Pilietinė akcija: Atremkime melą dėl Pagalbinio apvaisinimo įstatymo!

Gruodžio 6 d., antradienį, Lietuvos Respublikos Seimas pateikimo stadijoje svarstys Pagalbinio apvaisinimo įstatymo pataisas (Pagalbinio apvaisinimo įstatymo Nr. XII-2608 3, 10 ir 17 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo projektas), kuriomis siūloma neleisti kurti bei šaldyti perteklinių embrionų, įtvirtinti vaiko teisę žinoti savo biologinius tėvus bei uždrausti embrionų eksportą į kitas šalis (daugiau informacijos apie nuostatas, siūlomas įtvirtinti šiuo įstatymu, skaitykite ČIA, ČIA ir ČIA).

Seimo nariai ir pataisų iniciatoriai patiria didžiulį interesų grupių, verslo struktūrų, žiniasklaidos spaudimą. Siekiant bent kiek atsverti vaisingumo klinikų ir kitų žmogaus gyvybei nedraugiškų jėgų poveikį politikams, antradienio rytą 8.30 val. prie Lietuvos Respublikos Seimo rengiama pilietinė akcija, raginanti palaikyti žmogaus gyvybę nuo pradėjimo saugančias pataisas.

Jei gyvenate Vilniuje ar sostinės apylinkėse, kviečiame Jus nepabūgti ankstyvo akcijos laiko ir asmeniškai atvykti prie Seimo III rūmų (prie buvusio fontano). Jei gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, kreipiamės į Jus prašydami dalintis žinia apie akciją su savo bičiuliais vilniečiais, dalyvauti diskusijose socialiniuose tinkluose, išreikšti savo poziciją Seimo nariams.

Kaip sakė filosofas Edmundas Berkas (angl. Edmund Burke) „vienintelis dalykas, ko reikia blogio triumfui tai, kad geri žmonės nieko nedarytų.“ Kiekvienas prisidėkime, kad rytoj taip neatsitiktų!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top