Pilietis S. Stankūnas ir „Lietuvos ryto TV“ pasidalijo su visuomene ikiteisminio tyrimo medžiaga

Tragiškai Garliavos istorijai daug dėmesio skirianti „Lietuvos ryto TV“ ketvirtadienį, spalio 23-iąją, žinių laidoje pakalbino pilietį Stasį Stankūną, ketverius metus valstybės saugomos liudininkės Laimutės Stankūnaitės tėvą, apie spalio 14 dieną Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate vykusią senelių Laimutės ir Vytauto Kedžių apklausą bei jų akistatą su anūke Deimante Kedyte.

Kaip pastebi TV reporterė, „apklausoje nedalyvavęs Laimutės Stankūnaitės tėvas“ buvęs atviresnis už garsų advokatą Gintarą Černiauską – kitą reportažo pašnekovą.

Pilietis S. Stankūnas ir „Lietuvos ryto TV“ visuomenei pranešė:

„Buvo padaryta apklausa dėl jų [Laimutės ir Vytauto Kedžių – Tiesos.lt] poveikio mergaitei, kaip jie ją mokino. Vaikas viską papasakojo. Tris su puse valandos vyko apklausa. Tai pagalvokite – jei vaikas būtų tokioj būsenoj, kokią jie čia piešia, argi ją kas nors kankintų? Aišku, vaikui priminė tą visą baisumą, ką su ja darė. Suprantat? Tai kaip vaikas neapsiverks? Aišku, iš pradžių jinai susijaudino, po to apsiramino ir viską papasakojo. Ir viskas. Ją reikia dabar padaryt psichiškai nesveiką už tai, kad ji kalba tai, ką jiems nereikia girdėt.“

Kodėl „apklausoje nedalyvavusį“ pilietį „Lietuvos ryto TV“ pavertė įslaptintos informacijos perpasakotoju, kas į tokį perpasakotoją televizijai kreiptis pasiūlė, žiūrovams tenka tik numanyti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
apsimetėlė mamaša tipo ir fantomasas- porelė tviks

ŠIta nuotrauka viską ir pasako……….

apgailetinos tendensijos

alkoholikai seneliai, biologines tevai, apie Deimante zino daugiau negu mergaite uzaugine seneliai Kedziai. Pastarieji tik persekiojami ir terorizuojami visokiais budais.

nu tai?

Kokioj saly taip gali dar buti?Nebent zimbabvej kokioj?Visai apsijuoke lietuva….

to nu tai

Tai imanoma salyje,kur zmogus dziaugiasi kitu nelaime.Nesvarbu kas vyksta ,svarbu ne su manim.

FAKTAI

kalba patys už save…
Kokia teisi buvo Neringa ir kaip numatė ,kas bus..
SĖKMĖS seneliams …..

vaidas

dviejų iškrypėliu nuotrauka,niekaip nesuprantu kodėl mes mokesčiu mokėtojai turime išlaikyti kažkokia tai prostitute,tas plikas tai užsidirba už melą ir šmeižtą

???

Keisčiausia yra tai, kad niekas Lietuvoje nekontroliuoja žiniasklaidos – pliurpia, ką tik užsimano. Galima šmeižti, galima dergti nekaltus žmones – niekas negins jokių jų teisių. Kaip galima įvardyti valstybinę, politinę, socialinę santvarką Lietuvoje?

=(((

Sudrytis kaip visada,savo stichijoje.Vemia nuo ryto iki vakaro ant gerb.Kedziu ir aukstina tautos “sventaja isgimdytoja“, kuri, anot Rutos. J,dulkintis ismoko anksciau,negu skaiciuoti…. Tokio cinisko,sveiku protu nesuvokiamo,slykstaus melo, kliedesiu ir super dezinformacijos srauto,kuris liejasi is sudrycio, galetu pavydeti netgi tokie putlerininku propaGandonai, kaip : kiseliovai, solovjovai, mitkovos ir panasios siuksles.

Beta

„Tris su puse valandos vyko apklausa.” Čia turėtų suklusti Vaiko ir Žmogaus teisių organizacijas, jei tokias turėtume, žinoma.

stankuniene

Ka galima 3 valandas klausineti vaiko, kurio atmintis istrinta?

nesustos

plikis ir hienos stankunu-usu pavardemis,kol neatims darbsciu Kedziu uzgyvento per gyvenima turto.Paliudytu bet ka,tik mazai kas tiki tomis
vis naujai kuriamomis nesamonemis.Stiprybes seneliams KEDZIAMS IR NERINGAI

Prielaida

Anksčiau mergaitę, atseit, primokino Kedžiai, kurie nei psichologai, nei psichoterapeutai, bet poveikį darė. Dabar ji izoliacijoj ir psichospecialistų globoj tai kur link nukreiptas jų poveikis?

kosmaraslt

Nair baisu tas advokatas is veido..gerai ivardijo gerb.A.Ptackas ta zmogysta…dabar visus ,kurie buvo visaip pakaisioti,tie kaip tas advokatas ,kuris „nenese” mergaites,wckauskiene,is vaiku teisiu ten tos gestapininkes ,visus reikia issukti ir viska darys ,kad pedofilijos atseitnebuvo,Venckiene mafijosmotina ,kuri griauna valstybe ir t.t. ir t.t.Bet kaip kazin tiems ,kurie prisidejo prie Garliavos mergaites pagrobimo miegasi?

