Per metus labiausiai smuko pasitikėjimas D. Grybauskaite

ELTA ir lrytas.lt inf.

Palankiausiai vertinamų visuomenės veikėjų sąrašo viršuje stabiliai laikosi kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus, dabartinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė ir Premjeras, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Algirdas Butkevičius. Nors Prezidentę D.Grybauskaitę šiuo metu palankiai vertina 64 proc. gyventojų, jos reitingas per metus smuko daugiausiai – 9 procentiniais punktais, pažymi sociologai. Nemenką nuosmukį patyrė ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas, europarlamentaras Rolandas Paksas, kurio populiarumas sumažėjo 6 procentiniais punktais.

Naujienų agentūros ELTA užsakymu gruodžio 12–22 dienomis rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų bendrovės „Baltijos tyrimai“ atliktos apklausos duomenimis, šventinės nuotaikos didesnių korekcijų į palankumo vertinimą neatnešė. Šalies gyventojai palankiausiai vertino V. Adamkų (68 proc. įvertino palankiai), D.Grybauskaitę (64 proc.), A.Butkevičių (60 proc. ) ir europarlamentarę socialdemokratę Viliją Blinkevičiūtę (52 proc.).

Dar 9 visuomenės veikėjus šalies gyventojai įvertino daugiau palankiai nei nepalankiai – tai už sveikatą ir maisto saugą atsakingas eurokomisaras Vytenis Povilas Andriukaitis, europarlamentaras Valentinas Mazuronis, Liberalų sąjūdžio pirmininkas, Seimo narys Eligijus Masiulis, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis, parlamentaras, kandidatas į Vilniaus merus Naglis Puteikis, Europos Parlamento nariai liberalas Antanas Guoga ir socialdemokratas Zigmantas Balčytis bei užsienio reikalų ministras, socialdemokratas Linas Antanas Linkevičius.

Nepalankiausiai Lietuvos gyventojai įvertino šiuos 5 politikus – Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) pirmininką, Europos Parlamento narį Valdemarą Tomaševskį (73 proc. įvertino nepalankiai), Seimo opozicijos lyderį, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininką Andrių Kubilių (71 proc.), Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininką, TS-LKD garbės pirmininką Vytautą Landsbergį (65 proc.). Dar po 60 proc. respondentų neigiamai vertino Vilniaus merą Artūrą Zuoką ir Darbo partijos idėjinį lyderį Viktorą Uspaskichą.

Lyginant su lapkričio mėnesio apklausa, 5 procentiniais punktais pagerėjo Europos Komisijos nario V.P.Andriukaičio vertinimas. 4 procentiniais punktais palankiau įvertintas ir europarlamentaras Z.Balčytis, o 3 procentiniais punktais padaugėjo palankiai vertinančių konservatorę Ireną Degutienę, A.Guogą, parlamentarą Artūrą Paulauską bei A.Zuoką.

Per paskutinį mėnesį 3 procentiniais punktais sumažėjo palankiai vertinančių opozicijos lyderį Seime A.Kubilių. Kitų politikų vertinimas per šį laikotarpį pakito nežymiai ar liko toks pats.

Kiek didesni pokyčiai pastebimi lyginant šią apklausą su vykdyta prieš metus. Lyginant su respondentų atsakymais 2013 metų gruodį, labiausiai sumažėjo pasitikinčiųjų Prezidente D. Grybauskaite, kuria šiuo metu pasitiki 9 procentiniais punktais mažiau rinkėjų nei prieš metus, bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininku R. Paksu (6 procentiniais punktais).

lrytas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
100 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzūkija

Mane stebina ne tai,kad labiausiai smuko,o kad yra tokių,kurie ja dar pasitiki…

tikra komunistė

grybauskaitė įrodė, kad ji labai patikimai žygiuoja Lenino keliu ( kaip ir Leninas – pusžydė ir iškrypusi)

geriausia išeiti

Vienintelė galimybė Grybauskaitei išsaugoti nors kokį žmogišką orumą yra
sudainuoti himną, jei pamiršo, tai bent posmelį -„ir šviesa, ir tiesa mus žingsnius telydi”, susirinkti Daukanto aikštėje savo „manatkes” ir dingti
„istorijos sąvartyne”(kaip mėgdavo reikštis jos kolegos komunistai).

