Prancūzija uždraudė dešiniojo sparno grupes, protestavusias prieš rasistiniais motyvais pagrįstą baltaodžio paauglio subadymą peiliu

Vidaus reikalų ministras Žeraldas Darmanenas (Gérald Darmanin) tvirtino, kad dešiniųjų judėjimų draudimas yra būtinas siekiant išvengti „pilietinio karo“.

Prancūzijos vyriausybė, reaguodama į baltaodžio prancūzo paauglio nužudymą dėl rasinių priežasčių, uždraudė narystę dešiniojo sparno aktyvistų grupėse, kurios protestuodamos prieš išpuolį išėjo į gatves.

Antradienį vidaus reikalų ministras Žeraldas Darmanenas paskelbė, kad prižiūrės likvidavimą trijų organizacijų, kurios praėjusią savaitę ragino savo narius vykti į Roman siur Isero (Romans-sur-Isère) miestą, iš kurio jaunimo gauja atvyko į žiemos pokylį netoliese esančiame Krepolyje, žadėdama „papjauti baltuosius“.

Grupės, kuri vėliau buvo susekta Prancūzijos pietuose ir mėgino išvykti iš šalies, buvo mirtinai subadytas peiliu 16-metis perspektyvus regbio žaidėjas Tomas, o keli kiti paguldyti į ligoninę su durtinėmis žaizdomis.

„Siūlysiu likviduoti kelias nedideles grupes,“ – antradienį sakė Ž. Darmanenas, perspėdamas, kad „kraštutinio dešiniojo sparno“, norinčio kovoti su vaikus peiliais žudančiais migrantais, „mobilizacija vestų mus prie pilietinio karo“.

Prancūzijos ministras kaip vieną iš organizacijų įvardijo Martelio diviziją, o kitos dvi grupės lieka neatskleistos.

Dešiniojo sparno aktyvistai susirėmė su policija Roman siur Isero mieste, kai valdžios institucijos stengėsi apriboti iš visos Prancūzijos atvykusių piktų protestuotojų judėjimą.

Apie 30 dalyvių buvo suimta, o mažiausiai šeši jau įkalinti.

Šios scenos labai panašios į praėjusią savaitę Airijoje kilusius pilietinius neramumus, kai po migranto iš Alžyro įvykdytų peilio smūgių trys vaikai paguldyti į ligoninę, o nepilnamečius bandžiusi apsaugoti priežiūros darbuotoja kovojo dėl savo gyvybės.

Panašiai kaip Prancūzijoje sureagavo ir Airijos vadovybė, mėginusi pasmerkti „kraštutinių dešiniųjų“ aktyvistus, išėjusius į gatves išreikšti savo įniršį dėl išpuolio ir atkreipti dėmesį į Vakarų liberalių vyriausybių vykdomos atvirų sienų politikos žmogiškąsias pasekmes.

Šaltinis: Remix News

4 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

…kur jau ne,leftistines vyriausybes gina savo darbo vaisiu…..negrus,peiliais badancius vietinius baltuosius…..i kaliuze kisa ne negrus,o savo zeme,vaikus ginancius padorius piliecius….pas mus bus tas pats/mokyklose jau tai vyksta,jei pamenat/….ura,neobolsewizmas siaucia….galvokit,ka rinksite….kas dar moka galvot.

GOJUS

Kas geriau, sisteminis Vėgėlė ar sisteminis Nausėda??

blue yellow zov marinie

..nesisteminis Tutkus.Zuvis tik vos vos geriau uz nuoseda,bet nieko gero.Aisku,uz sikancia bezdzione/sikmonke/,zuvekas yra geriau,bet cia iseinant is posakio…..is dvieju blogybiu,rink geresne.Itariu,antram ture taip ir bus.

GOJUS

Tutkus irgi sisteminis ir neturi šansų patekti į antrą turą.

blue yellow zov marinie

…as ir nesakiau,kad Tutkus pateks.O del sistemiskumo…klysti,ji sisteminiai ismete is visur,nes del boxeriu priestaravo.Kariuomene maziausiai,kek imanoma,pavaldi sistemai,bent jau priesinasi,bet cia jau plonybes.

