Prancūzai bijo Europos gyventojų išnykimo

Nuomonių apklausoje dauguma prancūzų teigė nerimaujantys, kad didelė imigracija iš šalių, kuriose vyrauja musulmonai, sukels šalies gyventojų prancūzų skaičiaus kritimą.

Prancūzijoje kalbama apie „Didįjį apkeitimą“, kai dėl imigracijos iš Afrikos ilgainiui baltieji krikščionys europiečiai rizikuoja išnykti.

Paklausti, ar prancūzai įžvelgia tokią riziką, 61 procentas atsakė, kad taip gali atsitikti, iš kurių 27 procentai buvo įsitikinę, kad taip nutiks. Kad to nebus, manė 39 proc.

Konservatyvus debatų dalyvis Paul Joseph Watson, atkreipė dėmesį į šį tyrimą ir pabrėžė, kad net minėti šią temą daugelyje šalių yra visiškai draudžiama ir ji laikoma rasistinėmis sąmokslo teorijomis. Nepaisant to, šitokia didelė prancūzų dalis baiminasi tokios ateities.

Šis klausimas tampa esminiu klausimu prieš kitais metais vyksiančius Prancūzijos prezidento rinkimus, o daugiausiai šia tema kalbėjęs kandidatas Éric Zemmour apklausose aplenkė Marine Le Pen. Zemmour perspėjo, kad Prancūzija virsta antruoju Libanu.
https://twitter.com/harrisint_fr/status/1450816889790337025/photo/1

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Mes lietuviai irgi bijome Lietuvių labai realios išnykimo galimybės ir bijome prancūzų išnykimo taip pat, todėl turime solidariai ir vieningai ginti Europą visomis išgalėmis, kad Prancūzija būtų prancūziška, Vokietija vokiška, Italija itališka, o Lietuva lietuviška be sienų viduje ir su viena valiuta.

Komentatorius

Jau „vėlu bijoti”.
Dabar prancūzams reikia galvoti, kur jie prisiglaus, kai po 20 metų Prancūziją valdys musulmonai…

Raimundas

Skirtingai nuo tarybinių laikų, kai mūsų traukinys stovėjo ant komunizmo bėgių, o vagonai uždengtas langais buvo siūbuojsmi imituojant traukinio judėjimą į “šviesų rytojų” mes nesuvokiame, kad esame tame pačiame traukinyje. Tik vagonai sukeisti vietomis, o bėgiai baigiasi ties bedugne. Vagonus taip pat siūbuoja, į vagonų langus nukreiptos LRT, CNN ar panašios projekcijos, kurios seka pasaką apie “ šviesų rytojų” , kuris, deja, suplanuotas išaušti ne mums, bet invazinėmis rūšims.

Mečetės pjautuvas

Kažkada buvusi vyriausia bažnyčios dukra
nebenorėjo nei tikėti nei vaikų auginti ir tikėjimo keliu jų vesti,nenorėjo per kryžių atrasti išganymą.Nuėjo ji plačiu keliu.Pasiėmė kreditą ,paskolą ir nieko nebedirbo,tinginiavo ir voliojosi neribotų laisvių nuodėminguose malonumuose;ir jau ištaškė revolicines bedieviškas laisves ir blizgučius.O dabar ,kaip regime atėjo kredito atidavimo metas,paskolos grąžnimo laikas,atpildo valanda,kai malonus gyvenimas baigiasi ir pasibeldžia į duris skolų išieškotojas.Ką pasėjai tą ir pjausi mademoiselle.Tas pats skolų išieškotojas/ai jau dairosi ir laukia prie Lietuvos panelės tatuiruotų bevaikių laisvamanių durų.

Taip,

seniai suplanuota, kad Lietuva bus apgyvendinta ne lietuviais, o lietuvių avinai supartalinti.

DDD

Na, prancūzams pats laikas rasti savąjį Kazį Pakštą „atsarginės Prancūzijos” paieškoms.

Lisa Correnti (C-Fam)

Rusija prisijungia prie pasaulinės iniciatyvos VAŠINGTONAS, spalio 29 d. (C-Fam) Šiandien Kapitolijaus kalvoje buvo paskelbta, kad Rusijos vyriausybė prisijungė prie Ženevos konsensuso deklaracijos dėl moterų sveikatos ir šeimos apsaugos. Pažymėdami istorinio už gyvybę susitarimo vienerių metų sukaktį, Kongreso už gyvybę lyderiai pristatė rezoliuciją, patvirtinančią deklaracijos principus. „Kai kitos šalys ar tarptautinės agentūros įsiterpia į jus nesveiką ir žalingą politiką, kuri kelia pavojų gyvybei, šeimai ir jūsų pačių suverenitetui, joms reikia mesti iššūkį“, – sakė Valerie Huber, Moterų sveikatos instituto, surengusio pirmąjį renginį, prezidentė. deklaracijos metines Russell Senato pastato Kennedy kambaryje. Susitarimas už gyvybę buvo pirmas kartas, kai plati šalių koalicija atmetė Jungtinių Tautų bandymus skatinti abortus kaip tarptautinę teisę. Senatorius Steve’as Dainesas pateikia pastabas Ženevos sutarties minėjimo renginyje. Huberis, Ženevos… Skaityti daugiau »