mergaites seiles tekejo,

akyse dvejinosi- astuonios rankos, o sitie du urodai dantis issiepe, kai akys saltos, kaip banditu, dar drista isiamzinti. Tik viena gerai, kad irasa paleido iskart ir nesumojo, jog pats toks irasas yra kaltinimas plikiui ir kt. Atsimenate, kaip tyciodamasis siulo mergyte atlikti savo gamtos reikalus, o visi kiti matys ja tai darant… Apie Stankunus, profesionalius alkasas, komentuoti ne neverta- jie irgi, kaip kalejime- nei dukteru, nei anukeliu. Visa laika stebimi, saugojami ir persekiojami, kad ko be reikalo neplepteltu. Juk puikiai zino apie Usa, kurie ir jiems,,paremontavo” apsnerksta buta Petrasiunuose. Vargsas vaikas, pateko i tokia baisia aplinka. Luosinamas, kankinamas. Jokios mokyklos, jokiu pamoku. Nieko ji nebelanko. Palaipsniui verciama darzove.

Niekas

šios bylos nepamiršta ir nepamirš,kol ji nebus ištirta iš naujo.

Taigi

Jokia ikiteisminio tyrimo medžiaga nepasidalijo, nereikia pasakų sekti.

ne seneliai,

o išgamos stankiai,leidžiantys kankinti mergaitę.Dievas išbando p.Kedžius,ir jų laukia dangaus karalystė,o iškrypėlių-tikras pragaras.Kas netikit,pažiūrėkit 30 min.pragare.Nėra jiems kito kelio,kaip tik „streit ” į pragarą

Jomajo to Taigi

Kas yra duomenys apie kaltinamųjų ir liudininkės-nukentėjusiosios akistatą, vykusią policijos komisariate? Šlykštu, tai senas FSB-VSD žaidimas – tekinti informaciją-dezinformaciją. Apie „myžnių” Pociūną, apie pedofilą ir žudiką D. Kedį, apie teroristę Kusaitę, apie melagę liudytoją gydytoją, apie tvirkintojus senuosius Kedžius…. Stankūno klaida iš tos šlykščios serijos.

biologine-antroji Liet.prezidente pagal apsaugos i

Na ka gali pasakyti taS Stankunas,nesugebejes dorai isaukleti savo dukteru,neismokes ,kad reikia viska uzsidirbti saziningai,o ne pardavineti iskrypeliams abi anukes. Atkreipkit pilieciai demesi,kad visi melagiai,ir klano atstovai yra saugojami valstybes uz musu moketoju pinigus,o Stankunaite yra antroji Lietuvos Prezidente,nes saugojama yra brangiausiai ,advokatas irgi brangiausias,jei suzinotumem,kiek isleista del jos apsaugos pinigu,tai infarktus gautumem !

???

Stankūnas išsiblaivė? Tokie klanui ypač pavojingi, nes nepatikimi – prisigers ir išpasakos viską. Galima tik įsivaizduoti, kokia baigtis jo laukia.

NE TAK BYLO

Pasiute pani tania staska pachmielo.Staska litu neturejo.Ai,galvoja,pakalbesiu bet be bonkes namo negrisiu…

Nesiautėkit čia, kedofilai

dabar prasideda violetinių išgamų mežioklės sezonas. Stankūnai irgi apsirūpino advokatais ir stebi ką violetiniai iškrypėliai apie juos rašinėja.

Kedvenckių mafijinės gaujos aukos

atsitiesė ir pereina į ataką. Violetiniams banditams ir jų sūbinlaižiams ateina atpildo valanda.

Suklydai

Ateis pedikams atpildo valanda.

ruta

Po Garliavos tragedijos prasyte prasosi isvada , kad Lietuvoje sulaukti pagalbos is Seimo , prezedenturos , teisesaugos ir kitu valstybes instituciju yra neimanoma .Niekam is isvardintu instanciju nerupi nei tiesa , nei valstybes demokratiska reputacija ! Kol pats nesusiduri su visisku valstybes instituciju degradavimu , tol susidaro ispudis , kad lyg tai viskas funkcionuoja …Jeigu neturi reikiamu pazinciu , giminiu , pinigu , tai tau sunkiai kas pades , tai yra atliks savo pareiga uz kuria daznai gauna ne viena tukstanti atlyginima .. Krentam labai dideliu greiciu i sovietini komunistini-KGB rezima su ‘blatu’ , ‘chaltura’ , ‘pakazucha’, represijom . Kadangi net Stankunu dukte /Naruseviciene/ ketino atimti is ju tevystes teises , kad jos sesuo Stankunaite negyventi asocialioje aplinkoje , tai… Skaityti daugiau »

to Nesiautekit cia ,kedofilai

Nesiurpink zmoniu del tu degradu stankunu..zmones kaimynai gyvenantys salia daugybe kometaru yra parase apie tuos stankunus…jau senai padorus zmones apie juos nuomone yra susidare..o nuomones issakyti ka negalima?Is kokiu pinigu tie stankunai tais advokatais apsirupino tk idomu?

raa

ka ten girto zmogaus paistalai,nes juk placiai buvo kalbama ,kad girtuokliu seimynele,nes jeigu buvo apribotos tevu teises,tai viskas aisku is kokio molio drebti

raa

mielieji KEDZIAI

raa

Mielieji Kedziai jums stiprybes,as tikiu ,kad ateis valanda,kai viskas isaiskes ir ta pijoku semynele bus nubausta

va, prabilo stankūnas (Kaunas jį kažkiek pažįsta)

ir visi juo patikėjo. Makaronai raitomi toliau.

