Popiežius Pranciškus: korupcijos negalima atleisti – ji smerktina labiau už nuodėmę

Kaip skelbia Vatikano radijas, spalio 23-iąją, ketvirtadienį, Popiežius Pranciškus, susitikęs su teisininkais iš Tarptautinės baudžiamosios teisės asociacijos, pareiškė, kad „visi krikščionys ir geros valios žmonės turi siekti ne tik mirties bausmės panaikinimo, visų jos formų, legalių ir nelegalių, panaikinimo, bet taip pat kalinimo sąlygų gerinimo, kad būtų gerbiamas žmonių, iš kurių atimta laisvė, orumas. Taip pat ir kalėjimo iki gyvos galvos bausmė yra panaši į mirties bausmę, tai tarsi paslėpta mirties bausmė“.

Kita svarbi popiežiaus Pranciškaus kalbos tema – korupcija. „Ją reikia suvokti pažodine prasme – korupcija tai mirusio kūno gedimas. Kur nėra gyvybės, ten prasideda gedimas – korupcija. Deja korumpuotiems žmonėms sukuriama tam tikra pakantos atmosfera, korupcija tampa kone natūralia finansinių sandėrių, viešųjų pirkimų, gyvenimo papročių norma. Iš tiesų tai begėdiškas tikrovės iškraipymas. Korupcija turi būti smerkiama labiau už nuodėmę. Negalima jos atleisti – reikia iš jos pagydyti“, – sakė popiežius Pranciškus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Stalinas-Putinas-Grybauskaitė

kiek tas popiežius divizijų turi, kad kalba apie komunistų partijos esmę – korupciją?

Bažnyčios mokyme to dar nebuvo

Yra baisesnių dalykų net už nuodėmę? O aš visą laiką galvojau, kad jei nuodėmė mirtina, tai jau viskas. Pvz., demoniškiausia ir baisiausia nuodėmė yra Dievo neapykanta. O pasirodo, kad kokio nors pareigūno papirkimas (korupcija) baisiau net už Dievo neapykantą. Tai bent naujiena!

Beta

Tai Lietuvos valdžiai išpažinties geriau neit.

Visa Garliavos

tragedija ištisa korupcija ir jos pasekmė.Ach ta nelemta politikų pagunda ES milijonams.Kada jie pagalvos apie „dvasinę naudą”?

Skorpė- iš svao pairties :(

REPTILOIDŲ tarnai tie šventieji tipo…. KODĖL KUNIGAI TYLI , kada genocidas , skurdinimas, vaikų dingimas…kada pensininkai apvagiami…. iš ten gai išgirsti—kas ciesoriui -ciesoriui, kas Dievui – Dievui…. OHO kaip gilu…. Kubilius labai draugavo su bažnyčia ir tuo metu kiek teko skaityti daug pastatų norėta atiduoti bažnyčiai…o kodėl , kada ateini į bažnyčią ir kunigas be jokių skrupulų PASAKO kiek kainuos palaugos- jis neišrašo čekio…ne jeigu tai auka , tai turėtum duoti kiek gai, o ne dar kitą dieną turi nunešti, jeigu tuo pat metu neužtenka pinigėlių—-tai čia ne korupcija?????

willa

perspective monetary director cash information check credit score public tandem specialize

free cp codes

click here and get free club penguin codes along with membership generator. if you looking for then visit here.
club penguin membership codes generator

hin

perspective transpired training students scholarships for women profit and grants for single mothers loans growing

http://free-psncodesonline.com

Particular PS manner creator makes it possible for anyone at receive him non compensating some from total.
free psn codes

fbaccount121

Here the homepage for facebook account hacker online without spending any money.

fbaccount121

Here the homepage for
facebook account hacker online.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top