Pasipiktinimas, kad mokykloje bus mokoma, jog yra tik dvi lytys

Remiantis šiuolaikiniais kaprizais, egzistuoja beveik begalinis skaičius lyčių, su kuriomis asmuo gali tapatintis ir kurias galima kaitalioti kaip norima, o iš aplinkinio pasaulio vis agresyviau reikalaujama apsimesti, kad jis pritaria tokiems įsivaizdavimams. Tačiau britų mokyklų sistema dabar sako stop ir mokys, kad tėra tik dvi lytys – vyriška ir moteriška.

Būtent konservatyvi Didžiosios Britanijos vyriausybė parengė naujas šalies mokykloms skirtas gaires, kuriose atsisakoma visko, kas susiję su vadinamąja lytine tapatybe. Tai apibūdinama kaip saugumo priemonė ir, be kita ko, įvedama siekiant užtikrinti, kad vaikas nebūtų rodomas taip vadinamas nemalonų dėmesį keliantis turinys.

– Į švietimą neturėtų būti įtrauktos ginčytinos idėjos, kad galėtų būti iki 72 skirtingų lytinių tapatybių; pasitaiko kokių tik įmanoma beprotiškų įsivaizdavimų, sakė( ) švietimo ministrė Džilien Kygen (Gillian Keegan).

Tuo pačiu metu Kygen tvirtino, kad santykių, seksualumo ir sveikatos ugdymo pagrindas yra biologinė lytis, o ne šios ginčytinos nuomonės.

Kita priemonė bus lytinio švietimo vaikams iki devynerių metų uždraudimas ir sudarymas sąlygų vaikų tėvams lengviau susipažinti su mokymo medžiaga, kad šie matytų, ko mokoma.

Dramatiškas padidėjimas

Kritikai baiminasi, kad jei vaikai negalės gauti informacijos tam tikromis temomis iš savo mokytojų, jie gali būti linkę dažniau susipažinti su potencialiai žalingu turiniu ir ieškoti atsakymų internete.

Pastaraisiais metais sparčiai padaugėjo jaunų žmonių, kurie teigia, kad yra pasimetę dėl savo lyties, ir manoma, kad viena iš priežasčių yra ta, kad tai paprasčiausiai tapo madinga ir kad jaunimą įtakoja socialinė žiniasklaida. Tuo pat metu vyksta vis sudėtingesnės fizinės intervencijos, dėl kurių daugelis vėliau gyvenime neretai gailisi, o pasekmės yra lemtingos.

Šaltinis: samnytt.se

4.7 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top