Piliečiai ragina prezidentę išlaisvinti Garliavos mergaitę iš socialinės izoliacijos

Jau dešimt dienų, nuo liepos 31-osios, S. Daukanto aikštėje nuolat vykstančios pilietinės akcijos „Tie-SOS!“ dalyviai kasdien pasirašo ir teikia prezidentei laiškus, reikalaujančius leisti su Garliavos mergaitės sveikatos būkle susipažinti Lietuvos pediatrams. Antruoju laišku prezidentė kviečiama atsakyti visuomenei, kas įsakė šturmuoti Garliavą ir prieš taikius gyventojus panaudoti specialiąsias smurto priemones. Rupjūčio 9-ąją akcijos dalyviai pradėjo prezidentei teikti ir trečiąjį laišką, raginantį išvaduoti Garliavos mergaitę iš totalios socialinės izoliacijos. Piliečiai, norintys savo parašais prisidėti prie šių raginimų, gali tai padaryti kasdien, atėję į S. Daukanto aikštę Vilniuje.

Lietuvos Respublikos Prezidentei
Poniai Daliai Grybauskaitei

Gerbiamoji Ponia Prezidente,

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šių metų gegužės 17-ąją iš gimtųjų namų Garliavoje prievarta išvežta mažametė mergaitė iki šiol yra slepiama ne tik nuo visuomenės pasitikėjimą turinčių Lietuvos pediatrų, bet ir savo artimųjų.

Yra neteisinga ir nežmoniška mažą vaiką – minimą auką teismo nebaigtoje nagrinėti pedofilijos byloje – bausti totalia socialine izoliacija.

Jau trečią mėnesį Liudininkų apsaugos valdybai ir Valstybės saugumo departamentui patikėtai Garliavos mergaitei neleidžiama ne tik susitikti, bet net telefonu ar internetu bendrauti su ją užauginusiais seneliais ir artimiausiais bendraamžiais draugais.

Klausiame Jūsų, valstybės vadovės: už ką Lietuvos valdžia taip žiauriai baudžia šį vaiką, galimą pedofilijos auką?

Raginame Jus kuo greičiau imtis visų priemonių, kad Garliavos mergaitė būtų išlaisvinta iš socialinės izoliacijos, kad jai būtų leista susisiekti ir bendrauti su seneliais bei bendraamžiais draugais.

Pagarbiai,

Pilietinės akcijos „TIE-SOS“ dalyviai

sesuo Nijolė Sadūnaitė
Liudvika Pociūnienė
Gitenis Umbrasas
Arvydas Vaičiūnas
Joana Noreikaitė
Justas Subačius
Romas Radzevičius
Regina Lisauskaitė
Naglis Puteikis
bei kiti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top