Julius

… labiausiai „pasitikėjimą” taip vadinama prezidente išreiškė jos darbdaviai – rinkėjai – pačiuose rinkimuose: ponia antrai kadencijai klestelėjo į tą pačią kėdę, sutikus tik 27 proc. visų rinkimų teisę turinčių piliečių (tik vieno iš keturių).
… o tie visi „Baltijos turimai” – katėms juokinti…

na mano klausimas

Jai prezidente apie save pasake,kad ji klaidu nedaro,nors ju labai daug,tai kas ja gali pasitiketi????

Beta

Po pareiškimų, kad niekada neklysta ir ypač po Ulbinaitės susigrąžinimo, Grybauskaitės reitingai dar stipriai smuks.

Be to,

nesąmonė, kad ja dar pasitiki net 64 proc. gyventojų. Sakyč 30, ne daugiau.

rasa

as tai tais tyrimais netikiu,nes tik visiskas durnius gali Grybauskaite pasitiketi,ypac po patarejos isteisinimo ir neisigaliojus nuosprendziui grazinimo i darba,nes jei zmogelis pavoge vista ir yra teisianmas jo nepriims,kol neisigalios nuosprendis

Diedukas

Tai smunka? Ir tas juodas diržas nelaiko?

ruta

Kaip sake didysis Stanislavskis -netikiu .. Juokingiausia , tai EP -ru reitingai , kurie visiskai neatsiskaito Tautai ir jau ne karta buvo rasyta , kad ju ‘darbai’ , tai nieko vertingo nei savo valstybei , nei kitom / ir be tu nuliu yra kam priimineti sprendimus /.Ka vertingo gali sukurti biurokratai ?
Sovietmeciu irgi , su protingais veidais tupedavo , suvaziavimuose , audringai plodavo ir ..nuo ju niekas nepriklausydavo -zic pirmininkai .

Taip

Garliavos mergaite taip pat buvo pagrobta nesibaigus teismams . Grybauskaites patareja tuo paciu metodu grazinta i rumus .Tai ir pasako kas viska diktuoja ,kam nerupi teisingumas ir visokie teismo sprendimai ,nes zino teismai sugede ,prasmirde….

grybauskaite nusipelne mirties bausmes

niekas taip neparsidave ir nenaikino Lietuvos kaip sita…

hmm..

Nereiktų praleist fakto, kad tyrimą užsakė vienas iš didžiausių Landsbergio priešų – Respublikos redaktorius Vitas Tomkus, kurio žurnalistus Landsbergis kažkada išvadino „šunauja”, tačiau Tomkus paskleidė gandą, kad šitai jis išvadino tautą. Taigi Tomkus savo metu prichvatizavo sąjūdžio Respubliką, o po to ir sovietinę ELTA agentūrą. Jei turėtume tik tokias agentūras kaip ELTA ir BNS, tai mus paiektų tik Kremliaus aprobuotos žinios. Gerai dar kad turim dalfi, kuris naudojasi ir pasaulino lygio agentūromis, tokiomis kaip ROITERS ir kitos. Taip, kad ir ši žinutė greičiausiai paredaguota didžiojo redaktoriaus… apie kurį net wikiLeaks rašė, kad jis nesidrovėjo reketuot užsienio kompanijų, tokių kaip Mersedes Benz kad jei nepirks pas juos reklamų, tai jie paskleis antireklamą. Taip kad galingasisis Tomkus, kuris eina išvien su Vaišvila,… Skaityti daugiau »

>> grybauskaite nusipelne mirties bausmes

jei esi sukčius ir rašai iš kalėjimo, tai gal šiuos „nuopelnus” pasitaupyk sau 🙂

to:hmm..