juodas jumoras

2050 metai. Lietuvos Respublikos Seime švenčiami tolerancijos ir pakantumo metai, iškilmingas posėdis: Seimo pranešimas Lietuva, titaniškomis mūsų teisėsaugos pastangomis, jau pagaliau išsprendė visas problemas su pakantumu ir tolerancija visuomenėje. Beliko nedidelė netolerantiškų ir nepakantumu pasižyminčių žmogelių grupė, užsispyrusiai kažkodėl besivadinanti tauta – Lietuviais, jie kategoriškai atsisako vadintis išdidžiu vardu “europietis”. Ši maža, pasibjaurėtinų žmogelių grupė yra aptverta rezervate netoli Balbieriškio. Jie savo netoleranciją kitų tautybių žmonėms pareiškia per tai, kad užsispyrusiai atsisako nebevartoti tos bjaurios Lietuvių kalbos. Jie yra tiek nepakantūs kitos seksualinės orientacijos žmonėms, kad vis dar ekstremistiškai gyvena šeimose, kuriose santuoka yra paremta vyro ir moters sąjungos pagrindu. Jie atsisako geranoriškai atiduoti vaikus į gėjų, žydų ir musulmonų tolerancijos mokyklas, kuriose šie galėtų laisvai nuspręsti savo seksualinę ir… Skaityti daugiau »

dėl ko visa tai atsitiko? priežastys ir pasekmės

Tikroji,nesuklastota antrojo pasaulinio karo istorija:

ww2truth.com

Lionius

Prisiminė numirę bezdėti..Vėlu.

ah.ą

Nieko naujo – arba vietiniai atėjūnus arba atėjūnai vietinius. Klasika.

???

Užmiršot „Refugees welcome ‘?

Užmiršo mūsų politikieriai,

kaip jie kvietėsi pabėgėlius?

Prašalietis

„Prancūzai bijo Europos gyventojų išnykimo”… Paskaičius straipsnelyje parašymą – „Nuomonių apklausoje dauguma prancūzų teigė nerimaujantys…”ir iš straipsnelio pavadinimo lietuviams pasidariusio -” Prancūzai bijo…”, mintyse atbunda Prancūzijos istorijos momentai sąlygoję pasaulio transformaciją kaip: Prancūzijos revoliucija, Bastilijos nugriovimas ir Prancūzijos karaliaus ir žmonos galvos nukirtimas, Rojalistų, Robespjero inspiruotas teroras, Paryžiaus Baltramiejaus naktis per kurią katalikai išpjovė per 30 tūkstančių protestantų, Paryžiaus Komuna, buvusi pavyzdžiu ir kelrode žvaigžde Leninui, Napolenas ir jo tų laikų „suburta Europos sąjunga”… ir pagalvoji, kad tokios daugelį šimtų metų egzistuojančios civilizacijos kaip Prancūzija, joms kritiniu momentu suranda „reikiamus vaistus”… Prancūzijos Nacionalinis Susivienijimas, buvęs Nacionalinis Frontas”, jau ne vienas dešimtmetis laukia neišvengiamai ateinančio laiko „gelbėti” Prancūziją ir, jei „liks laiko ir bus noro”, kažkiek „pagelbėti” bijančius išnykti europiečius…

Atsibudo?

Tokiu atveju kyla klausimas, kodėl iki šiol prancūzai į valdžią rinkdavo globalistus, kuriems mylėti savo tautą labiau negu svetimas tautas reiškia „nacionalistinį prietarą“.

skaitytojas

Tai kad kandidato į prezidentus Eric Zemmour tėvai berods kilę iš Alžyro?

Povilas Gaidelis

Pagaliau atsibudo. Tačiau, geriau vėliau, negu niekada. Kaip žinia,pakantumas (šiuo atveju įsibrovėliams musulmonams) turi tam tikras ribas. Per mažas pakantumas (tolerancija) naikina tą, kurį reikia toleruoti, o per didelis naikina toleruojantį. Jeigu Europa neatsitvers nuo nelegalių įsibrovėlių aklina siena, ji neišvengiamai žus.

T0mas J.

Prancūzai! Ne nerimauti reikia, o kovoti, Juk jūs Prancūzijos šeimininkai.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top