Pasaulis ir Lietuva. Branduolinis karas/Kinija/naujasis Bundestagas/Tichanovskaja

Savo Varpinė

Šiandien nauju ir pirmuoju reguliariu formatu „Pasaulis ir Lietuva” – Pasaulio svarbiausių įvykių apžvalga . Dar kol kas laida įraše , bet bus ateityje tiesioginė , o štai laikas kas sav. pasimatyti jau panašu aiškus tai sekmadienis 16 val.

Šiandien kalbėsime apie gausias karines pratybas / Trečio Pasaulinio karo nuojautas/ Kinijos ir JAV konkurenciją/ Naują Vokietijos Bundestago sudėtį / Minsko ir Maskvos propagandistų karą bei Tichanovaskajos akibrokštą / Lenkijos išmetimą iš Europos Teismų Tarybos ir t.t.

Laida pilotinė, formatas mums su Algiu kiek neįprastas, taigi LABAI tikimės aktyvumo tiek žiūrint tiek teikiant pastabas ir pasiūlymus

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah.ą

na ir kaip įsivaizduojate žaliąją energetiką prie – 25 – 35 laipsnių šalčio? Šildymą pagaliais ir saule kurios žiemą nebūna?

Ramiros

Tai gal iš kirilicos perėjus į lietuvišką turėtų būti
C i c h a n o u s k a j a ?
Originale – Ц и х а н о у с к а я !

Ar aš neteisus esu ?

Kirilica – Ц, lietuvių kalboje – C, o ne „Ts”.
Originale nėra ir raidės „v”.

O, gal, kalba eina apie kitą moterį, apie kurią aš dar negirdėjau ?

Paulius -->Ramiros

kokiame originale? Kaip įsivaizduoju, originaliausias originalas yra pasas. o ten, panašu, įrašyta „тихановская“. tad apie kokį originalą kalbi?

Raigerdas

Lietuva ir toliau degraduoja pilnu tempu ir informacinis laukas ir toliau yra okupuojamas visokių amoralų ir labai silpno intelekto ypatų. Amoralas Vitalijus Balkus yra ne tik faktų perdirbinėtojas, bet dar ir paranoikas. Matomai Lietuvą ištiko ne tik COVID 19 pandemija, bet ir paranojos užkratas. Kaip žinia, psichinėmis ligomis galima užsikrėsti tik ne per bakteriologinį foną, o per mąstymą. Šitas pusiau išsilavinęs melagis yra toks tinginys, kad net nesugeba pasidomėti Baltarusijos istorija, bet kalba šia tema. Šitas pradedantis laidą su tokia nuostata, kad reikia „galvą naudoti pagal paskirtį” pats jos nenaudoja. Komentatorius Ramiros parašė teisingą pastabą šiam tinginiui, kad teisingai Sviatlanos pavardė lietuviškai rašosi Cichanouskaja, bet šitas veidmainis priekaištaudamas jai dėl rusų kalbos, pats taria jos pavardę, kaip rusų žurnalistai, nesugebėdamas… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Matomai Lietuva turi vienintelią išeitį: kuo daugiau pritraukti mąstančių žmonių, aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie po truputį galėtų išstumpti mūsiškius, nelabai protiškai išsivysčiusius lietuvius. Lietuva nesugebės susitvarkyti su savo niekšingų žmogėnų gausa, nes yra pavėluotas dalykas. Niekšybės, išdavystės, narcisizmas ir kitokios rūšies amoralumas, prie viso to dar reikia pridėti paranoja, tapo Lietuvos žiniasklaidos nepagydomomis ligomis. Tiek baltarusiams reikia vaduotis nuo savo bepročių, užgrobusių valdžią, tiek lietuviams reikia vaduotis nuo įvairių niekšų, prasibrovusių į valdžią, į žiniasklaidą, ir į mokslą. PAGRINDINIS JŲ GINKLAS YRA MELAS, FAKTŲ IŠKRAIPYMAS IR MANIPULIACIJOS FAKTAIS, KAI PRIEŽASTIS YRA SUKEIČIAMA VIETOMIS SU PASEKME. Praktiškai, tai yra tas pats, ką darė komunistai. Vitalijus Balkus elgiasi panašiai, kaip ir Rusijos propagandistė Simonian. Reikia kovoti su tais kiaušingalviais, nes jie Lietuvą… Skaityti daugiau »

pamatysim toliau

kažkaip Avižienis persimetė. visgi iki pagyrų Baideno administracijai kol kas nebuvo prieita, nors ant ribos ir vaikščiota, o tas generolas M.Milley iš viso turėtų būti karo tribunolo teisiamas už valstybinę išdavystę kai už Trampo nugaros tarėsi su kinais.

Ramiros

Pauliau, ne iš piršto laužiu, o iš jos paso. Jos pase kaip tik yra parašyta taip, kaip aš parašiau, nebent ji nesenai pasikeitė pavardę bei pasą. Kadangi angliškame variante „Ц” skamba ne kaip lotyniška „C”, o kaip „Ts”, tai ir kai kas iš lietuvių pradėjo rašinėti jos pavardę, kaip „Tichanovskaja”. Kitur, kurie moka lietuvių kalbą rašo kaip iš originalo – Cihanouskaja”. Prieš prieštaraujant, galėjot pasidomėti. O aš mačiau jos pasą …

Jules

Jeigu pase, originale, parašyta „Циханоуская”, vadinasi lietuviškai ji – Cichanouskaja ir baigtas kriukis. Dezinformacijos pagalba neosovietikai mus ne tik valdo ir engia, bet dar ir nuolat mausto, ir drapalina – zombina. Kaušpėduks daug zombių prirideno, tikrai.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top