tikiesi, kad panele-ponia prezidente vertinama daugiau?! KLYSTI! Jei uz ja balsavo 27 proc., rinkimuose i prezidento posta, tai dabar, kai Lietuva praskolinta iki ausu, kas gali balsuoti uz ja?! nelygink Tomkaus su Vaisvila, nes jie nera lyginami, o paciam iki ju abieju tai taip toli, kaip iki Menulio. Visokie „vertinimai”, jei jie vykdomu „telefonine apklausa” tera sh vietoje.

priežastis aiški-

rūūūsai puola!

nežinau

Nežinau kaip čia vertinti tuos reitingus. Grybauskaitę 64 proc gyventojų įvertino palankiai,gi Kubilių-71 proc. n e-palankiai, V.Landsbergį-65 proc. n e-palankiai.Tai kaip gyventojai, taip nepasitikėdami Kubiliumi ir Landsbergiu, taip pasitiki personalija, už kurią jie agitavo. Žodžiu, arba reitingai nusireitingavo arba gyventojai nusigrybavo.

reitinginis gaidys

-kakariekūūūū, kam reikia reitingūūūū?!

Raigerdas > rutai

Iš kur jūs ištraukėte, kad Stanislavskis buvo „didysis”? Perskaitėte kokiame nors Rusijos žurnale? Tas jo „netikiu” nieko nepasako. Visiškai nieko. Bet matote, jeigu tai pasakė „Didysis Stanislavskis”, tai jau turėtų būti kažkas itin svarbaus ir reikšmingo? Nori tikėk, nori netikėk, nes žiūrovas į teatrą eina ne dėl to, kad jis tikėtų arba netikėtų aktoriaus vaidyba. Jis eina visiškai kitokių idėjų vedamas. Taip, kad čia yra eilinė jūsų „didžiojo Stanislavskio” briedotina, o jų yra ir daugiau, dėl ko ir teatruose pilna aktorių-girtuoklių. O tie, kurie iš tikro pradeda vaidinti pagal tą „Didžiojo Stanislavskio” „tikiu”- „netikiu” sistemą, labai dažnai atsiduria psichiatrų globoje.

Raigerdas

Čia tiek besistengiančių sumenkinti Lietuvos Prezidentės nuopelnus, kad stebiuosi tik tuo, kad jiems tiesiog patinka skleisti tą negerą kvapą iš savo „negatyvių emocijų būsenos”. Jeigu būtų leista patikrinti šių žmonių kojų ir jų kojinių kvapą, tai jūs nustebtumėte, kad jis ryškiai viršija normalaus žmogaus įmanomus kojų kvapus. Ir tas dvokas nuo jų eina ne tik nuo kojų.
O dabar šitiems „drąsuoliams” (kurių dauguma tuoj pat pradės mane pulti, bet nė už ką neatsakys į mano pateiktą jiems klausimą) siūlau atsakyti į vieną klausimą: KURIS IŠ ČIA KRITIKUOJANČIŲ GALI PADARYTI GERIAU, NEI TAI DARO LIETUVOS PREZIDENTĖ DALIA GRYBAUSKAITĖ? Teikite pasiūlymus, teiskite.

niekas negali geriau už Prezidentę

– praskolinti Lietuvą
– padaryti nebaudžiamą komunistinę nomenklatūrą
– padaryti nebaudžiamą ir savivaliaujančią teisėsaugą
– padaryti tokią didelę emigraciją
– padaryti tiek daug savižudybių
– padaryti tokią didelę atskirtį.
Mūsų Prezidentė tautos ir Lietuvos naikinime – nepralenkiama – komunistas Raigerdas teisus !!

tata

kiekvienam raigerdui- po balkonėlį!

