Petro Porošenka: Ukrainos tauta pasirinko – pirmą kartą per 96 metus Radoje nebus komunistų

Pirmalaikiai rinkimai į Aukščiausiąją Radą Ukrainoje įvyko. Iš viso savo valią pareiškė 53 proc. šalies rinkėjų: aktyviausiai balsavo Vakarų Ukrainos gyventojai, Donecko ir Luhansko regionuose savo teise balsuoti galėjo pasinaudoti tik mažuma. Nors pažeidimų būta, bet didelių provokacijų, kurių baimintasi, išvengta.

Sekmadienio vakarą uždarius balsavimo apylinkes Ukrainos prezidentas Petro Porošenka kreipėsi į tautą. Nors rinkimų rezultatų dar nėra, tačiau šalies vadovas padėkojo rinkėjams už pasitikėjimą. „Prašiau, kad atiduotumėte balsus už demokratišką, proeuropietišką daugumą. Jūs tai išgirdote, todėl ačiū jums“, – kalbėjo P.Porošenka.

Ypatingai Ukrainos prezidentą pradžiugino žinia apie tai, kad komunistų partijai nepavyko įveikti rinkimų barjero – ji surinko 4 proc. balsų. „Pirmą kartą per 96 metus ukrainiečių parlamente nebus komunistų. Aš jus su tuo sveikinu. Ukrainiečiai sudavė lemiamą smūgį penktajai politinei kolonai. Teisingumas triumfavo ir Regionų partijos atžvilgiu, kuri apskritai negalėjo dalyvauti rinkimuose“, – kalbėjo P. Porošenka apie politinę jėgą, kuri buvo svarbiausia nušalintojo prezidento V. Janukovyčiaus atrama.

Dviejų rinkėjų apklausų duomenimis, Ukrainos prezidento Petro Porošenkos blokas ir ministro pirmininko Arsenijaus Jaceniuko vadovaujamas Liaudies frontas atitinkamai gavo 22,2–24,3 proc. ir 21,3–21,8 proc. balsų. Trečioji politinė jėga – Lvovo mero Andrijaus Sadovyjaus vadovaujama panašių pažiūrų partija „Samopomyč“ („Savigalba“), šių apklausų duomenimis, turėtų gauti 12,5–14,2 proc. balsų. Šių jėgų pakaktų, kad Aukščiausiojoje Radoje būtų suformuota stabili dauguma, leisianti prezidentui P.Porošenkai sureguliuoti krizę pietryčių Ukrainoje ir tęsti politines reformas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
94 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

Tauta nieko nepasirinko, ji neturi galimybių rinktis. Ukraina pasmerkta susinaikinimui

http://www.youtube.com/watch?v=mn7g95UhrCg

Taigi
Rubliniams kremlinams

vėl atsirado darbo už nusmukusį rublį atidirbinėt komentaruose.

nezinau

ar sie imite oligarchai komunistai,ar ne,bet po ju is ukrainos liks,tik skutai ir skvernai,kaip ir is lietuvos roski da noski

Ane

Komunistai Ukrainoj isnyko? Ar tiesiog persidaze, kaip ir LT ? O visi ploja katuciu ir vaidina naivuolius 😀

Beta to Ane

Ukrainoje vykdoma liustracija ir desovietizacija. Taigi, persidažyti lengvai nepavyks.

Beta to Taigi

Kaip suprasti tą „Tauta nieko nepasirinko, ji neturi galimybių rinktis”?
Jei rinkimai vyko stebint šimtams užsienio stebėtojų, o jie esminių priekaištų neturėjo?

Dieve, laimink Ukrainą !!

kartais žmonėms protas nušvinta – kada Lietuva atsikratys komjaunuolių, komunistų, kgbistų (pederastų-pedofilų)?
Negreit – nes visose partijose jie dominuoja

koks sutapimas!

Isijunkit LRT. NEPRIKLAUSOMYBE atplaukia i Klaipeda!!

Nuomone

,,Nors rinkimų rezultatų dar nėra, tačiau šalies vadovas padėkojo rinkėjams už pasitikėjimą. Ypatingai Ukrainos prezidentą pradžiugino žinia apie tai, kad komunistų partijai nepavyko įveikti rinkimų barjero – ji surinko 4 proc. balsų.” Manau tuo viskas pasakyta

ruta

Liustracija ir desovietizacija , tai labai aktualus zyngsnis , norint sukurti tikra , ne butaforine demokratija ir atsikratyti Rusijos valdzios lindimo ir savo statytiniu kisimo i Ukrainos valdyma . Bus sunku , nes Rusija nenurims , vis kurstis savo nesantaikos ir skaldymo ugni .Linkime Ukrainos Tautai sekmes , kuriant tikra demokratija .

