Pelningiausias verslas Rusijoje – dokumentų apie poilsiavimą Kryme klastotės

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje buvo atskleista nemažai faktų apie Rusijos valdžiai patarnaujančios žiniasklaidos nežabotą aistrą klastoti informaciją apie įvykius Ukrainoje. Tačiau dar nebuvome girdėję apie tai, jog klastotės Rusijoje gali tapti ir pelningu verslu. Nepaisant aktyvių Rusijos valdžios pastangų, ištuštėję aneksuoto Krymo kurortai taip ir nesulaukia poilsiautojų, tuo tarpu šalies gyventojai yra skatinami atostogauti ne bet kur, o tik Kryme. Ši aplinkybė atvėrė sukčiams puikias „verslo“ galimybes.

freejournal.biz

Pasiūlymai įsigyti suklastotus dokumentus apie Krymo kurortuose praleistas atostogas šią vasarą Rusijoje tampa pelningiausiu verslu. Reikalas tas, kad iš jėgos struktūrų darbuotojų ir daugelio biudžetininkų imta reikalauti ataskaitų apie jų praleistas atostogas – ir ne šiaip rašinių „Kaip aš praleidau vasarą“, o realių kelialapių.

Apie tai savo tinklaraštyje rašo žurnalistas Valerijus Fedotovas:

„Atsidariau paštą ir radau reklaminę skrajutę: Galime pateikti dokumentus (bilietų kopijas, kurortų žemėlapius, pažymas apie nakvynę ir kt.), patvirtinančius poilsiavimo Kryme faktą.

Manau, dabar ši paslauga taps populiari– 5 milijonai vien tik jėgos struktūrų darbuotojų, o kur dar valdininkai, teisėjai, deputatai, biudžetininkai ir kitos gyventojų kategorijos. Jie visi yra verčiami demonstruoti savo lojalumą. Ir iš kiekvieno jų darbovietėse bus pareikalauta atsiskaityti už praleistas atostogas…

Apskritai, čia mes matome puikų pavyzdį, kaip mūsų šalyje sutvarkytas gyvenimas (beje, kaip suprantu, panašūs įpročiai taip ir liko nepakitę nuo carų ar komunistų valdymo laikų, tokie lieka ir šiandien). Valdžia nuolat prigalvoja vis naujų taisyklių, kurių supaisyti neįmanoma – jeigu jau žmogus yra įpratęs atostogauti Ispanijoje (Turkijoje, Egipte, Tailande, savo vasarnamyje), jis nesiverš atostogauti į Krymą tik todėl, jog šiandien ten plevėsuoja kitos vėliavos. O liaudis kiekvieną kartą sugalvoja būdų, kaip tas taisykles apeiti – būdų, kai ir vilkai sotūs, ir avys lieka sveikos. Išvada – praktiškai visi (ar beveik visi) vis tiek atostogaus ten, kur jau buvo įpratę. Tačiau pagal popierius ir statistikos duomenis visa mūsų šalis šią vasaros atostogas praleis Kryme.“

freejournal.biz

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top