Raigerdas>anonymousíniam  2015-01-23 20:57

Na, o ar gali parašyti nors vieną sakinį be dvoko duota straipsnio tema? Tai, ką tu parašei, gali parašyti kiekvienas, net turėdamas 8 klasių išsilavinimą. Aš berods parašiau klausimą, ir parašiau, kad šitie, mėšlais mėgstantys drabstytis „drąsuoliai” nesugebėdami į jį atsakyti pradės atakuoti mane. Akurat, štai vienas anonymous’inis komentatorius jau drebtelėjo vieną purvo dozę ir, galimai, jaučiasi dabar labai „laimingas”. Tai tame ir yra jūsų laimė? Ką gi, tenka kartoti dar kartą tą patį klausimą:”O dabar šitiems “drąsuoliams” (kurių dauguma tuoj pat pradės mane pulti, bet nė už ką neatsakys į mano pateiktą jiems klausimą) siūlau atsakyti į vieną klausimą: KURIS IŠ ČIA KRITIKUOJANČIŲ GALI PADARYTI GERIAU, NEI TAI DARO LIETUVOS PREZIDENTĖ DALIA GRYBAUSKAITĖ? Teikite pasiūlymus, teikite”. Nejaugi nebus nei… Skaityti daugiau »

aklam kačiukui Raigerdui

aiškiai buvo parašyta – ką Grybauskaitė daro.
bet partškolos auklėtinis – arba pederastas komunistas (tik tos kategorijos žmogėnai garbina polikarpovną) nabagas Raigerdas skaityti nemoka kitų komentarus.

stanislavskis

O aš tikiu!
Aš tikrai tikiu Raigerdu – tokios nesumeluotos subinlaižystės neįmanoma pakartoti!
Raigerdo egzaltuotame ištikimybės Matronai priepuolyje viskas tikra: ir iš susižavėjimo varvančios seilės, meilės pertekliaus sukeltas žagsulys, ir ištikimo šunelio žvilgsnis, iš jaudulio virpančios blauzdos ir nuo tiko tr8k2iojantis akies vokas .
Net tai kad nesutvardydamas jaudulio Raigerdas pagadino orą- net tai mes privalome supratingai atleisti.
Nes tai meistras.
Maestro Padlaižys.
Virtuozas.
Padlaižiavimo paganinis, sugebantis sugroti kaip i6 nat7 net su nutrūkusia styga.
Todėl jeigu dar nevėlu, atiduokime mūsų nepakartojamą Raigerdą nominacijai.
Dar yra laiko, (mėnesis iki paskelbimo.)
Pristatykime Raigerdą Oskarui!

cirko valytoja

na, dabar sudie gyvenimėli… dabar tai jau pasipils. klevai, beržai, bambukų stiebai ir kirvių kotai užtvindys eterį tirštai. ar reikėjo erzinti nevisprotį?

Napaleonas

Raigerdai, Raigerdai. Kaip aš tau pavydžiu. Tave jau paleido, o mes su Cezariu ir Ančiasnapiu vis dar geriame vaistukus. Liūdna… Ir kompiuterių mums neduoda. Ir durys be rankenų. Bet tu žinok -mes stengiamės. Mes taip pat įrodysim, kad esame sveiki. Mus taip pat paleis!
O tada, …mes taip pat padėsime tau komentuoti UŽ JE.
Nes kas gi dar gali už Ją agituoti jeigu ne mes?!

Antanas Šampanas

Raigerdas kur buvęs,kur nebuvęs vėl trupina batoną balandžiams))))Po kiek batonas,pasaulio teisuoli?)))-

biškelį ne į temą

atsiprašau, sakykite: scientologija, salmoneliozė, kempinligė ir išsėtinė sklerozė ar čia vienos grupės susirgimai ar ne?

to Raigerdui

KURIS IŠ ČIA KRITIKUOJANČIŲ GALI PADARYTI GERIAU, NEI TAI DARO LIETUVOS PREZIDENTĖ DALIA GRYBAUSKAITĖ?///— Bliamba, yra tik viena moteris ant Lietuvos,kuri padarė visus neįmanomus dalykus.\\\o///Sunešiojo geležines klumpes, iškepė pyragą kiauram rėty,suverpė pakulų kuodelįi//// Eglės Žalčių Karalienės nieks NIEKADA nepralenks,mano nuomone;;;

Daktaras Apolinaras-biškeliui

nu jo, dabartės baisiai madinga hibrydinės diagnozės..

interšnauceris

Raigerdai RAŠYK! Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!
Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!
Raigerdai RAŠYK!Raigerdai RAŠYK!
Raigerdai RAŠYK!
RAŠYK!
RAŠYK! RAŠYK! RAŠYK! RAŠYK! RAŠYK! RAŠYK!

