Policija tyrimą nutraukė – D.Jančaras parašus rinko teisėtai

meslaisvi.lt

Sausio 26 d. Pagėgių policija nutraukė tyrimą, pradėtą po to, kuomet buvo gautas anoniminis skambutis ir pranešta, kad kandidatas į Pagėgių merus Donatas Jančaras, siekdamas surinkti reikiamą parašų kiekį, kad galėtų dalyvauti rinkimuose, parašų rinkimo tikslą žmonėms pristato kitaip.

Keletą dienų vykdžiusi tyrimą policija nustatė, kad viena moteris, pasirašiusi už Donatą Jančarą, Pagėgių mieste nesąmoningai paskleidė melagingą istoriją, kurią nugirdęs vienas iš D.Jančaro oponentų nusprendė paskambinti policijai ir pranešti apie įtariamą, jo nuomone, nesąžiningą D.Jančaro parašų rinkimą.

Įtarimai nepasitvirtino, skleidusi melagystes moteris prisipažino, kad pasirašydama ji žinojo, kad savo parašu ji remia D.Jančaro kandidatavimą į Pagėgių savivaldybės Tarybą. Kodėl ji išsigalvojo melagingą istoriją ir paskleidė ją viešumoje, pagėgiškė pati nelabai supranta.

„Net neabejojau, kad šis tyrimas baigsis būtent taip. Kiekvieną mano kandidatavimą remiantį parašą gavau teisėtai, nei vienam gyventojui nemelavau, man net nesuvokiama, kaip tokiu būdu būtų galimą rinkti parašus. Juk parašų rinkimo lapuose ar pasirašant elektroniniu būdu yra nurodyta, už ką pasirašai, ir kiekvienas pasirašantis tą mato. Bet kokiu atveju dėkingas policininkams, kad pakankamai greitai ištyrė šią absurdišką istoriją ir padėjo tašką dar gerokai iki rinkimų. Aš asmeniškai niekam priekaištų neturiu, tik gaila policininkų, kurie privalo tirti kiekvieną anoniminį skambutį, juolab kad jis būna visiškai nelogiškas. Suprantu, kad yra asmenų, kurie labai nori, kad aš nedalyvaučiau rinkimuose, tačiau jiems teks susitaikyti, kad jų savivaliavimas Pagėgiuose baigėsi“, – apie tyrimo baigtį kalbėjo D.Jančaras

meslaisvi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aurelija

Manau, kad ir Sąmokslo teorijos TV laidoje nuskambėjęs Dariaus Kuolio šitos situacijos paviešinimas galėjo turėti tam įtakos.

J---Aurelijai

Natūralu – vilkolakiai, vampyrai bijo šviesos.
Tikriausiai dabar dr. Dariaus nebeįsileis į tv.
Pavojingas.

skirtumas

teisesaugos nestebina, kad Pinskus su savo sutuoktine, masiskai supirkineje parasus kalejimuose, vel sekmingai sedi valdzioje, o dabar net i merus verziasi. Uztat Pagegiuose jau kriminalas- kazkokia moterele neteisingai pasirase uz nesistemini kandidata.
Sekmes gerb Jancarui rinkimuose. Zmones zino uz ka balsuoti.

ha ha ha

Ak tai komskyno kelnės molinos ir dvokia.Na pagėgiškės damos—tai kuri plausit.

valius

J—Aurelijai patiko įvertinimas Pavojingas. Aš asmeniškai sukurčiau apie tokius žmonės serialą , pavadinimų „Pavojingas- 2 Lietuvos partijoms ir valdžiai „ pažiūrėkit jo saitą, atkreipkit dėmėsį, su kuo jis bando kovoti ir prieš ką… prieš valstybės vyrų , kaip sako prokurorai – galimai neteisėtą veiką…. kur Vaigausko VRK žiūri Į Tauragę iš Vilniaus ir Briuselio atvykę „išminčiai“ pamiršo pasiskaityti rinkimų įstatymą(video)meslaisvi.lt
Po šito reportažo ar tik nebus paskelbta … premija, kad … nu patys suprantat… kita sąmokslo teorija..Kur tik Klevečka žiūri ar kakadūūūūū….. Juk tai darbo metu, o ne laisvalaikiu agituoja. Kur žurnalistų solidarumas aūūūūū..

VALDAS

PASVAJOKIME….jeigu JANCARUI pasisektu,gal tai butu LIETUVOS MAZUJU KUNIGAIKSTYCIU griuties PRADZIA…

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top