Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Jūsų dėmesiui siūlome naujausią „Versmės“ leidyklos išverstą ir įgarsintą filmą „Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis“. Tai jau 12-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformose „Dailymotion“ ir „YouTube“ paskelbtas 2021 m. balandžio 15 d. Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje (ČIA).

Šiame filme užfiksuotas amerikiečio Paulo Stametso – vieno žymiausių pasaulio mikologų, mokslo populiarintojo, aplinkosaugininko ir verslininko – pranešimas konferencijoje „Exponential Medicine“. Iš jo sužinosite, kad:

– mes, žmonės, turime daugiau bendrų protėvių su grybais, negu su bet kokia kita biologine karalyste;
– grybai susikuria savo išorinę mikrobiotą (yra įsigalėjęs ankstesnis klaidingas mikrobiotos pavadinimas mikroflora) analogiškai tam, kaip maisto virškinimui naudojama mikrobiota (ne mikroflora) susidaro mūsų žarnynuose;
– suradęs naują maistinę medžiagą ar pavojingą mikrobą, grybas gali susikurti naujus fermentus ar virškinamąsias rūgštis jiems apdoroti;
– vaistiniai grybai šiuo metu intensyviai tiriami garsiausių pasaulio universitetų, o vaistiniai grybų preparatai labai efektyviai naudojami įvairių ligų gydymui, įskaitant vėžį, gripą ir raupus;
– vieną veiksmingiausių vaistinių grybų, naudojamų vėžio gydymui, – įvairiaspalvę kempę – galite nesunkiai rasti kiekviename Lietuvos miške.

Beje, šio pranešimo tęsinyje P. Stametsas kalba apie sengires bei bites ir tai, kaip grybai gali padėti jas išgelbėti.
Pranešimo tęsinį ir visą originalų vaizdo įrašą galite žiūrėti ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
 Taip,

tik natūralūs produktai gali mus apsaugoti ir išgydyti

Jau juokina

Išeina klounas, kokių kiekviena gatvė turėdavo po vieną, ir pasakoja… Kitas klounas varo pažodinį vertimą. Tos sakinių konstrukcijos tokios atstumiančios, svetimos ir kuriose persišviečia toks madingas įtikinėjimo būdas skirtas baigusiems pradines klases. Kažką panašaus galima pamatyti per Discovery kanalą, kada viena mintis pergrumuliuojama kokį 10 kartų įvairiais būdais ir tokiu būdu gaunamas grynos 1 val. trumės „dokumentinis” filmukas papildytas 1 val. savireklamos.

>jau juokina

Savo komentare tamsta demonstruojate tipišką įtikėjusio tabletininko retoriką. Be to matosi, kad nesupratote, ką pamatėte. Tokiu atveju galima antrą, trečią kartą peržiūrėti. Galiu lažintis, kad po filmo peržiūros jūsų pilve taip ir liko mikroflora, kai tuo tarpu pas atidesnius ir geranoriškesnius žiūrovus toje pačioje vietoje yra mikrobiota.

Taipui

Nuo mirties niekas neapsaugos ir neišgydys. Ieškok išeities ten, kur neieškojai.

>>jau juokina

Ir dar: jei tamsta būtumėte tą filmą atidžiai žiūrėjęs nors iki 7-os minutės, tai būtumėt sužinojęs, kad pranešimo autorius P.Stametsas yra garsus verslininkas, VAISTINIŲ GRYBŲ (ne voveruškų!) industrijos atstovas, kiekvieną savaitę užauginantis ir parduodantis iki 30 tonų (!) VAISTINĖS GRYBIENOS. Vadinasi tokį kiekį kiekvieną savaitę kažkas nuperka, perdirba ir pagamina gydomųjų preparatų. Tai kas čia tamstą jau juokina, leiskite paklausti?

To Taipui 05-06 16:04

Kaip žinia, vaistai ar sveika gyvensena negali suteikti amžino gyvenimo, jie tik padeda pasveikti ir ilgiau kokybiškai, pilnavertiškai gyventi.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top