To koks sutapimas!       2014-10-27 9:25

Normaliam ir didžiausiam naivuoliui turėtų būti aišku, kad dujų ir jų terminalų tautinis biznis bus lygiai toks koks buvo Mažeikių naftos įmonės ir naftos terminalo biznis…. Lietuva nuo šio biznio gaunamų pinigų kiekio negali atsidžiaugti ir po šiai dienai…. Lietuvoje gyvenantys žmonės žemiau skurdo ribos taria didelį ačiū tautiniams politiniams veikėjams ir jų „politinėms” chebroms… Europoje tokių gyvenančių žemiau skurdo ribos laimingųjų daugiau kaip Lietuvoje yra tik Bulgarijoje.

to koks sutapimas!

Kokia dar nepriklausomybė, atplaukia „Independet”, o ne nepriklausomybė.

to Beta

Sovietiniais laikais kas nors priekaištų rinkimams turėdavo?

Irena

Antrinu koment.”Nuomone”: rinkimu rezultatu dar nera, o jau zinoma, kiek proc. kiekvienas kandidatas surinko.Ypac akcentuojama, kad pralaimejo komunistai.Idomu…

prajuokino

nebus komunistu ,bet bus banditai,tai kas geriau,o vagys prisidengia garsiu vardu „verslinikai”,tai ka ir jie jau sventieji,juokdariai tie hoholai kaip ir musu „ideologai”,lyg tai pavadinimas ar apibudinimas kazka keicia,juk visi puikiai zinom,kad viska lemia pats zmogus,o kokios spalvos visai nesvarbu,cia nebent vaikams idomu kokia palva

to Dieve laimink Ukraina

tau patinka kaip zudomi vaikai,griaunami miestai,tai tu ir dziaukis,o prie ko cia dievas,dievas nera toks kaip tu idijotas

Ir Lietuvoj būtų buvusi liustracija ir desovietiza

jeigu nebūtų prileistas prie Lietuvos nepriklausomybės patriarxas didžiausias komunistas KGBistas „Dėdulė” Landsbergis.

Beta >  10:25

Neturėdavo, nes jokių stebėtojų nebuvo, tai kas tuos priekaištus galėjo reikšti?

to> Beta > 10:25

Kaip nebuvo. Ogi konservai net 11 stebėtojų pasiuntė: juknevičienę, razmą, ažubalį, masiulį juozapaitį ir t.t pagal sąrašą.

ka gi

Papildoma chuntos legitimizacija iviko! Kaip ilgai je issilaikis,juk i rinkymus atejo rekordiskai mazas skaicius rinkeju.O nacionalistai visiskai nepatenkinti youtube.com/watch?v=q279JqhA1QY

teisingai sneka

uzs.ekonomistas
youtube.com/watch?v=v5pfcNGZM4Y…

to ka gi

Pagal Europos standartus valdžia legitimi, jeigu turi ne mažiau kaip 30 procentų rinkėjų balsų. Pagal tai Lietuvoje valdžia jau seniai nelegitimi.

Beta >to> Beta > 10:25

Kalbėjau apie rinkimus SSSR.

ka gi to to

O nuo kada europoje ligitimyzavo valdzios pakeityma zmoniu susiburymo metu (maidanu)?

Jo, blin

… tiesos. lt. :)))))
Ir kur čia ta tiesa??? Ne ką daugiau, kaip 15-koje minučių. O kryptis pilnai atitinka lrt. Tai ką čia veikiat? Remiat Lietuvos valdžiažmogių politiką?
Tikriausiai nemokamai? Visuomeniniais pagrindais…
:))

Valio demokratiniams rinkimams,

Kai ginkluoti naciai užėję į rinkimų apylinkes,išviję stebėtojus,patys sumeta biuletenius.Kai daug partijų nedalyvavo rinkimuose dėl fašistuojančių lindimo į Radą,kai komunistų partija uždrausta,o jankių statytiniai Parošenko ir Jaceniukas iš anksto,nepasibaigus rinkimų laikui skelbiami laimėtojais,tai taip ir kyla klausimas ,o kas yra ta demokratija.Peršasi nuomonė,kad tai prezervatyvas ant ko nori ant to ir užmauni.

Beta to Jo, blin

O kur čia netiesa? Kad Porošenka pasakė, kad pasakė tai ką pasakė, ar dar kur? 😉

to Valio

Kur apie tai galima paskaityti?

Raigerdas "stukačiams"

Kaip įdomu: nepatinka KGB-istiniams stukačiokams, kad Radoje nei vieno komunisto? Ai, ai, dar vienas pralaimėjimas. Kokia nelaimė. Tai dabar pasigersite iš nevilties? Palaukit, dar ne taip bus, kai ir kitos tautos atsibus. Anksčiau su savo melu jūs taip buvot reikalingi. O dabar? Vis mažiau, ir mažiau. Ir kas jūsų laukia ateityje? Nuo stukalinimo teks pereiti prie sunkaus fizinio darbo? O kam jūs dar tinkate? Kur jus dar dėti? Jus gi esate tas brokas, kurį, deja, pagamina visuomenė, kuri pati nuo to ir kenčia. Ką jūs mokate daryti? Krėsti niekšybes. Tai ir yra viskas, ką jūs darote visą savo gyvenimą. O ukrainiečius reikia pasveikinti. Tai didžiulė pergalė prieš tą bepročių sukurtą komunistinį kvaitalą. Tai bent. Nei vieno komunisto Radoje. Tai didžiulė… Skaityti daugiau »

Taigi

Beretiniai, jūs neužgniaušite tautos tiesos žodžio. Lašas po lašo ir tiesa pro beretinį melą prasikala. Ne sovietiniai laikai, kai buvo tik valdžios kontroliuojamas spauda ir TV, šiais informacinių technologijų laikais melas greitai atskleidžiamas ir tiesa pasklinda šviesos greičiu.

