Porinkiminis rytas su informacinėm atakom

Aš ir visa partija esame labai dėkingi visiems, mus palaikiusiems ir ypač prisidėjusiems prie kampanijos. Jūsų palaikymas ir tikėjimas neįkainojami. Tai pirmiausia.

Antra, reikia paaiškinti jau gėbelsiškai fake news be konteksto verčiama teiginį. Ryte BNS spaudos konferencijoje komentuodamas Nacionalinio susivienijimo rezultatus, kurie akivaizdžiai netenkino lūkesčių, pasakiau, kad Lietuvoje nacionalizmo poreikį daliai visuomenės atliepė Gražulis. Visokie Laurinavičiai ir panašūs dabar vaizduoja tą teiginį kaip palaikymą Gražuliui, kas jis jokiu būdu nėra, bet be konteksto gali taip atrodyti.

Konstatavau faktą, kad daliai visuomenės antiglobalizmo poreikį atliepė Gražulis su savo rėksminga retorika, kad jį palaikę žmonės jame tai matė. Gana plačiai paaiškinau, kodėl taip manau, viskas vaizdo įraše. Jokia prasme nesakau, kad tai gerai, kad teisingas sprendimas rinktis Gražulį ar kad tą padarius nebereikia tikrojo nacionalizmo atstovavimo. Gražulis EP nacionalizmo neatstovaus, visų pirma todėl, kad apskritai jokių idėjų neatstovauja. Gražulis daro šou ir įkūnija emociją. Už jį balsavę rinkėjai būtent ir norėjo emocijos perteikimo, o ne argumentuoto idėjų gynimo. Tai jau konkrečiai mūsų, nors manau, kad kartu ir Lietuvos bėda.

Pabaigai, Nacionalinis susivienijimas pasirodė prasčiau nei turėjo ir tą neabejotinai lėmė mūsų pačių kampanijos klaidos. Ieškosime jų ir taisysime, ruošdamiesi Seimo rinkimams. Niekada nebūsime kaip konservatoriai, kurie nesėkmes vaizduoja pergalėmis. Reikia susiimti, pasitempti ir žengti į rudenį.

Dar kartą ačiū visiems, palaikiusiems mus ir supratusiems lietuviškos Lietuvos išsaugojimo idėją.

4.5 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
79 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
79
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top