Prancūzijos ateitis pilietinis karas ir islamiška diktatūra – arabų rašytojas

laikmetis.lt

„Prancūzija negali būti politkorektiška, jeigu nori įveikti islamą savo šalyje,“ – sako Alžyro rašytojas, Arabų literatūros premijos laureatas Boualem Sansal (Bualemas Sansalis).

Minint Bataclano (Bataklano) žudynių šeštąsias metines arabų rašytojas sutiko pasidalinti mintimis su dienraščiu „Le Figaro“. 2015 metų rudenį grupė islamo teroristų įsiveržė į Bataclano klubą Paryžiuje ir nužudė 80 žmonių. Pasak autoriaus, į tokį išpuolį prancūzai tesugebėjo reaguoti „ašaromis ir lemenimu“. Prancūzija buvo pažeminta, o taip pat ir jos kariuomenė, policija ir žvalgyba.

Anot B. Sansal, tik „didysis apgręžimas“ galėtų Prancūzijai duoti šansą išvengti „libanizacijos“ ir „alžyrizacijos“. „Susidūrusi su islamu Prancūzija neteko sugebėjimo mąstyti, veikti ir valdyti. Ji tik nuolaidžiavo ir, panašu, darys tą ir toliau. Aukų metinių minėjimai nepadės įveikti islamizacijos, Musulmonų akyse tai yra silpnumo ženklas, kuris dar labiau žemina Prancūziją“, – įsitikinęs arabų rašytojas.

Anot pašnekovo, su politkorektiškumu pasiektas jau toks lygmuo, kad dogmų ir savo musulmoniškos bendruomenės varžomi islamistai gali atviriau kalbėti ir jaustis laisvesni nei eiliniai prancūzai. Boualem Sansal dėstė, kad labiausiai tikėtinas scenarijus Prancūzijai „tai pilietinis karas, po kurio seks islamiška, karinė diktatūra šalyje“. Anot rašytojo, vienintelis kelias to išvengti – Paryžiaus politikams imtis neatidėliotinų veiksmų, ignoruojant bet kokį politkorektiškumą.

Paklaustas apie artėjančius prezidento rinkimus šalyje, B. Sansel teigė, kad vienintelis tikrai įdomus kandidatas yra itin konservatyvių pažiūrų žurnalistas Ericas Zammouras (Erikas Zamuras), raginęs imtis karinių veiksmų prieš islamo getus valstybėje. „Įdomus yra tik Zemmour, jis nubrėžia visas rinkimų temas, toną, ypač apie šalies islamizaciją ir migraciją. Visi kiti kaip pingvinai ir antys gali tik įmituoti jį, sekti iš paskos, bet yra nieko verti“, – teigė autorius.

Boualem Sansal, 72 –ejų rašytojas, 2012 m. laimėjęs Arabų literatūros apdovanojimą, ne kartą yra perspėjęs dėl islamo radikalizacijos musulmonų kraštuose ir to pasekmes Europai. Alžyre, kuriame autorius gyvena, daugelis jo knygų dabar cenzūruojamos valdžios. Autorius publikavo naują knygą Prancūzijoje pavadinimu „Draugystės, pagarbos ir perspėjimo laiškas tautoms ir kraštams“.

Pilietinio karo pavojus Prancūzijoje tampa vis plačiau aptariama tema, kurią ypač paskatino atviras prancūzų karininkijos laiškas šių metų pradžioje, perspėjantis apie galimus masinius ginkluotus konfliktus šalies viduje.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Tai tik patvirtina, kad politinis islamas yra nacizmui ir bolševizmui lygi pasaulėžiūra. Tik Vakarų elitas, manau, ne todėl priima islamą, kad yra nusilpęs, o naudoja jį savo bolševikinei revoliucijai kaip įrankį. Taip pat, kaip sodomitus. Jei jie būtų nusilpę, tautos ir be musulmonų lengvai jų atsikratytų.

ah.ą

taip ir turi įvykti – arba vietiniai sunaikina atėjūnus arba atėjūnai vietinius, pagal Aristotelį. Na o gamtoje laimi kieno daug, demokratijoje taip pat.

Palmaitis Al.ui

Kodėl „Rusija” nekenčia islamo, labai suprantama: per kelis šimtus metų nepavyko pavergti, o laisvės dvasią palaiko čečėnai, kurie niekad neturėjo baudžiavos (visi bajorai!). Jie jau ne kartą sugebėjo smogti atgal ir tikėkimės, dar smogs. Vakarai nekenčia islamo todėl, kad neišdegė 911 inscenizacija: įrodyta, kad dvyniuose sprogmenys buvo išdėstyti per aukštus, o 7-as pastatas dar stovėjo ir matėsi per TV, kai diktorė pagal užsakymą pranešinėjo, kad ir jis susprogdintas. Po 911 spectarnybos pašėlo organizuoti „islamo terorizmą” taip šauniai, kad teroristus nušaudavo ir niekas neįrodys, kur tiesa ir kas parūpino ginklus. Užtat visi teroristų pasai per stebuklą išlikdavo! Suprantama, tarp imigrantų visada rasi ekstremistų, todėl yra ir kam pakišti automatą (prisiminkime lietuvišką analogiją: kaip ilgai ir kantriai VSD augino „teroristę” Kusaitę). Neneigiu,… Skaityti daugiau »

Al.

Islamas, kaip žinom, yra taikos religija, todėl visi islamo išdavikai, kurie tuo netiki, turėtų nešti kudašių iš savo tėvynių, kol islamo taikdariai dar neatėjo.

Kadangi

Pačiam aiškinta, kad „taikos religija” yra diletantų išvedžiojimas apie vieną iš ŠALUTINIŲ šaknies SLM reikšmių „taika” (ne apie pagrindinę „pasidavimas”), bet Pačiam nedaeina ir tyčia varote tą patį per tą patį. Todėl užuot vėl atsakydamas, patikslinsiu savo ankstesnį parašymą: Dėl nepaprastos spectarnybų meilės „dokumentams”, dabar išplitusios į visą tautą diskusijoje Apie pavardžių rašymą asmens dokumentuose (kažkodėl daugiskaitoje, kuomet tas „dokumentas” yra vienas ir tas pats mikročipas kortelėje arba „pase” su parašymu ne lietuviškomis ar kitokiomis RAIDĖMIS, bet vienetukais ir nuliukais). Taigi iš (suprantama, maskoliškos) spectarnybos ateinanti meilė „dokumentams” visu grožiu pasireiškė nužudžius profesorių lituanistą Joną Kazlauską: prieš paskandinant jo kūną, su jokia normalia logika nesiderinant, jo „asmens dokumentas” (pasas) buvo įvyniotas į celofaną, kad nepermirktų! Spectarnybos nebijo nesąmonių, nes žino… Skaityti daugiau »

Al.

Dėl komunočekistinių spec tarnybų viskas aišku. Bet tai nepateisina religinių maniakų agresyvumo.

Primenu:

kadangi Pats maniakiškai nepriimi informacijos, aš čia Pačiam neatsakau, tik naudojuosi proga pakalbėti apie tiesą.
Taigi terorizmas lygiai taip būtinas spectarnyboms, kaip vėžys – onkologams. Tai komercinio pasaulio tiesa.
Todėl savaime aišku, kad nei vėžys niekad nebus nugalėtas, nei teroro aktai neišnyks. O jei kas rastų ir imtų platinti vaistus nuo vėžio, toks bus nedelsiant sunaikintas.
Tai kuo dar galėtume būti nustebinti antikrikščioniškame pasaulyje? Viskas idealiai išvirkščia, nes antikristai jau valdžioje.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top