Jau jokingai skamba!

pirmą kartą per 96 metus Radoje nebus komunistų O kiek metu Ukrajina kaip valstybe egzistuoja?

Beta tiems Taigi ir jo Blyn

Tai dar kartą klausiu: kur čia, konkrečiai šitame straipsnyje, netiesa?

Beta > Jau jokingai skamba!

Nuo IX amžiaus po Kristaus gimimo.

Kritikas Pikčiurna

Rūta teisi – liustracija ir desovietizacija. Putinas savo karine invazija prisiprašė, kad jo šalininkams – penktajai kolonai – būtų taikomos karo meto taisyklės. O gal Putinas apsigalvos ir nutrauks karinius veiksmus bei gražins užgrobtas teritorijas už išgelbėtas savo sėbrų galvas?

Taigi

Ką reiškia ant vaizdo įrašo parašyti žodžiai: Звернення Президента Украiни. Nejaugi reiškia: Ukrainos Prezidento žvėrinčius, ar gal Ukrainos prezidento gyvulių ūkis?

Beta to Taigi       2014-10-27 15:38

Nenusišnekėtum jau iki tiek.

jau jokingai to beta

100 metu atgal atsirado pavadinimas krajina-krastas! Rusijos,Lenkijos,Austro-Vengrijos…Per visa savo istorija je ne tapo valstybe!Juos visada valde kiti net ir Lietuviai!

Beta >jau jokingai to beta

Bet tu pasiskaitytu Moskovijos istoriją! Kai net kelis šimtmečius buvo Mongolijos chanatu ir mokėjo Chanams duoklę. 🙂

viskas gerai

tik niekas ne nori mokieti!youtube.com/watch?v=v5pfcNGZM4Y ekspertuose!

Taigi Betai

Зверь – žvėris, tai joks nenusišnekėjimas. Ką galiu padaryti, jeigu Tiesos nerašo valstybine kalba, tai išsiverčiu, kaip suprantu.

Beta Taigiui

Tik zver nuo zvernenija skiriasi. Ar viską taip verti, pagal panašų žodžių skambesį nustatai prasmę?
Bet šiaip tai tu atrodyk juokingai, man nei kiek netrukdo. 😉

Raigerdas

Įdomi naujiena: teisėjas Kondratjevas padarė avariją. Bet, kaip ir nusikaltėliams viskas išeina netyčia, taip ir teisėjui, vaidenasi, kad tai buvo „NETYČIA”:”Labai apmaudu. Pripažįstu savo kaltę – nėra čia ką slėpti. Šiuo keliu važiavau pirmą kartą ir nesupratau, kad baigėsi pagrindinis kelias. Labai apgailestauju. Daugiau nėra ką komentuoti”.
Įdomiai V. Kondratjevas save baudžia – jam prireikė dar aukų, kad suprasti savo tikrąjį pašaukimą. Dabar teisėjas turės pakankamai laiko, kad nubaustų save kaip reikiant.

Taigi Betai

Matau, kad ir jūs nežinote, ką reiškia „zvernenia”.

 Beta Taigiui

Звернення tai kreipimasis, arba apeliacija.

Taigi

Viskas aišku: prezidento žvėriškas kreipimasis. Jeigu būtų žmogiškas kreipimasis, tai būtų žodis „человечнення”.

Beta Taigiui

Išsiversk sau- B голове сено, пропущенное через лошадь.

Letas Palmaitis

Įdomu, kuo jam komsomolka Merkel, kuri su Hollande’u sukūrė naujas „garantijas” Ukrainai vietoje senų (mainais už nebranduolinį statusą), t.y. pamiršus Krymo aneksiją, dar ir pripažinti ypatingą statusą Ordos intervenciją patyrusiai Ukrainos daliai ir sėsti už derybų stalo su banditais, yra mažesnis blogis nei atviri komunistai? Svarbu tik viena: kiek balsų surinko Dešinysis Sektorius, su kuriuo jokios sodomitinės elektroninės „praeuropietiškos demokratijos”, ačiū D-vui, niekad nebus! – žr. krikščionišką Katekizmą „Tryzubo” svetainėje http://banderivets.org.ua/

Letas Palmaitis

Jei esu neteisus, tai gal klysta ir „Daily Telegraph”? – kavkazcenter.com/russ/content/2014/10/27/106695.shtml

94
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top