Raigerdas>besidarbuojantiems tvarto darbuotojam

Tvarkoj, mėšlą drabstėte iš peties. Gal sakau, reikėtų Lietuvoje jums konkursą organizuoti. Įkurti kokiame nors tvarte tikrą TV studiją, kur būtų tikro mėšlo, leisti jums užsidėti kokias nors anonymous’ines kaukes, ir pirmyn į mūšio lauką. Tik reikėtų padaryti nors minimalią pertvarą, kad jūs perlipti negalėtumėte, nes taip iš jūsų visko galima tikėtis, o gal reikėtų vieną koją pririšti su kokia virve ar lenciūgu, kad jūs negalėtumėte vienas prie kito priartėti. Galima ir kitą variantą paimti, t.y. padaryti iškamšą, ir leisti tam niokotojui daryti viską su ta iškamša arba su kokia plastmasine figūra, ką tik jis panorės. Ir galutiniame rezultate paskelbti „Purvo drabstymo turnyro nugalėtojui”. Tik reikia sugalvoti dabar dėl premijavimo. Jeigu tą nugalėtoją premijuoti mėšlo krūva, tai jis liks nepatenkintas.… Skaityti daugiau »

nelenciūginiam raiGardui

matai,bambukų žmogau,viskas labai sąlygiška:tave mėšlas baugina, bet mėšlavabalius džiugina,tau desėtka dėžių yr didelė premija,bet profesenaliam vartotojui katino ašaros,tau pojiezdka Maskvon siekiamybė,kitam bausmė,tau fanatiški ditirambai nekuriai ikonai malonumas,kitam beviltiški kliedesiai

vakaro prasymas

товарищ Raйгerdac, oгласите весь список, пожалуйста мы уже забыли,что oнa там сделалa хорошего Вы все знаете

Beta Raigerdui

Į klausimą: „KURIS IŠ ČIA KRITIKUOJANČIŲ GALI PADARYTI GERIAU, NEI TAI DARO LIETUVOS PREZIDENTĖ DALIA GRYBAUSKAITĖ?” atsakymas: BET KURIS, kuris tik suvokia, jog prezidentas yra penkiems metams rinktas valstybės atstovas Lietuvos Konstitucijos rėmuose ir savo atsakomybę. Grybauskaitė gi mano jog prezidentas yra visų viršininkas todėl galima viskas. Vietoje atsakomybės ponia turi tik reitingų ir apkaltos baimę. Mažus reitingus visada galima pateisinti kvailais apklaustaisiais ir piktais apklausų užsakovais (komentaras hmm.. 2015-01-23 15:37 ), o apkaltos išvengti suskaldžius Seimą ir visuomenę visai nekreipiant dėmesio į tai, kad tie jos veiksmai yra antikonstituciniai ir prieštarauja duotai priesaikai. Ji Viršininkė.
Tai va tep va. 😉

raigerdui

grybauskinei ispierai lygiu nera .NIEKAS nubutu pridirbes tiek nieksybiu Lietuvai kaip ta.

komisarų komisarė

NKVD komisarai juodais ploščiais smaugia Lietuvą.
NKVD komisarams vadovauja juodo diržo Komisarė Polikarpovna.

