Povilas Gylys. „Dabartinis mūšis yra ne tiek dėl šeimos, kiek dėl Suvereno – Tautos – konstitucines teisės dalyvauti viešųjų reikalų valdyme“

Dabartinis mūšis yra ne tiek dėl šeimos, kiek dėl Suvereno – Tautos – konstitucines teisės dalyvauti viešųjų reikalų valdyme. Tokia teisė yra tikros, nebutaforinės demokratijos šerdis.

Dvaras labai sunerimęs dėl to, kad iki šiol buvusi mieguista Tauta pradeda suvokti padėties rimtumą ir ima krutėti. 350 000 parašų ir aktyvesnė reakcija į dvaro klaidas, jo grubų elgesį bei manipuliacijas yra rimtas to ženklas.

Dvaras norėtų pasyvios ir paklusnios Tautos, bet tokiu atveju Lietuvoje dar labiau įsitvirtintų Orvelo distopinė tvarka su minčių policija, Tiesos, Meilės ministerijomis ir t.t.

Dvaras naudos visas priemones Tautai įbauginti, parklupdyti ir nutildyti…

Svarbu, kaip toliau elgsis Bažnyčia, ar rasis drąsių ir išmintingų žmonių, kurie pajėgūs veikti, lyderiauti politinių labirintų sąlygomis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Konservatoriai ir

liberalai nori parduoti Lietuvą nepasitarę?

Kis

kaip as vertinu tokius dalykus-zaidimas atviromis kortomis,kas bus izulesnis tas ir laimes.Lietuvoje nebutinas patriarchas is to nauda,kaip is ozio pieno.Mums reikia drasaus lietuvio,kuris nebijotu vesti tauta is tos bedugnes ir vardinti tik paprastais,suprantamais zodziais ,tai kas dedasi aplinkui,tam butinas nors vienas leidinys ir butu super TV is kur butu pasakyti zmonems tiesa.Dauguma supranta,kur mus veda si gauja?

T0mas J.

Sutelkti visuomenę į stiprų JUDĖJIMĄ galima tik nekalbant apie tapimą partija. Judėjimai susiburia tik apie IDĖJĄ. Tikrus parašus, pvz. referendumui, jau galima pagal įstatymą rinkti internete. Jau 2018 m. buvo galima. Bet lyginant su 2018 m. skirtumas toks, kad šiandien jau egzistuoja nesisteminiai kanalai internete. KitaipTV, OpTV, Neredaguota, Arturas Orlauskas TV, Savo Varpinė, Komentaras TV, Pro Patria, – ir jų prenumeratorių skaičius bei matomumas kasdien auga; yra dar respublika lt – jie visi palaiko ŠEIMOS išsaugojimo IDĖJĄ ir gali agituoti dėl parašų rinkimo, maršo organizavimo ir t.t.
Iki šiol to nebuvo.
Štai koks esminis pasikeitimas įvykęs. Todėl mes laimėsim prieš suliberalėjusių konservatorių, teisiamų liberalų ir pasileidėlių valdančiąją daugumą!

pasipylė anekdotai

Apie Stambulo konvencijos adeptus liaudis jau ėmė skaldyti anekdotus. 🙂
Guli Maldeikienė Briuselio viešbučio pūkinėje lovoje, blaškosi prisižiūrėjusi erotinių filmukų ir kad pradės rėkti „prievartauja, prievartauja”. Į kambarį įsiveržia profesionalus gėjus ir nori suteikti pagalbą „kas atsitiko Maldeikiene”, o parlamentarė toliau klykia „netrukdyk, mane Karbauskis prievartauja”.

tarp kitko

Gerbiamas Tomai J., kol dalis žmonių (kokia?) metai iš metų įsijungusi LTV ir LR, LNK ir t.t.,parašų referendumui nebus. Vyresnėje kartoje atgimė baimė. Ir be nesisteminių kanalų penkiasdešimtmečiai viską atpažįsta, kur vėjas pučia. Be to atsimenat, kaip sunkiai surinkti parašai dėl žemės referendumo, o dabar mūsų dar mažiau, net nežinia, kiek Lietuvoje gyventojų, bet žinia, koks referendumo slenkstis ir niekas jo nemažins -viskas pamiršta.

