Ponas Rimvydas Valatka pjauna grybą

Išlaukęs Ukrainos revoliucijos pergalingų žingsnių, apžvalgininkas Rimvydas Valatka pagaliau susirūpino, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė, pasmerkusi ukrainiečių opoziciją, bus stipriai prašovusi pro šalį. Primename, kad į gėdingą D. Grybauskaitės poelgį Tiesos.lt atkreipė dėmesį tą pačią prezidentės skandalingo pareiškimo dieną (skaityti ČIA).

Ponas R. Valatka pasipiktino ne tik nederamu prezidentės elgesiu, bet pasmerkė ir visus kandidatus į prezidentus, kurie, anot R. Valatkos, nesureagavo į D. Grybauskaitės pareiškimą:

„Kandidatai tuntais traukia į VRK. Net nebeaišku, kiek jų žada pakeisti D.Grybauskaitę – 10, gal net 20. Bet ar bent vienas kandidatas pasisakė apie įvykius Kijeve, kaip į juos derėjo reaguoti?

Mirtina tyla. Jokios alternatyvos. Tai kam reikia tokių kandidatų?“

Ir čia moralizuoti mėgstantis ponas R. Valatka didžiai susimovė. Mat vienas kandidatų – Naglis Puteikis – jau kitą dieną po prezidentės žodžių juos pasmerkė ir laiškais kreipėsi į užsienio reikalų ministrą bei Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininką, kad šie prezidentės klaidą ištaisytų.

Ir ne tik. Naglis Puteikis savo pareiškimą apie D. Grybauskaitės klaidą tuoj pat išsiuntinėjo visai Lietuvos žiniasklaidai. Taip pat ir pono R. Valatkos vadovaujamam portalui 15min.lt. Tačiau p. R. Valatkos redaguojamas portalas, kaip DELFI, BNS, LRT ir kitos „oficialiosios“ priemonės, N. Puteikio pareiškimą nutylėjo. Jį paskelbė pilietinis Tiesos.lt portalas (skaityti ČIA).

Taigi ponas R. Valatka smagiai pjauna grybą. Ir ne pirmą kartą.

Ar šįkart atsiprašys suklaidintų 15min.lt skaitytojų? Ar pasielgs kaip visada?

Visą p. R. Valatkos komentarą skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top