naujas Z.V. str.
Reigerdui kuris nežino Grybauskaitės padarytų darb

Pirma klaida: Kad Grybauskaitė balatiravosi antrai kadencijai. Antra klaida: “Prisiekusi būti lygiai teisinga visiems”. – O buvo vieni teisingi, kiti dar teisingesni, dvigubim standartai klestėjo, klesti ir klestės, kol Grybauskaitė sėdės Daukantynėje. Trečia klaida: “Piliečių interesus ryžtingai ginsiu ir Prezidento žodžio, ir moralinio autoriteto galia”.- Per abi kadencijas piliečių interesų visiškai negynė. Gynė turtuolių, korupcionierių ir vagių interesus. Ketvirta klaida:  “Skirdama ir teikdama teisėjus, išskirtinį dėmesį skirsiu kandidatų padorumui, moralei ir garbei. Žmogus gerbs teismą, kai teismas gerbs pats save”. – Pagal apklausas teismai užima vos ne paskutinę vietą, tai taip teismas gerbia pats save. Ketvirta klaida: “Šiais nelengvais laikais, kasdien girdime sakant: krizė. Gesindami gaisrą šiandien, galvokime apie rytojų. Sutelkime jėgas pokyčiams, kurie padės gyvenimo pamatus dešimtmečiams”. – Gesinant… Skaityti daugiau »

Raigerdas> klaidų skaičiuotojui

Pirmiausia, ne tau skaičiuoti Lietuvos Prezidentės klaidas, nes tau reikia pradėti nuo savęs. Tu nerasi nei vieno inteligentiško žmogaus, kuris nesugebėtų motyvuoti savo to ar ano teiginio. Tik Lietuvoje ir Rusijoje yra priimtas naratyvinis mąstymas. „Pirma klaida: Kad Grybauskaitė balatiravosi antrai kadencijai”. Aš nežinau, gal tavo intelektas yra toks, kaip Seimo nario Jugio Razmos, bet mūsų LR Konstitucija nedraudžia balotiruotis Prezidentui antrai kadencijai. Tai apie ką šneki? Ar čia tavo „netyčinė klaida” ar visiški davatkos pletkai? Trečia klaida:”Per abi kadencijas piliečių interesų visiškai negynė. Gynė turtuolių, korupcionierių ir vagių interesus”. Tai tu šitą dalyką gali parašyti bet kam: ir Brazauskui, ir Adamkui, ir Kubiliui, ir Butekvičiui ir Abišalai, ir Šleževičiui, ir Vagnoriui ir t.t. Tokių žmonių, kurie nedaro klaidų iš… Skaityti daugiau »

Raigerdas> Betai

Man keista, Beta, kad tu atsidūrei šitų „žemiausios lygos” žaidėjų klasėje, kurie net savo veiksmų ir savo elgesio nesugeba motyvuoti. Skirtumas yra tik toks, kad jie net atsakyti negali į jiems užduotą klausimą, o tu nors pabandei šitą daryti. Tai jau gerai. Lenino idėja buvo tokia, kad kiekviena virėja gali valdyti valstybę. Tu šiek tiek pataisei Leniną, nes pacitavai LR Konstituciją. Bet joje sakoma, kad „Respublikos Prezidentu gali būti renkamas Lietuvos pilietis pagal kilmę, ne mažiau kaip trejus pastaruosius metus gyvenęs Lietuvoje”. Valdas Adamkus negyveno trejus metus Lietuvoje, bet jis buvo „išrinktas”. Pagal tokius rinkimus neįmanoma, kad būtų išrinktas geriausias kandidatas, nes jis gali būti išrinktas tik daugiapakopėje rinkimų formoje, kai žmonės renka iš savo srities geriausius, o jau tie… Skaityti daugiau »

nieko negeriančiam Raigardui

Raigardas rašo –
„Tokių žmonių, kurie nedaro klaidų iš viso neegzistuoja pasaulyje”
Lietuvos spauda rašo-
„Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pagaliau visai Lietuvai viešai prisipažino LRT eteryje ir aiškiai patvirtino, kad ji savo gyvenime nėra padariusi n ė v i e n o s k l a i d o s. Pasak D. Grybauskaitės, „dabar žaisti ar mėginti aiškinti ir galvoti, kad galėjo būti kitaip, yra beprasmiška. Aš už sprendimus atsakau, jie buvo tokie, kokie galėjo tuo metu būti“. http://www.ve.lt
Raigerdai, kaip tau negėda taip žemint prezidentę?Gal geriau grįžk Lietuvon ir gerk vietinį alų,nesisvaigink vienumoj vokišku rislingu užkasdamas kraujinėm dešrom.Susilaikymas kai kam pakerta sveikatą

bambuko demagogija

demagogas kibdamas visiems į atlapus nesidrovi rašyti visiškų nesąmonių. štai kaip jis moko skaitytoją:
Raigerdas> klaidų skaičiuotojui 2015-01-24 13:32

