„Parler“ direktorius sulaukė grasinimų mirtimi

propatria.lt

Po socialinės žiniasklaidos platformos „Parler“ pašalinimo iš „Google PlayStore“ ir „Apple Store“ išmaniuosiuose telefonuose, o vėliau „Amazon“ pašalinus ją iš interneto hostingo paslaugos, „Parler“ generalinis direktorius Johnas Matze’as sakė „Fox News“ vedėjui Tuckeriui Carlsonui, kad bijo dėl savo saugumo, kai žmonės grasina jo gyvybei.

„Tai bjauru“, – sakė Matze apie grėsmes savo gyvenimui. Šiąnakt aš negaliu grįžti namo (…) Tai nėra tik mūsų pilietinės laisvės. Jie gali per naktį uždaryti pusės milijardo dolerių vertės įmonę“.

Praėjusį šeštadienį technologijų gigantai „Apple“, „Google“ ir „Amazon“ uždarė „Parler“, nes socialinės žiniasklaidos platforma puikiai pasirodė programų parduotuvėse ir laikėsi pirmoje vietoje visur, kur galima nemokamai atsisiųsti programas.

Programos populiarumas išaugo po to, kai „Twitter“ uždraudė prezidento Donaldo Trumpo paskyrą savo platformoje. „Twitter“ generalinis direktorius Jackas Dorsey šventė „Parler“ išstūmimą iš pirmos vietos – pergalę „Big Tech“ kompanijų, kurios kartu stengėsi nuslopinti programą.

„Twitter“ taip pat buvo kaltinamas daugybės konservatyvių paskyrų išvalymu, nes dešiniųjų pažiūrų komentatoriai ėmė pranešinėti, kad netenka tūkstančių pasekėjų. „PragerU“ teigė, kad prarado daugiau nei 5 tūkst. Pasekėjų, kaip ir Mattas Walshas iš „The Daily Wire“.

Walshas kaltino patį „Twitter“, teigdamas, kad ši socialinės žiniasklaidos platforma, nukreipta prieš konservatyvius balsus: „Akivaizdu, kad „Twitter“ naikina konservatyvias paskyras. Štai kodėl jūsų sekėjų skaičius mažėja. Tai didžiausias mūsų matytas valymas ir jis ne paskutinis.“

„Twitter“ atstovas „Daily Caller News“ fondui sakė, kad „laikydamasis mūsų koordinuotos žalingos veiklos politikos“ ir dėl „atnaujinto smurto potencialo“ „Twitter“ imsis griežtų vykdymo veiksmų ir „visam laikui sustabdys paskyras, kurios skirtos dalintis „QAnon“ turiniu“.

Komentuodamas „Parler“ pašalinimą iš „App Store“, „Apple“ teigė, kad „Parler“ leido „grasinti smurtu ir užsiimti neteisėta veikla“ ir „nesiėmė adekvačių priemonių, kad išspręstų šių grėsmių žmonių saugumui plitimą“. Matze atkreipė dėmesį į nuostabą dėl neseniai įvykusio uždarymo, kai jis pasakė Carlsonui, kad negavo jokio pranešimo iš „Apple“, „Google“ ar „Amazon“, kurie atšaukė savo socialinės žiniasklaidos paslaugą „be jokio išankstinio perspėjimo“.

„Mes negavome pranešimo iš „Google“, pirmiausia tai perskaitėme interneto naujienose“, – paaiškino Matze. „Tai šokiruoja. Kai jie parodo tą pavyzdį, žinote, mes gauname el. laišką po el. laiško. Beveik telieka laukti, kas toliau mus išmes“. Jis tikisi, kad per 24 valandas „Parler“ el. paštas taip pat bus uždarytas“.

Matze prisipažino nenusileidęs be kovos ir kerštausiantis kompanijoms, atsakingoms už „Parler“ uždarymą: „Mes galiausiai grįšime, nes neketiname pasiduoti. Mes tai padarysime. Vieną dieną vėl prisijungsime. Ir, tikiuosi, greitai, kuo greičiau. Bet tai tikras iššūkis. Turime susikurti savo infrastruktūrą – savo viską, kad tai padarytume“.

