Pranis Lizdenis. Ūsas buvo nužudytas. Vieno sakinio semantinė analizė

„Lietuvos ryto“ žurnalistė savo straipsnyje „Šešėlį mirusiam A.Ūsui metusi medikė stos prieš teismą“ rašo: „Surašyti visi randai, apgamai, mėlynės, sumušimai, nurodyta net žymė, atsiradusi nuo tą patį rytą suleisto vitamino C, bet nėra net užuominos apie dėmes ar randus intymioje vietoje“.

Pradėkime sakinio analizę nuo pradžių. „Surašyti visi randai, apgamai etc.“ Į akis krenta pavartotas žodis „visi“. Ar žurnalistė žinojo visus randus ant A. Ūso kūno, kad teigia „visi“? Ar ji dalyvavo patanatomui juos surašant ir nurodinėjo jam: užrašykite, gerbiamasis, ir šį apgamą, štai užrašykite ir šią mėlynę. Jei būtų dalyvavusi kaip nepriklausoma ekspertė ir tą patanatomo aktą būtų pasirašiusi, tuomet galėtų teigti, kad tasai surašė visus jos nurodytus apgamus ir mėlynes bei randus. Dabar akivaizdu, kad ji remiasi kitu šaltiniu. Kokiu? Gal A. Kuznecovaitė galėtų paviešinti ir tai, ar patanatomui apžiūrint A. Ūso palaikus dalyvavo kokie nors nepriklausomi stebėtojai? Kas yra tie, kurie tą aktą pasirašė? Taigi žodžiu „visi“ mėginama sugestionuoti, kad tas apgamų surašymas neva buvo absoliučiai nuodugniai atliktas, nors tuo visiškai nėra pagrindo tikėti.

Juokingai skamba teiginys apie suleistą vitamino C injekciją. Iš kur patanatomui žinoti, kas toje vietoje A. Ūsui buvo suleista? Klausimas tyrėjams: kas suleido ir kodėl, bet čia ne tai svarbu. Ir ta detale norima vieno – pabrėžti detalių surašymo pedantiškumą: neva viskas iki kruopelytės surašyta. Kam tas pedantizmas? Ar ne tam, kad būtų galima teigti, jog surašyta viskas, nors svarbiausia detalė ir nuslėpta. Kaip rašo A. Kuznecovaitė: „bet nėra nė užuominos apie dėmes ar randus intymioje vietoje“. Čia ji ir suklysta. Žinant, kokia svarbi ta detalė ant intymios vietos, patanatomo tiesiog turėjo būti paprašyta parašyti, kad ant intymios vietos nėra jokių vyndėmės ar atliktos operacijos žymių. O jei apraše nėra net užuominos, kyla klausimas, kodėl? Ar patanatomas tą vietą tikrai tyrinėjo? Pagal tos detalės rimtumą byloje tikrai turėjo tyrinėti ir turėjo būti įrašas: ant intymios vietos nėra jokios vyndėmės ar operacijos randų.

Kitas klausimas, kodėl baloje nuskendusio A. Ūso kūną reikėjo taip nuodugniai aprašyti? Kam svarbūs tie apgamai? Ar visų skenduolių lavonus aprašantys patanatomai registruoja apgamus ant jų kūnų? Tie apgamai buvo aprašyti vienu tikslu – kad aprašo „išsamumas“ sukurtų iliuziją, jog aprašyta viskas – net injekcijos žymė. Tik tam, kad vėliau žurnalistė galėtų rašyti, – „visi“.

Ir dar vienas klausimas – jau kiek į šoną. Ar kas per laidotuves matė A. Ūso palaikus? Kas palaidota: palaikai ar jis buvo kremuotas?

Ką reiškia netikėta žinia apie vitamino C injekciją. Ir tai, ką dabar pasakysiu, jokia sąmokslo teorija. Ši detalė skamba labai absurdiškai. Pirmiausia įsivaizduokime situaciją. Po ilgo vakarojimo ir girtuokliavimo pakirdęs A. Ūsas gauna vitamino C injekciją. Visų pirma, vitaminą C A. Ūsas greičiausia leidosi ne pats, nes tai labai skausminga injekcija, be to, kam ji reikalinga pagiringam žmogui – juk nuo pagirių tai nepadeda. Kaip rodo tolesnės A. Ūso odisėjos, pagiriojosi jis kur kas veiksmingesne priemone – alkoholiu, tai klausimas: kodėl jam buvo suleistas vitaminas C? Pagirioms jis būtų pasirinkęs tikrai ne nieko nepadedančią skausmingą injekciją, o kokį nors alkoselterį ar kitą preparatą, kuris nors kiek pataiso sveikatą.

