Politinis teismų procesas tęsiamas: antradienį planuojamas dar vienas Garliavos smurto liudininkams iškeltos bylos posėdis

Rugsėjo 30-ąją, antradienį, 9 val. Kauno apygardos teisme (A.Mickevičiaus 18, II-aukšte) planuojama toliau nagrinėti baudžiamąją bylą, iškeltą Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams.

Tiesos.lt primena: baudžiamojoje byloje kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti šiems Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Politinė byla paskirta nagrinėti teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis dirbo tardytoju Biržų, Plungės, Telšių prokuratūrose. 1984–1987 metais G. Kaulakis buvo tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju SSRS karinėje prokuratūroje Samarkando garnizone. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme. 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai (daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėje Tiesos.lt publikacijoje „Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą“).

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tyyyk niriaikia musu gedity

kiaulakis, žmagūs sū kiaules akymys.
kiauliaakiui nyžinama kas ira geda.
kiauliaakys šviantai tyky, kad vysy kyty, kuriu akis ira žmanyškas -tokie ira tytkry kiaulias.

nuomone

Kol lietuviai sedes prie kompiuteriu ,tol teisingumo nebus niekados.Keista kai is 2,5milij zmoniu likusiu susirinko i Kloniapie 2simtus.Atseit nesuprato zmones ,kas bus mergaitei?o dabar reikia eiti pas Drasiu ant kapu ,uzdegti zvakute ir paprasyti atleidimo ,kad neapsaugota jo dukryte Deimante.

Taigi

Pagal analogiją išeitų, kad Daktaro tvirtovę saugantys ir ginantys asmenys taip pat būtų politiniai kaliniai 🙂 Tiesos judėjimas, kada baigsite nusišnekėti. Sąžiningiau iš jūsų pusės būtų pripažinti, kad Garliavos aferistų šeimos su Landsbergiu ir Grybauskaite buvote išdurti, pripažinti savo kaltę, viešai už savo veiklą ir elgesį atsiprašyti mamos ir dukters, ir likusių nukentėjusiųjų. Tik taip savo vidų apsivalysite.

to taigi

Apsivalyk savo vidu is pradziu be smegenu zmogeli.

 Taigi

mama mane prause muilu, o nusluoste lygintuvu… 🙁

moidadyr  taigisui

/matyt prastai tave mamaša nušluostė./ likai muiluotas, išslydai ir nukritai galva žemyn./
o dar tas lygintuvas….//DDD
a ja ja jai…/
sako, nuo ko susirgai, tuom ir gydykis:/:
žinai, pabandyk iššokti galva žemyn iš balkono –
gal smegenėlės vėl atšoks į savo vietą.//

 Politinis teismų procesas

ne tik tęsiamas, bet ir plečiamas – prisiminkime senelius!
Pakanka lėšų persekiojimui ir bauginimui, iš mūsų pačių kišenės.

www

Visus SSSR garnizonų tardytojus sutelks…Vieną dieną nubusite gilioje sovietijoje…ES pagražinimai nubyrės, ir liks tie patys…

Lietuva bus laisva !!!

Lietuva bus laisva !!!
Lietuva bus laisva !!!
Lietuva bus laisva !!!
Lietuva bus laisva !!!
Lietuva bus laisva !!!
Lietuva bus laisva !!!
Lietuva bus laisva !!!
Lietuva bus laisva !!!

Beta

Ręžimas terorą prieš piliečius tęsia. Valstybės vardu.

Vargšas

Kaulakis.

Ateitis.

Maskvos inspiruotas karas prieš Lietuvą ir jos žmones tęsiamas samdinių rankomis. Matyt, greit vėl mus priglaus MOTINA RUSIJA.

rytis

Venckiene vis vien turi filmuota medziaga kuri nepasensta

nuomone

Bettie policajai turi motinas ir vaikusavo turi…kaip baisu gimti tokiam!

taip

Turtinga ir iškalbinga teisėjo praeitis pasako apie jį viską. Komentarai nereikalingi

jooo

sistema dirba.Dabar jau normalių šeimų yra mažuma,ko iškrypėliai ir siekė.Jei jau nebuvo pedofilijos,tai kam žudė 12 žmonių,o ne baudė D.Kedį už šmeižtą???Aišku,kad pedofilija buvo,tik klanas mąsto,kad žmonės kvaili,bet,greičiausia,jie skaudžiai apsiriko.Gali jie čia cirkintis,bet visi viską supranta.Ateis diena,kai jų darbeliams ateis galas.Niekada iškrypėliai nevaldė pasaulio ir nevaldys,nes už juos aukščiau yra Dievas.Jis nušlavė Sodomą ir Gomorą būtent dėl to.Taip kad pasaulio galas jiems ne už kalnų.

