Pastebėjimai

Kastytis Braziulis | Alfa.lt

I. Žmonėms svarbiau yra Bonkės ir Kardashian užpakaliai nei energetikos problemos.

Kai žmogus parašo apie Lietuvos energetiką, apie baisią korupciją energetikos sektoriuje, apie kylančias energijos kainas, tai straipsnis yra niekam neįdomus. Mažai kas jį skaito, o jei perskaito, tai tuoj pat užmiršta. Straipsnį energetikos problema sunku surasti, nes iki jo prasibrauti galima tik paspaudus kelis reikiamus mygtukus.
Kai žmogus parašo apie Bonkės ar Kardashian užpakalį ir dar prideda, kiek į jį įdėjo pinigų, tai visiems labai įdomu. Straipsniu dalijasi ir jį komentuoja. Straipsnis su nuotraukomis savaitėmis bado akis.

Kodėl?

II. Kam laužyti galvą ir ieškoti argumentų, geriau prie sienos ir į kaktą iš mauzerio.

Niekaip nesuprantu, kodėl komentatoriai dažnai ne bando kontrargumentuoti, pateikti savo poziciją, diskutuoti, o iš karto siūlo į snukį arba stengiasi visaip pažeminti. Esi piemuo, ką gi tu supranti. Esi rusų šnipas. Kiek tau „Gazprom“ sumokėjo? Iš tavo burnos dvokia. Pamenu bolševikų istoriją ir „proletariato diktatūrą“. Bolševikai labai nemėgo kitaminčių. Jie niekaip negalėjo su jais ginčytis, nes visada pritrūkdavo argumentų. Jie visada į pagalbą pasitelkdavo draugą mauzerį. Jei pasakei kitą nuomonę, tai gauni kulką į kaktą ir be teismo. Vėliau jie tapo žmogiškesni. Jie šaudė ir į Sibirą vežė „teismo“ sprendimu. Tačiau jie niekada nesiginčijo, niekada nesileisdavo į diskusiją ir niekada neteikdavo argumentų, nes jie jų neturėjo. Jie galėjo tik šaudyti, vežti ir žeminti. Tai ir galvoji, kad mūsuose bolševizmo vis dar yra likę labai daug.

Visą straipsnio tekstą skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top