Noriu pabrėžti: pats, drebančiomis rankomis A. Ūsas vitamino C injekcijos tikrai nebūtų susileidęs. Suleido kažkas kitas. Neįtikina ir paaiškinimas, kad važiuodamas į išgertuves A.Ūsas su savimi pasiėmė vaistinėlę su vitaminu C ir vienkartiniu švirkštu. Tą vitamino injekciją jam turėjo pasiūlyti kas nors iš vakaro sugėrovų ir net pasisiūlyti suleisti. Taigi, kas ir ką suleido, kad tasai taip nutrūktgalviškai lakstė su keturračiu lyg beprotis, kol galiausiai jį ištiko mirtis? Ar neatrodo, gerbiamieji, kad ši neapdairiai prasprūdusi detalė ir yra tas siūlo galas, už kurio timptelėjus aiškėja, kad tasai „aukso gabalas“ buvo nužudytas. Man dabar aišku kaip dukart du. Net ir nežinodamas nieko apie neva vitamino C injekciją, esu pateikęs A.Ūso pašalinimo versiją, bet dabar ši smulkmenėlė mano paskaičiavimus sutvirtina šimteriopai.

Ir dar viena keistenybė. A. Ūso tėvas ne kartą užuominomis yra kalbėjęs, kad jo sūnus gali būti nužudytas. Jei dar būtų buvęs gyvas Drąsius Kedys, niekam nekiltų abejonių, kad tai pastarojo darbas. Dabar A. Ūso tėvas užuominomis bandė įteigti mintį, kad prie jo sūnaus mirties galėjo prisidėti keršto vedini D. Kedžio pasekėjai. Kaip ten bebūtų, tėvas ir Ūsų „frakcija“ neieškojo tikrojo žudiko, iš kurio būtų galėję išsireikalauti milijoninės kompensacijos, o nusprendė pasitenkinti dešimteriopai mažesniu grobiu iš nieko dėtų žmonių. Greičiausiai teisėsaugininkai ir kriminalistai atbaidė senį Ūsą ieškoti sūnaus žudiko, duodami suprasti, kad tokios paieškos neperspektyvios, tuo pat metu nurodydami subjektus, iš kurių galima visai pamanomai pasipinigauti.

P.S. Papildomas klausimas: ar Druskininkų sanatorijoje Bronislovui Lubiui per ryto procedūras nebuvo suleista organizmą stiprinanti vitamino C injekcija? Sanatorija – tiesiog ideali vieta tokiomis injekcijomis stiprinti pacientų sveikatą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
64 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
va va

Koks tikslus aprasymas…,bet niekam tai ne motais..kaip netyre nieko ,taip ir netirs…nes neturi laiko …jiems reikia gaudyti Venckiene…Tai kas idomu nuzude usa ir D.Kedi?

O GAL

vyndėmės „nerado”, nes skrodė ne ūsą?

mociute

spaudoje buvo kraupios a.a.kedzio pomirtines nuotraukos -taip pat ir veido,todel negali buti jokiu dvejoniu,kad tai tikrai jis ir budeliu sudarkytas jo kunas.teisesauga labai nenorejo ju viesinimo,nes iskart nedave sumeluoti,kad a.a.kedys „pats uzsimuse”.todel visai nenustebciau,jei usas butu gyvas kokioje kolumbijoje,ar netgi po plastines operacijos- tarp musu

Triušiui

Apsivožk grabais su tais savo pedofilais. Kalbama straipsnyje ne apie jokius pedofilus. Tokie kaip tu, zoofoilo šmote, labai jau stengies, kad vi tik rėktų: „pedofilai, pedofilai, visur pedofilai”. Visi kas taip rėkaloja ir yra to klano talkininkai. Truši, kad tu nutriuštum.

ddd

straipsnio autorius raso visiska brieda. apie neva suleistus nuodus , pamirsta pamineti kad dar daroma kraujo biologine ir chemine analize. ne vien apgamukus skaiciuoja. straipsnis skirtas violetinem babulkom kurios tiki visom slaptom samokslo teorijom