žmonės, mielieji,

juk čia taip viskas seniai aišku. Tiesos niekas nesako, įžūliai meluoja, drabstosi visokiom nesąmonėm, tiesiog springsta šita tema, bet kas vyksta – beveik niekas netiki šitom žiauriom pasakom. Koks blaivus protas gali įtikėti tomis per prievartą brukamomis istorijomis.
TIESOS NEREIKIA SLĖPTI, JI KALBA NET NETIESIOGIAI, PER ŽMONES, STRAIPSNIUS, ELGESĮ, NUOTRAUKAS, KURIE NORI JĄ UŽKASTI GILIAI GILIAI. VALDŽIAŽMOGIAI SUSIMOVĖ, PAGALVOJĘ, KAD LIETUVOJE NELIKO PROTINGŲ ŽMONIŲ.

Alpis

Ką gali paliudyti įkalintas vaikas? Tik tai ką lieps dėdės.

 Tai ka, atmintis jau nebeistrinta Deimantes,

kad ja buvo galima 3 valandas aplausineti? Ka daro iskrypeliu valdomoj Lietuvoj VAIKU TEISES? Purai, Slusniai paverte vaika i darzove , to neuzteko, toliau ja niekina pries visa Lietuva. Asara vaiko aky, Lietuva, kur tu eini? Kada ateis galas mazo vaiko kancioms, iskrypeliai? Lietuva, pabusk.

pagarba Kritikui Pikciurnai, pritariu

***** Kritikas Pikčiurna 2014-10-26 7:10 ***** Koks lietuviškos teisėsaugos dviveidiškumas! Mergaitei nebuvo leista liudyti teisme, nagrinėjusiame trečiųjų asmenų galimą jos tvirkinimą motinos namuose, nes ji, būdama laisva tarp ją ir jos šeimą globojančių ir užjaučiančių žmonių “buvo pažeidžiama”, tuo tarpu ją globojusią jos tetą ir senelius kaltinant jos tvirkinimu, ji pakviesta liudyti po ilgalaikės izoliacijos ir nuotoliniu būdu, be galimybės akivaizdžiai matyti ar “už kadro” jai nedaromas poveikis. Ir tai daroma su nepilnamete, kai Baudžiamasis ir Procesinis kodeksai suteikia teisę atsisakyti liudyti prieš artimuosius ir šeimos narius! Ar tai nėra sąmoningas piktnaudžiavimas vaiko pažeidžiamumu bei elementarių teisių nežinojimu ir teisės panaudojimas susidorojimui su jos globėjais? Ką veikė advokatai bei Vaiko teisių tarnybos atstovai apklausos metu? Turėjo būti pareikštas griežtas protestas… Skaityti daugiau »

tikra tiesa

Kritikui Pikciurnai 10balu uz toki gera ir teisinga komentara.

bet

klanas turetu drebeti. Juk akivaizdu Stankunas liezuvio nenulaiko. Draugeliams prie bonkos gali viska papasakoti

ei ar negeda

garbinti itariamuosius pedofilus? brrr, atmatos!

nuo siol patvoriniai

bus vadinami latentiniais pedofilais.

Ale

visi gi tikime, kad išprotėjo seneliai ir teisininkai Venckai, kad jų auka mergaitė, tai ko čia stengiasi, – jau daro ir mus bepročiais?

jonas

Kada Lietuvoje triumfuos teisingumas.Gal Lietuvai irgi reikia Maidano?Nepriimtas liustracijos įstatymas leidžia komjaunuoliams-teisėjams elgtis putiniškai.

seneliams parodyta ne Deimante !

Na,nejuokinkit tautos,juk mergaitei ATMINTIS ISTRINTA, kaip ji galejo papasakoti,kas buvo??? Stankunu seimoj abi anukes buvo nukentejusios nuo iskrypeliu,Orinta net su pampersais turejo eiti i mokykla…..,tad aisku,kad sis asmuo bando plauti savo seimos gedas.Per skype parodyta buvo visai kita mergaite,specialiai verkianti,kad nevyktu normalus bendravimas,nes per skype galima lengvai,is tolo rodant vaizda,apgauti vyresnio amziaus zmones.Cia buvo stengtasi nuraminti tauta,kad mergaite dar gyva,bet jei ji butu siandien gyva,tai butu parodyta GYVAI,o ne per skype.Tautieciai,nepasiduokim klano melo pasakoms !

41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top