0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Rasykite tezes. Klausytis valanda pilstymu is tuscio i kiaura normalus zmogus neturi laiko.

>> 13:30

Tau atsiųs tezes iš tavo kontoros. Ir dar pridės komentarą apie Vokietijos miestų bombardavimą bei Trockio genijų.

ah.ą

kunigui pritariu -25:11 įvardinti dalykus savais vardais. Amen – tiesa, angelai- pasiuntiniai, VIEŠPTĖTS – JAHVE….

Raigerdas

Labai liūdna ir labai gaila, kad kunigas Algirdas Toljatas nesupranta apie ką jis kalba. Jo kalboje nieko nekalbama apie Kristaus išmintį, bet labai daug kalbama apie bažnyčią ir nieko konkretaus. Kai klausaisi kunigo Roberto Grigo, tai jis kalba konkrečius dalykus, jis kalba apie tai, kas yra svarbu daugeliui žmonių. A.Toljatas kalba apie savo subjektyvius jausmus, fantazijas, pojūčius, emocines būsenas, tačiau viešumoje reikia kalbėti su žmonėmis, kas jiems įdomu, o ne kas tau įdomu. A. Toljatas, deja, nesupranta ir Sokrato. Toliau yra iškraipomi istoriniai faktai. Egzistavo Egipto civilizacija ir jie taip pat tikėjo į įvairias Dievybes. Šį civilizacija egzistavo 3000 metų. Ir iki pat šiandien nėra atskleista, kaip buvo pastatytos piramidės. Negalima nepaminėti ir šumerų civilizacijos. Šumerų raštas yra laikomas seniausia… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Raigerdai, kai reiskiama „zmogus nesupranta apie ka jis kalba”, lietuviskai sakoma trumpiau – „zmogus svaicioja” sakoma.

nagi

yra žinoma , kad Biblijos žodžių, išsireiškimų, negalima priimti paraidžiui, tiesiogiai. Nes “veiskitės ir dauginkitės” – tie žodžiai nurodo įdiegtą programą, kuri veikia ir be papildomo raginimo. Tai programa, esminis instinktas. Taip sukurta, o ne įsakymas, ne paliepimas, Nes ir nieko apie Bibliją negirdėję ką moka tai moka

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top