Pirmą kartą istorijoje apklausa rodo, kad Marinė Le Pen turėtų laimėti Prancūzijos prezidento rinkimus antrajame ture

Marinė Le Pen yra daug populiaresnė nei jos tėvas, kai šis buvo populiarumo viršūnėje

Išskirtinėje IFOP atliktoje apklausoje prognozuojama, kad Nacionalinio sambūrio (RN) kandidatė Marinė Le Pen (Marine Le Pen) 2027 m. antrajame rinkimų ture turėtų laimėti prezidento postą prieš Gabrielį Atalį (Gabriel Attal). Tai pirmas kartas, kai apklausa rodo, kad ji turėtų užsitikrinti pergalę ir tapti šalies prezidente.

Tos pačios apklausos duomenimis, jei jai tektų varžytis su Eduardu Filipu (Édouard Philippe), ji su juo pasiektų lygiąsias, surinkusi 50 proc. balsų.

Ši naujoviška apklausa, kurioje Le Pen surinko 51 proc. balsų prieš Atalį, šiuo metu Emanuelio Makrono (Emmanuel Macron) vyriausybėje einantį ministro pirmininko pareigas, net buvo pakliuvusi į pirmuosius Prancūzijos laikraščių puslapius.

2022 m. liepą politologas Žeromas Furkė (Jérôme Fourquet) laikraščiui Le JDD sakė: „Negalime atmesti Marinės Le Pen pergalės 2027 metais. Naujausi jo instituto IFOP paskelbti duomenys, atrodo, paremia šią prognozę“.

Tyrimo duomenimis, prognozuojama, kad 2027 m. prezidento rinkimų antrajame ture Marinė Le Pen pirmą kartą įveiks Gabrielį Atalį, surinkusi 51 proc. balsų ir palikusi 49 proc. už Atalį. RN frakcijos Prancūzijos Nacionalinėje asamblėjoje lyderė taip pat gautų praktiškai po lygiai balsų su dabartiniu Havro meru ir buvusiu ministru pirmininku Eduardu Filipu (po 50 proc. balsavusiųjų).

Be to, ji gerokai lenkia kraštutinių kairiųjų pažiūrų Žaną Luką Melenšoną (Jeaną-Luc Mélenchon), surinkdama 64 proc. rinkėjų balsų.

Ši apklausa kol kas yra pirmas kartas, kai ji pasirodė taip gerai, ir tik laikas parodys, ar jos populiarumas ir toliau augs, ypač per likusius trejus metus iki kitų prezidento rinkimų.

Tačiau verta paminėti, kad Marinė Le Pen pasiekė precedento neturintį rezultatą tiek antrajame, tiek pirmajame praėjusių prezidento rinkimų ture. Ji gavo 42 proc. balsų prieš Emanuelį Makroną, ir šis rezultatas smarkiai kontrastuoja su jos tėvo Žano Mari Le Peno (Jean-Marie Le Pen) 2002 m. antrajame ture gautais 17,79 proc. balsų.

Šaltinis: Remix News

2.3 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

O Kubilux su Grybauskaite ir kitais su Putinu nebuvo susitikę? O Pirmosios Lietuvos Respublikos ministeriai nebuvo su Stalinu susitikę? Jaučiasi Kapsukės įdirbis, oi, jaučiasi.

blue yellow zov marinie

..lepene susijusi su xuilo…du peniai,tai ne suns vincas…

Tau,

kaip pederastui, du peniai, kaip rdkievkči… du „klubai” vienu metu😡

blue yellow zov marinie

…atstok,pederaste..

Klausimai

Kodėl pas mus kgbistai ir kgbistės įslaptinti, kiek buvusių (?) kpSS narių buvo Lietuvos prezidentais, kiek buvusių (?) kpSS narių yra valdžioje šiandien? Kas gi čia, ką?

Juliui

Tai kad kalba eina ne apie susitikimus, o apie Rusijos finansinę paramą tai partijai?

Jules

O mūsų oligarchų kilmė ne rusiška, ne per Maskvos malonę, ane? Aš Brežnevo epochos trejetukininkas, o kartais ir dvejetukininkas, todėl man tokie paaiškinimai netinka – neturiu tokios hipnozės. Jos neįgijau bekaldamas bele ką dėl penketuko. Kita vertus, kodėl visi Rusijos oligarchai ir turčiai bazuojasi Londone arba USA? KGB čia ir ten, tad kame reikalas?

Gyvulys

Ar nebus dar vienas moliūgas.

newsmix123

Depopuliacija kaip Pasaulio gelbėjimo planas:
Syrian migrant stabs children on playground in Annecy, France on June 8, 2023
https://rumble.com/v2svzpu-syrian-migrant-stabs-children-on-playground-in-annecy-france-on-june-8-2023.html

Gluco Relief reviews amazon

For the reason that the admin of this site is working, no uncertainty very quickly it will be renowned, due to its quality contents.

stasys

dar vienas smegenų plovimo atvejąs kas būtu jei būtų . 😂

Jules

Kas būtų, jeigu būtų – tai prapiesorių privilegija, ypač kapsukiečių, nes tik jie žino, kas būtų buvę, jei būtų, sakykime, laimėjusi Vokietija. Laimingi, kad laimėjo pasaulio visuotinas gėris – Stalino Rusija ir jos sąjungininkės. Na, bent jau taip rašė Vakarų dezinfosklaida ir kalbėjo Viniukas.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top