Komentuodamas sunkumus atkuriant verslą internete, Matze pažymėjo, kad neturint „Big Tech“ platformų, naujos infrastruktūros įdiegimas gali užtrukti. „Žinote, (greitai) yra sunku“, – sakė jis, paaiškindamas, kad derybose su serverių tiekėjais „paskutinę minutę jie tiesiog atsisakydavo (…) kažkas kažką pasakė: mes negalime jūsų priimti“.

Reaguodamas į tai, kad „Amazon“ pašalino socialinės žiniasklaidos platformą iš interneto hostingo paslaugos, „Parler“ padavė „Amazon“ į teismą. Ieškinyje teigiama, kad „Amazon Web Services“ nutraukė „Parler“ paskyrą dėl priešiškų politinių veiksmų, pažeidė antimonopolinius įstatymus ir nevykdė savo sutartinės pareigos įspėti „Parler“ prieš 30 dienų.

lifesitenews.com vertė Karolis Beinoravičius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rezultatas

Įžulus brutalumas prieš nuolankius padoriuosius.
1:0
Natūrali atranka…
Ir toliau nuolankiai tūnokit, suknisti mėmės.

Žinios iš Latvijos

Ten Seimas priėmė įstatymą, kad šeima yra vyras ir moteris…
Spėkit, iš 10 kartų kaip bus LT.

Tuoj

Tuoj tuoj gerasis dievas atsiūs pulką angelų ir visus teisiuosius išgelbės…
Cha – cha …

Jooo

Malda galingas ginklas…

Jeigu tik tiek begalit

Tai jau nebeperskit į vandenį, ir nebebaidykit vėžių.

vardas

Nesišaipykit iš maldos. Malda tikrai daug gali. Tik bėda kad daug daugiau besikeikiančių nei besimeldžiančių todėl ir turime tai ką turime.

Jooo

Kol angelai meldžiasi, velniai savo tvarką daro.

stasys

Jei verslas šimtu procentų priklausomas nuo kažko kito ir didesnio, užsiėmus politikavimu aišku gali nukentėti .Niekam neprivalu versle paisyti tavo nuomonės .Nori būti savarankiškas tokių turi tapti . Koks čia verslas jei jis baigiasi ištraukus elektros stepseli .?

Nieko nepadarysi, kai

Liberal-dimokratija ir Žirinovskiada(Žiriko partija ir Co) ima viršų pasaulyje – skandins mus. Tschüß!

stasys

Puiki tema tam autoriui kuris drystu apsvarstyti kaip gi tas pervertintas socialinių tinklų verslas dirbtinai išpučia ir kraipo tas vertybes apie kurias čia ginčijames .

Dzeikas

Zinioms is Latvijos: Nori zinoti ateiti – pasiziurek i praeitin. Kaip Lietuva reagavo i sovietini ultimatuma? Kalbu apie valdzia aplamai, o ne personalijas. Sureagavo sakydami nei taip, nei ne. T.y. prezikas teatraliskai tryptelejo kojyte ir kumsteleis mosikuot eme. Jo skirti ministrai, dazniausiai giminaiciai ir siaip subinlaiziai, nuleido ji zemen, kad karas uki nusiaubs. Tada prezikas paputes lupytes griebe babkes, kiek i automobiliobagazine tilpo , parase pareiskima atostogomos ir nesakes nei taip, nei ne – isvaziavo. panasiai Lietuva reaguos ir dabar: isreiks kokia sukta formuluote, panasiai kaip KET aprasyta kas turi pirmumo teise einant pesciajam per pereja: lyg ir pestysis, bet jois neturi piktnaudziauti ta teise. T.y. jeigu koki elgeta suvazinejo sakykim „Maybachas”, tai vairuotuojo advokatas per 5 minutes irodys teisme,… Skaityti daugiau »

jokie ne demokratai

Tai fašistai, rasistai, ir bolševikai viename, nes draudžia galvoti, sakyti ką galvoji, turėti kitą nuomonę, nei pasmirdėlio cukenbergo.

TET

Parler’s website suddenly appeared online on Jan. 17 with a message from its CEO, John Matze, who said, “Hello world, is this thing on?”
https://www.theepochtimes.com/parlers-website-back-online-with-a-message-from-its-ceo_3660235.html?utm_source=pushengage

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top