Pirmasis Prezidento Donaldo Trumpo sprendimas išsaugos milijonus gyvybių

Laisvos visuomenės institutas

Kol netyla ciniškumo nestokojantys ginčai aiškinantis, kiek žiūrovų dalyvavo JAV prezidento D. Trumpo inauguracijos ceremonijoje (daugiau ar mažiau nei prezidento Obamos inauguracijoje 2009-aisiais), o feministų ir aborto šalininkų organizuotas „Women’s March“ (ang. Moterų žygis), nors ir susilaukęs didžiulės šou verslo ir muzikos žvaigždžių, tokių kaip Lady Gaga, Madonna ar Cher, paramos, pritraukė žymiai mažiau dalyvių, nei tikimasi išvysti penktadienį vyksiančiame „March for Life“ (ang. Žygyje už gyvybę), naujasis prezidentas aiškiai nešvaisto laiko ir jau spėjo įgyvendinti vieną pagrindinių savo rinkiminės kampanijos pažadų: pasirašė vykdomąjį įsakymą, kuriuo grąžinta „Meksiko (miesto) politika“ ir nutrauktas vyriausybės finansavimas abortus palaikančioms užsienio organizacijoms, tokioms kaip „International Planned Parenthood Federation“ (ang. Tarptautinė planuotos tėvystės organizacija).

Net jei priimtas sprendimas galios tik ateinančius ketverius metus iki Trumpo prezidento kadencijos pabaigos, jis vis vien leis išgelbėti milijonus gyvybių. Be to, Trumpas gali būti ir perrinktas. Net jeigu taip ir neįvyktų, viena iš praėjusių metų prezidento rinkimų pamokų, kuri turės būti išmokta – įsitikinę negimusios gyvybės saugotojai turi lemiamą balsą, o vieningai balsuoti už Trumpą, o ne Hilary Clinton juos pastūmėjo aiškūs Trump‘o pažadai remti negimusią gyvybę saugančią politiką, kai Hilary neslėpė, jog nevertina negimusios gyvybės. Tai turėtų priversti susimąstyti demokratus, kurie nori po ketverių metų grįžti į valdžią: kūdikių žudymo ir homoseksualių santykių skatinimas menkina partijos įvaizdį ir gali nulemti daugelio balsų praradimą.

Ko pasimokyti taip pat yra ir Europos komisijai: Trumpo atkurta politika yra identiška tai, kuri pasiūlyta Europos piliečių iniciatyvos „ONE OF US“ (ang. „Vienas iš mūsų“). Iniciatyva tapo sėkmingiausia iki šiol vykdytų tokio tipo iniciatyvų, tačiau Komisija nusprendė ją arogantiškai ignoruoti. Tokia arogancija pakenkė ne vien Europos demokratijai, tačiau ir pačios Komisijos vardui.

Šaltinis: Agenda Europe

laisvavisuomene.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top