T0mas J. -> tarp kitko

Nesiklausai ką Tau sakau. Žemės referendumui parašai surinkti tikrai sunkiai, tai tiesa, nes rinkti rankomis. Dabar galima rinkti ir INTERNETE, o galimybę prisijungti identifikuojant save per elektroninę bankininkystę turi dauguma rinkėjų. Todėl galimybės surinkti virš 300 tūkstančių parašų jau kitokios. Neskleisk pesimizmo prašau, bent taip prisidėk prie gero reikalo.

Sutapimai?

….Dvaras naudos visas priemones Tautai įbauginti, parklupdyti ir nutildyti… – taigi čia 1 : 1 kremlinė-putininė politika, strategija, taktika ir metodika, kuri užtikrina valdžiai viešpatavimą…

ah1

mūšis už savo rūšį

ah1

apie kagotus pasiieškokit info internete kam įdomu – jie net į bažnyčias turėdavo įeiti pro kitas duris, už rankų kišimą į bendrą šventą vandenį bažnyčioje rankas jiems nukapodavo, vaikščioti privalėjo su barškynėm, smirdintys… Išskirtinis požymis ausys.

Kalbos redaktorius

„Dabartinis mūšis yra ne tiek dėl šeimos, kiek dėl…“
Labai gerai suformuluotas sakinys. Tie „kietuoliai“ (tokie kaip anūko svainis ir panašūs) čia jau būtų parašę „Dabartinis mūšis yra ne tiek apie šeimą, kiek apie…“
Žodžiu, čia viskas gerai, o šį komentarą parašiau dėl to, kad kas nors nesakytų, kad aš tik rusicizmus kritikuoju 🙂

Lituvai kelrodė

žvaigždė Suomija,suomiškas užsispyrimas ir savo šaknų saugojimas.

Virtualus policininkas

steigiamas tam,kad prastumti šią kvailą konvenciją.Bet valdžia turėtų suprasti,jei žmonės nenuleis garo komentaruose,tai gatvėse padaugės neramumų.Visi supranta,kad tyčiotis,grasinti negalima,mandagumas labai pageidautinas,tačiau dėl esminių,gyvybinių tautai vertybių,dalykų kompromisų nebūna.

Dėl

mūšis dėl vaikų ir anūkų išsaugojimo nuo seksualinės eksploatacijos ir padarymo vaikų seksualinę eksploataciją norma.

Nepasirasysiu

Lietuviu tauta niekada nera buvusi suverenu.

Nebus jokių mūšių. Ėlėrtė skelbia savo Žodį

Teisininkas: sprendimas dėl Stambulo konvencijos referendumu negalimas, dėl partnerystės – teisiškai keblus

Žodžio laisvė...

Valdininkai sunerimo,kad ne jie gali tapti Valstybėje svarbesni.Svarbesnė ,pagal Konstituciją, yra SUVERENAS.Povilai,jūs teisus.Įbauginti Tautą buvo visų okupantų svajonė ir veikimo būdas suvaldyti žmones buvo ir kruvinas susidorojimas su ja.
Ar galėjome įsivaizduoti stovėdami Baltijos keluje,kad Lietuvoje po trisdešimties
metų išgirsime apie cenzūros atsiradimą ir gąsdinimą ja.Valdininkija įsijautė į savo
nebaudžiamumą.

nevirtualus optimistas

Šimtmečius gyvavusi Romos imperija su visais jos legionų legionais, suformuotais iš visos Europos vyrų, atėjus laikui žlugo su trenksmu, o čia tik keli tūkstančiai realiai drebančių ir naktimis nemiegančių neliustruotų bolševikų kagebistų…
***
Kibirų policijai, – nevarkite, sudėtim net iš tolo nekvepia. Teisme jau ne šimtąjį kartą apsijuoksite kaip sudegusio cirklo klounai.
1) Roma žlugo. Faktas kap blynas.
2) Apie 6000 gebešnikų, Lietuvoje nuėjusių į „šešėlį” – pilna viešų šaltinių.
3) Apie drebančius nusikaltėlius, – tik empirika paremta nuomonė. Kaipgi kitaip jiems jaustis? Juk teisinė-demokratinė ant kožno kampo triūbyja apie atsakomybės neišvengiamumą. Tik kol kas butaforija vieną dieną taps realybe. Amen.

Pagaliau

Pagyrimo vertas publikacijos trumpumas. Ir kitus kviečiu mokytis iš Bačiulio.

emilija

tiesiai šviesiai pasakėte esmę, gerbiamas Povilai.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top