Pikete pasisakyta prieš galimus teisėsaugos piktnaudžiavimus ir išreikštas palaikymas 9-tą mėnesį Šiaulių tardymo izoliatoriuje laikomam J.Sinkevičiui

Spalio 30-ąją, ketvirtadienį, į Simono Daukanto aikštę Vilniuje susirinkę Klaipėdos visuomenininkai išreiškė paramą nuo šių metų vasario mėnesio Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalinčiam Jonui Sinkevičiui. Šiuo piketu klaipėdiečiai siekė atkreipti prezidentės Dalios Grybauskaitės dėmesį į žmogaus teisių pažeidimus ir teisėsaugos galimus piktnaudžiavimus taikant kraštutinę kardomąją priemonę – suėmimą.

Prie Prezidentūros piketavę klaipėdiečiai įteikė ir prezidentei adresuotą laišką, raginantį išgirsti visų piliečių skundus, aplankyti ne tik valdžios atstovų, bet ir eilinių Lietuvos piliečių, mėnesių mėnesius laikomų tardymo izoliatoriuose, kameras.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Grybauskaityei

Eiliniai piliečiai ne domina

baime valdo

partškoloje mokino komunistinės diktatūros principų:
– reikia kad žmonės bijotų,
– komunistų partija ir jos šuneliai – teisėjai ir prokurorai visada teisūs ir viskas jiems galima – ne tik vagystė, žudymai bet ir pedofilija – nes žmonės įbauginti.

Beta

Pagal visus požymius Jonui Sinkevičius yra politinis kalinys.
Vadinasi, žmogaus teisių gynimo organizacijos Lietuvoje neveikia?

ruta

Panelei Grybauskaitei , kaip ir daugumai politines nomenklaturos atstovams , yra svarbiau perkirpti kokia juostele , abejotinos naudos projekte , nes niekur nuo sovietines nomenklaturines praeities nepabegsi , o ten butent ‘pakazucha’ ir propaganda , turejo prioriteta valstybes valdyme . Stai ka Pasaulio bankas paskelbe apie Lietuvos ‘pasiekimus’ -Lietuva per metus smuko is 17 vietos i 24 vieta .. Valdzia meluoja , lyg tai Tauta gyvena , kaip ir jie Marse , ir nezino realios valstybes pilieciu padeties .Nereikia politikams apsistatyti prisitaikeliais ir laizytojais , gal tada prareges , nors vargu ar jie tuo nori , daug maloniau imti tukstantinius atlyginimus , ne kuo mazesnius ‘otkatus ‘ir ploti katuciu , kaip viskas puiku Lietuvoje , tik pamirsdami , ivardinti, kam… Skaityti daugiau »

Gaila

to zmogaus.

Taigi

Čia jau lyg ir normalūs reikalavimai, ne taip kaip buvo informuota apie įvyksiantį piketą, nebėra minima Žgunova, kuri nesuprantama, kodėl buvo suplakta su Sinkevičiumi, kaip šaukštas deguto…

Raigerdas

Galimai Jonas Sinkevičius atskleidė Klaipėdos mafijos darbelius, kurie tvarko ir Klaipėdos policiją. Tai gali būti kerštas už I. Lauciaus atskleistus darbelius. Delfyje buvo rašoma:”Klaipėdos apygardos vyriausiasis prokuroras, vyriausiasis justicijos patarėjas Ignas Laucius balandžio 16 dieną baigia tarnybą. Jis neslėpė išeinąs Lietuvos generalinio prokuroro valia ir jo įsakymu, mat sulaukęs pensinio amžiaus. Tiesa, atsisveikindamas prokuroras užsiminė ir apie keletą visoje šalyje pagarsėjusių įvykių, susijusių su jo pavarde, tarp jų – ir VSD pulkininko Vytauto Pociūno žūtis, kurios aplinkybes tyrė I. Lauciaus sūnus Justas, ir jo žmonos veikla”. „Vėliau, anot prokuroro, ietys buvo nukreiptos į jo žmonos Bronislavos Lauciuvienės, kuri kaip UAB „Pelėda” akcininkė įsigijo sklypą uostamiesčio Tilžės gatvėje ir pastatė jame svečių namus. O galiausiai Generalinė prokuratūra atlieka tarnybinį patikrinimą ir… Skaityti daugiau »

kamara

Kas tas teisuolis, kuris žino, kad paminėjus Žgunovos pavardę įpili šaukšto deguto į statinę, o paminėjus tik Sinkevičiaus pavardę – statinė išlieka švari. Gal reiktų keisti vertinimą? Pirmiausia, tai žmones, kuriems skauda ir kurie ginasi nuo užgriuvusios tikrovės. Nesmerkite, o padėkite, žmones Jūs, r ne žmones.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top