Stebėtina

kad nesibaigiantis lietuvių tautos ir valstybės „pedofilinimas” yra valdžios toleruojamas. Visam pasauliui atkakliai stengiamasi įpiršti tą šmeižtą, kad neva lietuvių iškrypėlių tauta taikos ir demokratijos sąlygomis, be jokio valstybės perversmo, be jokios revoliucijos, savanoriškai valdžią atidavė pedofilų klanui. Taigi, tokios pedofilinės valstybės okupacija bus pilnai pateisinamas Lietuvos vaikų vadavimo aktas. Tik tuo tikslu šis šmeižtas ir yra tęsiamas.

dededajui

ne mielas saugumo banditėli -autorius ne briedą rašinėja.
ir tu puuuuuikiai tai žinai, melagėli.
„vaistukų” kurie nepalieka pėdsakų sąrašas netilptų ir tapetų rulone surašyti.
skaitytojams kurie nemėgsta makaronų ant ausų galiu pateikti banalų pavyzdėlį:
kalio chloridas.
rasi kiekvienoje ligoninėje.
sukelia visiškai „natūralų” staigų širdies infarktą.
paros bėgyje kalio chloridas skyla, suyra ir dingsta be pėdsakų.
joks skrodimas, o ypač tyčia atbulom rankom darytas neras tokio „vaistuko” pėdsakų.
nereikia lia-lia.
čia ne pusgalviai renkasi.

To ddd

Nevioletini, bet tu atsakyk į aiškų klausimą, kam Ūsui buvo reikalinga vitamino c injekcija. Ar iš visiško tamstos briedo galima daryti išvadą, kad nebuvo nužudytas nė vienas Lietuvoje žmogus, kuriam buvo daromos kraujo biologinės ir cheminės analizės. Tokių bylų juk nebuvo per visus 25 nepriklausomybės metus kaip ir sovietmečiu KGB nieko nenunuodijo. Na kažkur ten Bulgarijoje ar kur kažką nubaksnojo skėčiu, Litvinenka irgi gal pats polonio prisilaižė neturėdamas ką veikt.
Manai, jei prisegsi etiketę „violetiniai”, tai jau pusę darbo ir būsi padaręs. Beje, straipsnio tekstas visai jokiu violetu neatsiduoda.

Zuikelis floridietis

Tūkstančiai buvusių KGB agentų, tapo VSD agentais. Perverbuoti buvusį KGB agentą, gavusį JAV pilietybę nebuvo sunku. Tereikia pagąsdinti, kad apie galimą bendradarbiavimą sužinos JAV federalinės tarnybos. O tai reikštų greitą pilietybės atėmimą ir deportavimą į Lietuvą iš saulėtosios Floridos ar Havajų.
Viename savo raportų KGB karininkas Vaclovas Sakalauskas mini Vladą Maželį, 1983 atvykusį į JAV pas gimines ir nepasirodžiusį vizos galiojimo terminui pasibaigus. KGB agentas gavęs žinių, jog šis asmuo, prisistatinėjęs žymiu pianistu iš LTSR, kreipėsi politinio prieglobsčio.Pagal anuometinius SSSR įstatymus, atsisakymas grįžti į tėvynę buvo laikomas jos išdavimu. (RFSR BK 43 straipsnis, nuo 7 iki 15 metų laisvės atėmimo su turto konfiskacija). SSSR teisėsauga tokias bylas iškeldavo ir nuteisdavo už akių VISUS atsisakiusius grįžti.

Nebutinai ,,briedas"

Stai Anglai noredami suklaidinti vokiecius del sajuningininku issilaipinimo vietos,anglu kariskio uniforma aprenge vargsa seniau mirusi nuo plauciu ligos,kurios metu plauciai prisipildo vandens lavona ,pritvirtino prie jo rieso lagamineli su ,,svarbiais dokumentais” ir numete Ispanijos papludimy,zinodami,kad ispanai perduos vokieciams.Atrode-ismestas skenduolio lavonas.Vokieciai ,,uzkibo”.O tas vargsas po mirties pasitarnavo savo salies pergalei…

netikiu

kad usas mires .

Ūso tėvui

Na žmogau, tu juk jau perskaitei, kas čia parašyta. Pats juk gerai žinojai, kad tavo sūnelį nudaigojo. Žinojai ir kas tai padarė. Ir kokių velnių dabar eini kartu su tavo sūnaus žudikais nekaltų žmonių dusinti? O gal tu išvis to savo sūnaus nemylėjai?

