Pasikėsinimas į Rusiją: 1999 metų kruvino smurto ir melo istorija

Tiesos.lt siūlo 2001 metais prancūzų prodiuserių Jean-Charles Deniau ir Charles Gazelle sukurtą dokumentinį filmą „Pasikėsinimas į Rusiją“, pasakojantį dabartinio Rusijos prezidento kelio į valdžią istorija, primenantį prieš penkiolika metų Rusijos visuomenę sukrėtusį terorą ir jį lydėjusį šiurpų valdžios melą.

Filmas sukurtas pagal Aleksandro Litvinenkos ir Jurijaus Felštinskio knygą „FSB sprogdina Rusiją“ („ФСБ взрывает Россию“) apie 1999 metais rugsėjo 4–16 d. Rusijos miestuose Buinakske, Maskvoje irVolgodonske įvykdytus keturis gyvenamųjų daugiabučių namų sprogdinimus, kurių metu žuvo beveik 300 žmonių. Nepavykęs bandymas 1999 m. rugsėjo 23 d. susprogdinti dar vieną daugiabutį namą Riazanėje leido išsiaiškinti, kad visus šiuos sprogdinimus vykdė Rusijos FSB darbuotojai su savo vadovybės žinia.
Kaip ir Aleksandro Litvinenkos ir Jurijaus Felštinskio knyga, taip ir šis filmas Rusijoje uždraustas. Vienas iš knygos autorių – Aleksandras Litvinenka – 2006 m. lapkritį buvo nužudytas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tadas

sunkiai suvokiamas žvėriškumas.
Ir sunkiai įsivaizduojamas „eilinių” rusų rezignavimas, pasidavimas be kovos.
O juk už viską teks sumokėti.

Canada

Reikia prisiminti zveriskus Putino FSB darbus.
Reikia nuolat priminti Grybauskaitei ir co smurta Garliavoje.
Neleiskite, kad valdzia ant Lietuvos suzveretu kaip rusu valdzia.

O lenkai mano kitaip!

Возродить независимую Польшу духовно и материально в союзе с Россией, со Славянским миром originalas-komitet.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=36:popieramy-rosje-dla-dobra-polski-europy-swiata&catid=3:aktualnosci&Itemid=7&lang=en

O Lietuvoje net kaimo namų

šeimininkei buvo aišku,kad tai Rusijos bandito Nr.1 darbas.

Vytautas Ju.

↔ Normalus žmogus ne tik nežudo, bet ir tokių minčių neturi. Visi diktatoriai tuo ir ypatingi, kad „karjerą“ pradėdavo nuo savų žudymo. O šiaip, ne V. Putinas yra Rusijos nelaimė, o Rusijos gyventojų mentalitetas, ten žmogaus gyvybė niekada neturėjo vertės. Neatsitiktinai maršalo Žukovo mėgstamiausias posakis buvo: „soldat niežaliet, babi naraždajut“. ↔ Šalia esančiame straipsnyje matome, kad ne tik „humanitarinės“ pagalbos mašinos dažytos balta spalva, bet ir ta karinė technika, kuri iškraunama, taip pat baltos spalvos. Tai leidžia manyti, kad Ukrainoje ruošiamasi žiemos kampanijai. Taigi, kraujas ir toliau liesis, visos tos derybos ir sankcijos tik blefavimas. ↔ Ne taip senai savo archyve aptikau vieną pamirštą dokumentinį filmą. Jis ypatingas tuo, kad sukurtas sovietmečių 1986 m. tarybinių istorikų – analitikų. Tuo metu… Skaityti daugiau »

ruta

Kaip teige senoves kinai , svarbiausia , tai duoti teisingus vardus daiktams , ivikiams .Rusija buvo,yra, ne tik blogio imperija , bet buvo, yra , melo imperija .

Kritikas Pikčiurna

Komentarų nereikia. Po šio filmo propagandinė bomba sprogo.
Tereikia pasiūlyti patarimą, kitą kartą tokio „cukraus” pasisemti ir pasiūlyti viešai išbandyti ar tas „cukrus” nesprogsta saugumo viršininko ir jo pavaldinių rankose. Moksle tai vadinama – Experimentum Crucis. Būtų puikus spektaklis.

Стас

Gerai prisimenu, kaip po nepavykusio daugiabučio su miegančiais žmonėmis susprogdinimo Riazanėje (ačiū budriems gyventojams ir darbą gerai atlikusiems milicijos pareigūnams), pats pačiausias aiškino, kad tai buvo cukrus maišuose, kitą dieną, kai sužinojo, kad yra išsiaiškinta kas yra tuose maišuose, aiškino, kad tai buvo „nekalti mokymai „…. Žiauresnio cinizmo savo gyvenime nebuvau girdėjęs… Labai gerai, kad tas yra nepamiršta ir rašoma apie tai, nes, gal būt, dauguma rosijanų apie tai nežino ir, apmulkinti, suteikia tam …. aukštus reitingus. Nemanau, kad tokiai daugumai jo tautiečių patinka sąvųjų kraujas, ašaros, baimės eskalavimas….

"O lenkai mano kitaip!       2014-09-15 1:57"

taiga, bjaurus troli, slepkis po auksinio rudens lapais, kirmine.

Na jo

Paziurejau filma iki pavardes Litvinenko.Kila klausymu-kas naujo apie Bojinga,kur Irako atomine bomba,kas Sirijoje panaudojo chemini gynkla…O rusijos 5 kolona kaip Grani.ru…sukurs jums daug filmu uz zalius poperelius! Na ir desertui- youtube.com/watch?v=QWpZ-9h4cZ0&feature=youtu.be

>"Na jo       2014-09-16 1:19"

taiga, ar susiradai du liaunus berzelius? zinai kam… Paklausk savo lubiankos sefu, kad primintu viena sakme is maskvenu kunigaikstijos epo.

Na jo

Ne supratau cia vieno!Kas is musu daugiau isgeres?Mes lubjankoi rusu standart geriam green mark na blogiausiu atveju visky o jus ka?Vis dzukiska samane?

sue

evaluating major product system parties how to check credit score for free financial news companies

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top