„Pfizer“ pripažino – COVID -19 vakcinos efektyvumas dėl viruso platinimo išbandytas niekada nebuvo

laikmetis.lt

Aukšto rango „Pfizer“ vadovė Janine Small (Džanin Smol) atskleidė, kad „Pfizer Covid-19″ mRNA vakcina niekada nebuvo išbandyta užkrėtimo koronavirusu prevencijos tikslais.

Pirmadienį per Europos Sąjungos parlamento posėdį, kai jos klausinėjo parlamentaras iš Nyderlandų Robas Roosas, „Pfizer“ tarptautinės plėtros rinkų prezidentė Janine Small atskleidė šokiruojančią detalę Europos Parlamento COVID-19 patariamajai tarybai.

J. Small parlamente pasirodė daktaro Alberto Burlos (bendrovės „Pfizer“ generalinio direktoriaus), kuris buvo pakviestas į komisiją, vardu.

Kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, Roosas klausė: „Ar prieš patekdama į rinką „Pfizer“ vakcina nuo Covid-19 buvo išbandyta, kaip stabdanti viruso perdavimą? Jei ne, prašome tai aiškiai pasakyti. Jei taip, ar esate pasirengę pasidalyti duomenimis su šiuo komitetu? Noriu gauti aiškų atsakymą, taip arba ne, ir laukiu jo“.

Small atsakė, kad „Pfizer“ nežinojo, ar vakcina užkirs kelią viruso platinimui, prieš išleisdama ją visuomenei.

„Ne“, – prisipažino ji ir gindamasi pareiškė, kad bendrovė turėjo judėti „mokslo greičiu“.

Small tęsė, kad daktaras Burla gerai žinojo apie pasaulinį poreikį, todėl „Pfizer“ išleido 2 milijardus JAV dolerių tyrimams, kūrimui ir gamybai rizikuodamas, kad bendrovė galėtų padėti pasauliui pandemijos metu.

Roosas – kuris yra Europos Covid-19 pasų priešininkas – per „Twitter“ atsakymą pavadino „skandalingu“.

Milijonai žmonių visame pasaulyje jautėsi priversti skiepytis dėl mito, kad „tai darai dėl kitų“, – sakė jis vaizdo įraše.

„Dabar paaiškėjo, kad tai buvo pigus melas. Tai turėtų būti atskleista“, – reikalavo Roosas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top