Dronas

Kuo blogi BOXER? O jau kalbėti, kad Tutkus kažkam tenai priešinasi, tai išvis juokinga. Tereikia prisimint, kad kariuomenės vadu jis tapo prie LDDP. Vadus kariuomenėje nerenka demokratiškai, juos skiria tuometinė valdžia. LDDP… Kariuomenės vadas… Nieko nesako, ne? Daug tuometinių karininkų, kurie tikrai buvo idėjiniai, jo nemėgo. Tutkaus, tikrai nematau Lietuvos prezidentu, pas mus jau buvo AMB toksai nu oLDDP. Ačiū, bet kaip nors apsieisime be tokių „besipriešinančių sistemai”.

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Dronas
blue yellow zov marinie

…tu rinkis isprotejusia kumele…..toli vaziuosi….O jei jau visai isidrasinsi……zuveka,superpatrijoooote.

DIENAS KOMENTARS jau ir feisbuke

Balsuosim už Žuvėką arba Nausėdą, tik dar neaišku, kuris yra mažesnis blogis. Nors tai to pačio medžio vaisiai, tik šakos gali skirtis. Čia tie prodavosiniai pramonininkai (konfederacijos, investuotojų forumas) abu juos stumia

blue yellow zov marinie

…abu labu,nesiskiria is esmes niekuo.Todel teigiu,kad Tutkus but biski geriau.Vaitkaus vakar klausiau…ruskiu tema tokius kliedesius pavare,kad neatsistebiu….lyg ir protingas zmogus kitais kl.,bet siuo….kvailas naivuolis,idealistas,net gailu jo pasidare.Visoki varaskos,zalimai,net paulauskas…neverta net lupu teptis kalbom.

Paul Casimir

Žuviukas išlaikė egzaminą per kovidiotizmo laikus. Na, atlaikė Konstitucijos egzaminą galima sakyt. Jau vien todėl verta pabandyti. Palyginkite su Nausėba, kuris aiškino apie būtinumą 90 proc subadyt. Apie kitką sunku spręsti, reikia palaukti pačios rinkimų kampanijos ir ramiai pasiklausyti ką jis užgiedos kitais esminiais klausimais. Tada ir bus galima spręsti.

Dronas

Pasirinkimas tarp neaiškaus, bet lyg ir nesusitepusio kažkuo labai biauriu (Vėgėlė), gana aiškaus, bet santykinai mažai piktybiško, nors realiai jokio (Nausėda), gana aiškių ir nerenkamų (Tutkus, Žalimas) ir kol kas šutvės neaiškaus sbrodo (Celofanai ir kitokios įdomios asmenybės, irigi nerenkami, net teoriškai, bet Lietuva stebuklų kraštas). Kol kas pasirinkimas toks. Tiesa Nausėda regis, kol kas nesakė ar kandidatuos, todėl šitas su klaustuku. Realiai pažiūrėsiu kas bus ant stalo, o tada pasakysiu ar tai valgoma, Vėgėlė skani žuvis, tik reikia žiūrėti ar nešvinktelėjes tik gražiai nuplautas ir nubalintas (kas Lietuvoje tikėtina), o kitų patiekalų dar nesimato. Žinant Lietuvišką politinę virtuvę, didelė tikimybė, kad ant stalo gulės išmatos, atliekos ir kitokie vėmalai, o tau bus įduotas šaukštas ir pasiūlyta pasirinkti „patiekalą”. Paskui… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…ka tas Vegele tau padare…i superpatriotiska subine ikando ar dar raidziu is abeceles pavoge….ko cia prie jo visi kabinejates….konkretu pretenzijoooosa/predjawa/….ar turit…lapuuuxai…

stasys

na taip ir reikėjo įtarti . Tik neaišku kam čia publikuoti tuos blėnis ir Prancūzijos ? ar jau nebėra ką publikuoti Tiesos puslapiuose ?

ką tu

čia veiki?

Stasys padvės ne savo mirtimi

Stasiuk, įkapes jau pasiruosei?

leftistai baigs kaip bolševikai

Bolševikai pradėjo žadėdami rojų žemėje, gavo pilietinį karą Rusijoje. Matosi kur krypsta dabartinių leftistų organizuojamas pasaulio pertvarkymas

