Petras Šuliauskas. Britanijos premjeras vyrus pavadino vyrais, o moteris – moterimis

Respublika. lt

Žmogus negali pakeisti savo lyties. Tai Konservatorių partijos konferencijoje trečiadienį pareiškė Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Risis Sunakas (Rishi Sunak), pranešė „Sky News”.

Sveikas protas

Jis pažymėjo, kad nereikia žmonių įtikinėti kitaip. „Vyras yra vyras, o moteris yra moteris. Tai sveikas protas”. -paaiškino jis.

“Tėvai turėtų žinoti, kojų vaikai mokosi mokykloje apie lyčių santykius.

Pacientai turėtų suprasti, kada ligoninėse kalbama apie vyrus, o kada apie moteris. Ir mes neturėtume būti verčiami tai daryti. Neturėtume būti įbauginti iki tokio lygio, kad galiausiai imtume manyti, jog žmonės gali būti bet kokios lyties. Jie negali. Vyras yra vyras, o moteris yra moteris.

Tai sveikas protas”, – pridūrė britų premjeras.

Neleis keisti lyties

Didžiojoje Britanijoje bus priimtas įstatymas, remiantis kuriuo už seksualinius nusikaltimus nuteistiems asmenims bus draudžiama keisti lytį ir vardą. Apie tai, remdamasis šaltiniais Vyriausybėje, informavo „The Times”.

Apie visą gyvenimą galiosiantį draudimą tokiems asmenims keisti vardą ir lytį pranešė šalies vidaus reikalų ministrė Suela Braverman. Iki šiol, keisdami vardą ir lytį, nusikaltėliai galėjo išvengti įtraukimo į seksualinio pobūdžio teisės pažeidimų registrą.

Įstatymas numato, kad duomenys iš valstybinių institucijų, įskaitant Mokesčių ir muitinės valdybą, Darbo ir pensijų departamentą, Pasų poskyrį ir kt. bus apjungti su Informacijos atskleidimo ir draudimų tarnyba.

Jeigu minėtose institucijose bus bandoma pakeisti bet kokius, su seksualiniais nusikaltėliais susijusius, duomenis, apie tai nedelsiant bus informuota apie teistumą pranešanti tarnyba, o anksčiau už seksualinius nusikaltimus nuteistas asmuo gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top