Piketas: 12 val. prie G. Nausėdos štabo – prieš Lino Slušnio politiką vaiko teisių klausimais

Kovo 9 dieną, šeštadienį, nuo 12 val. prie kandidato į prezidentus G. Nausėdos rinkimų štabo (Pylimo g. 22D, Vilniuje) rengiamas piketas. BNS teigimu, piketas nukreiptas prieš dabartinę valstybės politiką vaiko teisių klausimais, kuri, pasak organizatorių, „yra ydinga, luošinanti šeimas ir žalojanti vaikus“.

Pusvalandžiu vėliau, 12:30 val., kaip skelbiama kandidato į prezidentus G. Nausėdos oficialiojoje Facebook paskyroje, štabe rengiamas visuomenės susitikimas-diskusija su jo patarėju vaikų ir paauglių psichiatru Linu Slušniu – vienu iš tokios ydingos politikos formuotojų.

Piketu siekiama, kad kandidatas į prezidentus G. Nausėda atsiribotų nuo savo dabartinio patarėjo vaikų teisių klausimais L. Slušnio. „Jei G. Nausėdai ir toliau patarinės L. Slušnys, jei (kai) G. Nausėda bus išrinktas, mūsų vaikai bus slušniškos politikos ir toliau žalojami, jie turės ir toliau kęsti institucinį smurtą“, – teigiama internetu platinamoje informacijoje apie šiandien rengiamą piketą.

Piketo organizatoriai nurodo ir daugiau liūdnai pagarsėjusio vaikų ir paauglių psichiatro L. Slušnio neprofesionalaus elgesio pavyzdžių. Visų pirma, jis nuolat kišasi į žiniasklaidoje nugirstas kitų šeimų problemas. Kaip rašoma kvietime piketuoti tokį „save reklamuodamas kitų skausmo sąskaita“ L. Slušnys komentarus dalija „net nematęs šalių“, išrašinėja „šališkas pažymas“.

Be to, „L. Slušnys nevertina ir nesuvokia vaiko prigimtinio ryšio su tėvais svarbos, palaiko vaikų atiminėjimo iš tėvų tendencijas mūsų šalyje, nors iš esmės neturi jokio išprusimo šioje labai jautrioje visuomenei srityje“.

Primenama ir tai, kad „L. Slušnys yra neseniai baustas už tai, kad neteisėtai teikė vaikų ir paauglių psichiatro, gydytojo psichoterapeuto, medicinos psichologo paslaugas“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top