Prašalietis

„Vidaus reikalų ministras Žeraldas Darmanenas (Gérald Darmanin) tvirtino, kad dešiniųjų judėjimų draudimas yra būtinas siekiant išvengti „pilietinio karo“.”… Galimą pilietinį karą Prancūzijoje visi deda į „..”, o tai reiškia, kad pilietinio karo sąvoka,kaip ir „viską” apie blogus dalykus „pasakantys” neseniai išgalvoti-„leftistas, neomarksistas, mobingas, stresas, homoseksualas(antikoje buvo pidarasas)..” yra visokio plauko propagandistų pasitelkiamos eilinį kartą „papudrinti” vietinėms masėms smegenis, masių veiklą, pyktį, džiaugsmą… nukreipti „smegenų pudrintojams” reikiama linkme… Kas nors kiek žino ne vieną šimtą metų buvusios Prancūzijos kolonijinės imperijos istoriją, girdėjo apie Prancūzijos 1790 revoliuciją, jų pilietinį karą ir kokios buvo Prancūzijoje „kitokių” skerdynės („nepatenkinti” prancūzai katalikai tik per vieną naktį, istorijoje išlikusi kaip „Baltramiejaus naktis”, Paryžiuje išpjovė 30000 kitatikių ), tegali pasakyti, kad kokioje Lietuvoje pergyvenančioje savo istorijoje kas… Skaityti daugiau »

jeigu trumpai

visada buvo, yra ir bus nepatenkintų. Ir tu jei galėtum apverstum tokį netikusį pasaulį aukštyn kojomis, ar ne?

blue yellow zov marinie

…leiskit,gerbiamieji,pasiteiraut…..cia durniu suvaziavimas ar siaip,pokalbiai prie siemkiu….

Taip, taip

pokalbiai prie siemkių ir Pliskos, na zdrovie!

blue yellow zov marinie

…dzenkuje panu..

Prašalietis

Kaip rodo ir Lietuvos istorija vietinį „pasaulį aukštyn kojom varto” kas keliasdešimt metų… Tik 20a. Lietuvoje „pasaulis vartėsi aukštyn kojomis” 4 kartus..

Sovietiniam užmarinuotam apendicitui

Kai leninistinis Robespjeras viršiausios revoliucinės būtybės kulto garbintojas,viso kas šventa nekentėjas,nelabasis,nelabai žinai kitokią nei tarybinė istorija ir tai,kad prancūzų revoliucionieriai per revoliucinį laikotarpį Vendée regione išskerdė 200000 kitokių „savų”tautiečių partizanų katalikų,kurie priešinosi leninistiniams robespjerams.

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo tvarte užaugintas, čia ir su vietine „istorija” susipažinęs gerbiamas runkeli, tavo palatoje istoriją dėstyti išrinktas pacientas nelabai orientuojasi laike ir erdvėje.. „leninistinio Robespjero” egzistavimas yra neįmanomas ir prie „didžiausių istorinių norų” net ir šiandieniniame lansberginiame durnių laive… Pasakyk palatos mokytojui, kad pagal tai kuriais istoriniais periodais gyveno Robespjeras ir Leninas, tik Leninas gali būti padaromas „robespjieriniu Leninu” ir niekaip atvirkščiai…

kažin kodėl

bet visokių antifa, blm, brolių salafitų ir kitų „raudonųjų brigadų” vakarų valstybių valdžia beveik ir negriebia, nors degina, plėšia, varto paminklus miestų centruose – kaip nuo žąsies vanduo, o patriotai (katino ašaros jų belikę bendram šizoliberoidiniame fone) tik pakelia galvas tuoj valstybinis aparatas užsmaugia visa savo galia.

Mickėyus Mousėas

Ėlėrtė informuoja:
Paryžiaus prokuratūra pranešė, kad 1997 metais gimęs užpuolikas yra PRANCŪZAS ir buvo suimtas atliekant tyrimą dėl nužudymo ir pasikėsinimo nužudyti.
https://www.lrt.lt/naujienos/pasaulyje/6/2140125/per-ataka-paryziuje-subadytas-vokieciu-turistas-ispuolis-vadinamas-teroristiniu

Paul Casimir

Na tai ir 2018 metų FIFA Pasaulio taurę laimėjo Prancūzijos prancūzų komanda, jei netikit, patys jų rinktinės nuotrauką apdovanojimo metu susiraskit.

Veleris

СУТЬ НАШЕГО „БЕЗУМНОГО” МИРА: ЛОГИКА И ЗАКОНЫ -05 12 2023
Mūsų ,,beprotiško” pasaulio esmė: logika ir dėsniai. 2023-12-05

https://www.youtube.com/watch?v=CMryeiKK5w4

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top