„Pirmiausia, ne tau skaičiuoti Lietuvos Prezidentės klaidas,…”
leiskite paklausi- o km daugiau galima skaičiuoti renkamo į pareigas politiko klaidas? kam jeigu ne rinkėjams?kiekvienas pilietis, net nedalyvavęs rinkimuose turi teisę paklausti -ką nuveikei pone politike tau suteikto žmonių mandato metu? pagal vieno demagoginio bambuko svaičiojimus išeitų kad tik gavę personalinį kažkokio „raigerdo” leidimą, galime kažkiek švelniai politkorektiškai pakritikuoti ponią d.g.

reikia pasigailėti Raigardo

N.Sadūnaitė labai gailėjosi KGBistų, kurie ją kankino.
– Dievulis juos nuskriaudė, kad KGBistais tapo – sakė ji.
pasigailėkim ir mes nabagėlio Raigerdo – Dievulio nubausto.

Raigerdas anonymous'iniam 2015-01-24 14:36

Na, tau norisi išgirsti Lietuvos Prezidentės audodafe. Ji visiškai teisingai daro, nes jeigu ji pradėtų aiškinti savo klaidas, tai būtų pretekstas ją atakuoti. Kvailas yra tas vadovas, kuris bando teisintis ar aiškinti savo klaidas. Rolandas Paksas bandė teisintis ir aiškinti savo klaidas. Kuo tai baigėsi? Reikalavimas pripažinti savo klaidas yra aplamai paėmus, gudrių niekšelių reikalavimas, gal net žmonių, turinčių keistus polinkius, kad priversti kitą žmogų pasiversti kaltu. Savo klaidų pripažinimas yra iš viso nepriimtinas dalykas bet kokio lygio vadovui. Turi būti visai kitas dalykas, bet jums apie tai negalima sakyti, kadangi jūs bet ką pasiruošę išnaudoti savo piktavališkiems tikslams. Kodėl jūs nereikalaujate jokios autodafe iš Seimo nario Jurgio Razmos?

Raigerdas anonymous'iniam 2015-01-24 14:41

Na, „kritike”, parodyk savo sugebėjimą blaiviai mąstyti ir parašyk man, kuo skiriasi šmeižikas nuo kritiko? Tu laikai, kad šmeižikas yra toks pat rinkėjas, kaip ir kiti rinkėjai? Tikrai taip nėra, nes šmeižikas yra tik dar nenubaustas nusikaltėlis, nuslėpęs savo kaltę. Ir ne šmeižikui spręsti apie Lietuvos Prezidentę. Kad šmeikui yra suteikiama pilna laisvė, tai čia yra tų redaktorių vangumas ir nepadorumas. Paprastai redaktoriais tampa nevykėliai rašytojai. Tai jiems šmeižikas yra kaip dar vienas jų portalo lankytojas. Nieko kvailesnio nesugalvosi.

to bambuko demagogija

kas gai paneigti, kad Raigerdas nesavanoriauja išriktiesiems ir neklystantiems; pagal jį klysti gali tik trečiarūšiai piliečiai, bet vadovaujantys tipeliai net jeigu ir klysta, vistiek neklysta pagal bambukizmo filosofijos pradininką.Štai jis ką tik parašė „Savo klaidų pripažinimas yra iš viso nepriimtinas dalykas bet kokio lygio vadovui”.Tai yra bambukizmo esmių esmė.Kalta visada yra auka, bet nusikaltėlis tai jau niekada neturi prisipažinti suklydęs, nes būtent prisipažinimo momentu pataps kaltu ir reiks atsakyti už blogus darbus, atlyginti aukai.Zekai tur gerą posakį – Честное признание – вечная тюрьма !!! Kas jūs esat ištikrųjų, Raigerdai?

Liepa-Betai

Man patiko Jūsų komentaras.//Pritariu.Palaikau.//Ačiū Jums.//

100
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top