Canada

Kada baigsis sita valdzios geda ant Lietuvos?

Taigi tam rytis

Jeigu turite galvoje vaizdo įrašą su mergaite, tai ta medžiaga yra prieš Venckienę, ir visus, kurie dalyvavo tame filmavime. Tai vienas iš įrodymų, kad vaiką Garliavos šeima tvirkino ir išnaudojo savo karui prieš motiną.

Anikė

Ar dar kur nors leidžiama taip tyčiotis iš žmonių,Tiesos,Tautos,Žemės..?Tapome
bestuburių įkaitais.

Diedukas

Dar kartoju: – Ką daryti, jei bendruomenė neturi moderatoriaus (administratoriaus) ar jiems nelabai rūpi, kas dedasi komentarų skiltyje? Efektyviausia priemonė, kuria gali naudotis patys bendruomenės nariai – totalus trolių ignoravimas. Troliai minta dėmesiu ir blogomis emocijomis, todėl jei jie negauna maisto, jie priversti eiti į kitas vietas ir ten ieškoti naujų aukų, kurios jiems leistų toliau gyventi savo niekingą parazitišką gyvenimą. Don’t feed the trolls! – Nešerkite trolių!

Astronomas

>Taigi-protas-ne Saule,jo uztemimas pastebimas ne is karto.Amen,taigi…

Vilniete

Koks teisus tas diedukas.Nedekit taigiui minusu,nekomentuokit jo rasliavu.Jam pasidarys nuobodu,jis pasijaus nulio,kuris bus prie jo komentaro,vietoje.

Skt.

Baisi šalis ta Lietuva. Niekuo nesiskiria nuo Rusijos.

to> tyyyk niriaikia musu gedity

Gerbiamieji, yra tokia patarlė: -„Būsi nuolaidus ir kiaulė ant sprando atsisės”. Tai štai, mūsų (runkelių) nuolaidžiavimas ir privedė prie to, kad jau seniai atsisėdo ant sprando visai tautai, tik ne kiaulė (kiaulė būtų menkniekis), o tokia hidra, kurią mes vadiname valdžia. Tai konservinės-liberastinės-socikinės ir kt. plėšrūnų gaujos, dar vadinamos partijomis, su visais jų statytiniais, kurių su rūnkekelišku galvosenos, mąstymo, suvokimo būdu bus sunku jų jungo nusimesti. Jie visus 25 metus mulkino ir tebemulkina įkaldami į galvas (o gal į kvailas makaules), kad bet koks bandymas nusimesti nuo sprando yra maištas, revoliucija, o dar labiau rusų agentas. Gal jau laikas rimtai susimastyti.

Tai

Gal per šį laiką kam nors ir atsivėrė akys kokiu tikslu buvo kalinama mergaitė tuose namuose,ko ji buvo mokoma ir ko siekė ši šeima,kurios vertybės yra tik materialinės ir jokios moralės .Bet blogiausia yra tai,kad ši šeima,kurioje daug teisinėse struktūros dirbančių,būtent su nusikaltėlių interesais veikė prieš Lietuvą,kad ir kokie trūkumai būtų(ar yra) jaunoje ,,atsikūrusioje valstybėje.Pasvarstykit(kas vargu bau ar įvyks),kam buvo naudingas šis žmonių kiršinimas ir ko buvo juo siekiama.Aš šioje istorijoje nesuvokiu,kodėl buvo nužudytas teisėjas,mažos mergaitės mama.Ir visa tai-vardan ko?Nejuokinkit ir nepiktinkit,kad teisėjas „pedofilino” savo kolegės dukterėčią.Panašu,kad šioje istorijoje jau daug kas aišku,bet,kaiviskas vertinama tik per materialinę prizmę(o materialių vertybių ši šeima regis nestokoja”iš atlyginimų”),todėl ir tęsiasi byla iki begalybės-purvina,niekšinga ir nemorali,nes paties pedofilų viešnamio savininko gynėjas ir žinovas vis… Skaityti daugiau »

Teisingai

Čia politinis teismas. Teisiama – „koloradų” atmaina Lietuvoje. Tik reikėtų, kad visa visuomenė griežčiau reaguotų į visokių „koloradų”, tokių kaip „laisvų menininkų…”, „violetinių”, „venskedžių”, jiems prijaučiančių seimo narių ir taip visokių pusdurnių veiklą PAGAUK KOLORADĄ KOL DAR NEVĖLU.

