0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
džiaugiamės komunistais

ir jų „valdoma demokratija”
(okupantų kolaborantai – komunistai kaip gylys – puikiai dirba už Judo sidabrinius)

Kaip visada

Profesorius Gylys į dešimtuką!Pagarba.

Kis

Povilai,pasodinsiu uz patycias.Juk ateis ir tokia diena,tad dziaukis kol gyvas Vytulis.

Taikliai

Aciu gerb.Profesoriui-tikrai tiesa-trumpai ir aiskiai.

tiek

Gily,tai kad ir vaikui jau aišku,kad Lietuvoje dar nedraudžiama įstatymu ir net skatinama teisė balsuot. Bet ne rinkt valdžią.Tai akivaizdžiausiai parodė paskutinis „balsavimas”, net estai iš tokio tik pasišaipė.

Raigerdas

Gerbiamas prof. Povilai Gylį, jūs pats dalyvavote politikoje ir žinote geriau už daugelį žmonių, kad mūsų politikai neturi aiškaus supratimo apie ekonomiką ir ypač apie vadybą. Politika eina po ekonomikos ir ji reikalinga tik tam, kad įgyvendinti ekonominius tikslus. Vargu ar mūsų politikai yra pajėgūs suprasti šiuos paprastus ABC dalykus, apie ką jiems aiškino a.a.Lubys. Pirmiausia, jeigu jau yra politika, tai ten turi būti ir moralė, kas mūsų politikams yra praktiškai nepasiekiamas dalykas. Pirmiausia, mūsų politikai, įgavę valdžią, sugenda. Kiti jau iki to buvo pagedę. Paimkime tik tris moralines nuostatas: darbas, dora ir kompetetingumas. Kiek Seime yra politikų , galinčių laikytis tik šių minimalių trijų moralinių nuostatų? Aš nežinau nei vieno. Ką tai reiškia? Kad ten sėdi ne tie, kuriems… Skaityti daugiau »

Moteriausybė

mums geriausia, nes Covid’o pagalba patvarkys runkelyną ir pasitarnaus Pasaulio Vyriausybei, pradžiai PSO pavidale.

Vinculis

Džiaugiamės, džiaugiamės. Ir laiko sutaupom. Keliais sakinukais išsakyta tiek, ko kitiems gal net šimtų prireiktų. Kaip pas Bačiulį. Ir „moteriausybės” naujadaras puikiai pritaikytas lanksčiam lietuvio liežuviui. Tik apie užsienietiškus, manyčiau, nepagalvota. Bet jei vidiniam vartojimui, viskas OK – išpopuliarės.

Deja

Neišrinkome mes jų. Juos mums parinko ir pakišo. Technologijos yra valdomos net ne mūsų VRK.

Erl..

sake mums: matai durniu – duok jam kelia!
na, davem.
o jie/jos paliko sheima ir suejo i Seima.
o mes likom durniaus vietoj.
tad kur musu kelias?.. 🙂

to Deja

Kas pakišo? Rokefeleris ar Rotšildas, ar jų agentai? Kas? Romos klubas ar Dievo tautos atstovas drg.Švabas? Kas nori mus sunaikinti arba paversti biorobotais?

Pirmokas

Na, jei jau ponas profesorius mano, kad rinkimai be pasirinkimo ką nors sprendžia, tai veltui vargo Partijoje ir Seime. Mokytis jau per vėlu. Nebent kitus pamokyti.

Tokie laikai.

Kai dabar visi esame tik ES piliečiai, tai pakraščiuose visiškai užtenka ir Moteriausybės. Vyriausybė darbuojasi kažkur ten – gal centre…

Al.

Manau, kad rinkimai buvo suklastoti. Žmonės užsieny vieningai prabalsavo už Laisvės partiją – Jurga Lago atskleidė, kad tai klastotė. Pati LP pavėlavo pateikti dokumentus. Nebuvo jokios nepriklausomos rinkimų kontrolės – nepriklausomi ekspertai netikrino neįtikėtinai padaugėjusių sugadintų biuletenių, nuotolinio balsavimo biuletenių, sąrašų. Šimonytė, sakydama, kad po 4 metų išsirinksit naują valdžią, matyt, jau žinojo, kad tikrų rinkimų nebus. Seimas neteisėtas, KT pirmininko kadencija pasibaigus. Belieka apkaltint rinkėjus.

Kagi

Lrt gerai padirbejo,-paruose rinkejus. Kiti rinkejai vis dar miegojo ant sofu, stebedami „karstas” naujienas spalvotuose ekranuose,vis dejuodami, kad nuo ju niekas nepriklauso.Turim rezultata. Aciu autoriui.

Išsirinkom?

Labai abejoju. Tik nekaltinkit sofų. Niekas nepasikeis, jei dalyvaus ir 99 procentai. O kodėl nesidžiaugiam – paklauskit VRK. Ir valstiečius – kodėl tą leido ir ko tikėjosi.

Dalia

Kad rinkimai buvo klastojami tai faktas,bet dar viena blogybe mano galva,kad nera rimtos patikimos stambios partijos uz kuria galima butu balsuoti:soc.demai issiseme o beto jie daug klaidu padare-neturi rimto lyderio,valstieciai nors ir labai budami valdzioje stengesi,kazkodel neturi autoriteto o ju lideris su autokratisku atspalviu.Beto priviso smulkiu partiju partijeliu kurios ir numuse balsus-zodziu padare misraine.Lideriams reiketunusimti karunas ir susivienyti i viena galinga partija-stai tuomet gal ir sedintys ant sofos pakels uzpakalius

Nesuprantu,

kodėl visi tyli arba kaltina sofas? Negi tik mano apygardoje rinkimų nebuvo???

ah1

per mažai buvo prisijungusių prie sofkos partijos. Kai nėra ką rinkti tai geriau iš viso nerinkti ir sistema pati užsilenks.

Rinkėja

Panaikint galimybę balsuot paštu- per šitą atrakciją eina pagrindinis sukčiavimas. KAS NETINGI, GALI PAŽIŪRĖT praeitų rinkimų duomenis, KAIP KAI KURIŲ APYLINKIŲ GAUSIAI BALSUOJAMA PAŠTU UŽ KAI KURIAS ASABAS.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top