisingumas,priesaika,likusieji šeip ,gero gyvenimo ieškotojai.

Apie grupę

tokiu skambiu pavadinimu „Už ištikimybę priesaikai” pirmą kartą išgirdau 2012 metų gruodžio mėnesį. Tada joje buvo šitos pačios pavardės. Šitie žmonės seime „apsijungė” pirmą antrą mėnesį po išrinkimo. Per metus niekas šitos grupės nepapildė. Ko gero vienintelis viešas grupės darbas – šiandieninis pareiškimas. Toks „poniškos” duonos prisiragavęs Gentvilas (kur gi ne – vis pabrėžiantis , kad jis signataras) į priesaiką žiūri visai kitaip nei Puteikis , o tuo labiau Patackas. Ir balsuoja gi toks Gailius ar Juozapaitis taip , kaip liepia partija . Ir juk aišku kodėl jie taip daro. Todėl siūlyčiau grupei pasivadinti „Draugystės su neatrasta šalimi grupe”

juokinga,

Kas iš to gero.Skambi,tuščia puodynė.

Tadui

Aš taip pat manau, kad vienas. Tai yra Povilas Urbšys.

Audrone

Siame sarase matau kelis pedofilu klano remejus.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top