dėsninga

Per daug susivienijo Lietuva įvykių Ukrainoje fone,todėl ir forsuojamas politinių teismų procesas,nusispjaunant į tai,kaip tai visai neatitinka europietiškos dvasios,o primena Putino „Bolotnaja” demonstrantų teismą. Ar pastebėjote,kad per visą pedofilijos skandalą Lietuvoje Rusija nei karto nepaminėjo jame buvusių daugybinių žmogaus ir vaiko teisių pažeidimų,nors bandė mėgdžiodama amerikiečius rašinėti „a la analitines” pažymas apie žmogaus teisių padėtį postsovietinėje erdvėje,Europoje ir Šiaurės Amerikoje? Tose pažymose Lietuvai prikišdavo tai istorijos iškraipymą neva,tai rusų kalbos erdvės siaurinimą,tai vėl neaišku ką,bet nei žodžio nebuvo pasakyta apie vykstantį susidorojimą.Tuo tarpu prorusiški Lietuvos politikai jau dergė Venckienę,neatsiliko ir tolerantiškieji partinių mokyklų ir kursų absolventai,buvę kiaulidžių ir vištidžių politvedėjai.Įdomi detalė dar ir tame,kad konservatoriai prie dergėjų choro galutinai prisijungė panašiu metu,kai rusakalbė Lietuvoje leidžiama spauda,netrykštanti meile Lietuvai,atsargiai,pamažu ir santūriai… Skaityti daugiau »

viskas tvarkoj

bet kur kišti 5 ekspertizes

TO-viskas tvarkoj

Susikišk į rūrą tas nutrijos nupirktas ekspertizes ,kuriomis nebetiki net kai kurie naiviausi patvorio ”ekspertai”

Dėmesio!  - troliai...

Buvo pasiūlymas: – „…manau reikia nuo šiol ignoruoti trolius, nebalsuoti nei “už”, nei “prieš”, tiesiog ignoruoti. Tegul jų komentarai būna “0-0”! Gal pavargs skleisti savo demagogiją bei melą, nes skaitytojų reakcija juos maitina.”…

Sta

Taigi, tai, teisingai, To – tai tas pats nuodingas gyvačiukas, nors, manau, kad gyvačiukė, nes protelis, kaip nupezusios vištos, o apie sąžinę net nekalbu, nes jos pas ją nerasta …. Jeigu turėsi sąžinę ir šiokį tokį protelį, tai galėsi ir mąstyti logiškai, o ne taip, kaip kažkas liepia ar perka, nors tai ir nesąmonė. Tik nesuprantu, ko ji čia sėdi įlindusi, jeigu piktinasi šiuo portalu. Išvada, arba pasodinta „dirba ” arba su proteliu netvarkoje …..

Taigi

Supykęs Jupiteris, nepajėgiantis įtikinti Prometėjaus, imasi paskutinio „argumento” -griebia žaibo strėlę ir nori ją paleisti į oponentą. „Tu ėmiesi žaibo vietoje atsakymo,- jam sako Prometėjas. Arba, Jupiteri, tu pyksti, vadinasi, tu esi neteisus.
Jeigu jus taigizmas erzina, pykstate, jame įžiūrite priešą ir vietoje argumentų leidžiate strėles, vadinasi, jūs esate ne tik neteisus, tačiau ir labai silpnas.

kas liepe

dibti konservui Tiesos portale tata ar rasa???????????

Aš "taigi"

praleidžiu.Nors kartais jis pasako dalelytę Tiesos.

Argumentas taigiui

tinkamiausias tau argumentas – grabas, jis ir kuprotą ištiesina.

Jooo

Spėju,kad bylos nebaigs iki TRSRS atkūrimo dienos…

laikykitės, mielieji,

bet kokiu atveju šita TSR valstybė pasibaigs. Tiesa turi savybę anksčiau ar vėliau išlįsti.

su svente

siandien Angelu Sargu(Policijos) diena.su svente visus,kurie neparsidave grybauskines ispieros gaujai .Jus-tikrieji Policininkai!

...

Kazkas baisaus ….zinot ,jiem bepigu cia zeminti ta seima ,nes jie per daug kulturingi ,jeigu sitaip butu dauze musu langus patikekit……butu buve kitaip ,kad ir butume buve visi nuzudyti…..,nes tas pats ,gal dar geriau .,nei db ta seima zudo is leto Gaila labai gaila doru,saziningu ,labai labai darbsciu,tvarkingu KEDZIU ! Stiprybes ,nors neisivaizduoju kaip atlaikyti sitoki vola Ziauru

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top