Trupmenas to va va

Išvada tiesiog pati peršasi. Ir Ūsą ir Kedį ir Furmanavičių, ir Naruševičienę nužudė tie patys, kurie vią šį kipišą suplanavo. Gal Ūsas ir nebuvo iš pradžių jų planuose, bet pamatė kad tasai nestabilus, o kitą dieną juk turėjo prasidėti teismo procesas. Vardan šventos ramybės, taip sakant, kad ko nelepterėtų… nelabai įtaigi versija, kad jis kur nors dar gyvas vaikštinėja. Matyt tuoj pat kremavo ir basta. galvojo – galai į vandenį, bet va visai netyčia ( o taip būtinai atsitinka) paliko neapsižiūrėję vieną galiuką – tą vitamino c injekciją, ir še tau kad nori, kaip išsidūrė.

Pagarba

autoriui.

vitamino c piliules

dar neteko sutikti vyriskos lyties atstovo, kuris mieliau rinktusi adatos durio injekcija vietoj tabletes. Juk buvo ne ziema, o vasaros vidurys, kuomet vitamino c organizmui paprastai ir taip pakanka.

Mix

Nei vieną minutę netikėjau, kad Ūsas žuvo paskendęs balutėje. Šimtu procentų pritariu P.Lizdenio pateiktai versijai, kurią pagrindžia LR žurnalistės rašliava ir pagrįstai kylantys iš to klausimai. Tuo tarpu oponentai neturi jokių įtikinamų argumentų, tai visad „atsimušinėja” vieninteliu pamėgtu „argumentu” – violetiniai.

Taigi

Jūs vis violetiniai, kartoję aferistų ir parsidavusių žurnalistų šmeižtus apie šį žmogų, jį juodinę, esate labai nusikaltę.

Juozapas---Trupmenui

Sveiki. Mmmmtaip, analizė tikrai gera. Linkėjimai Lizdeniui. Perduokite p. Praniui, kad jo gabumų semantikos lukštenimams laukia nesulaukia visa eilė mitų. Itin smagu būtų pakedenti N.Venckienės „pabėgimo į ameriką pirtyje” oficialiąją versiją. Mano poziciją žinote- aš gerokai daugiau neis skeptiškai žiūriu į oficialiąją nuomonę. Tačiau deja, neturiu tokių gabumų gliaudyti semantikos semkes kaip tai sekasi gerb. Lizdeniui. Sugriovus amerikoniškosios versijos mitą, visas tas propagandos burbulas sprogtų ir tuomet neišvengiamai kiltų grubus klausimas: -Jeigu p.Neringa nepabėgo į jokias amerikas ir jokiose šikagose jod nebuvo ir nėra -tai KAIP ir KUR tuomet be pėdsakų dingo Lietuvos Respublikos Seimo narė Neringa Venckienė? Išskrido į Marsą, ją pagrobė ufonautai, suėdė iš Plejadžių atalėkę reptiloidai anuakiai? O gal p.Neringa Venckienė tiesiog buvo pagrobta ir nužudyta, kaip… Skaityti daugiau »

Vadakste

Kazkas cia keista , nes A. Uso tevukai nepraso teisesaugos isiaiskinti kaip zuvo sunus , kas su juo atsitiko ir su kokiais draugeliais baliavojo, o iesko kazkokiu pinigu. Manau , kad tiesa svarbiau , nei pinigai.Jei kazkas padare negero , tegul kaltininkai atsako.

lengvas kazkoks

delfi.lt/archive/prokuroras-auso-mirties-priezastis-prigerimas-vandenyje-atnaujinta.d?id=33506207

to 20:27

Butent !Ir nesuprasi to tevo…sypsosi sau atsisedes teismo salej..

Trupmenas Juozapui

Sveikas nusikaltėli, anot Taigizo. Perduosiu Jūsų linkėjimus savo geram bičiuliui žemaičiui Praniui ir paakinsiu susidomėti N. Venckienės šikagietišku mitu. pasakysiu, kaip man dabar ta bylina matosi. Kiek pamenu ta pati Kuznecovaitė kartu su mūsų teisėsaugininkais jau krykštavo, kad yra suformulavę bene dvylika ar daugiau vieną už kitą rūstesnių kaltinimų poniai N. Venckienei. tarp kurių buvo net ketinimas nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, perversmininkų grupės suorganizavimas etc. Su tais kaltinimais mūsų prokurvatūra sakė, tuoj pat ketinanti kreiptis į JAV dėl ponios N. Venckienės ekstradicijos, bet kažkodėl nuogąstavo, kad pats ekstradicijos procesas vyksta ilgai ir Lietuvoje tikėtis greitai pamatyti N.V. neturėtume. Jau čia yra vienas prieštaravimas: kodėl skubėdami neskuba? Atsakymas beveik aiškus. Niekur jie nesikreips su tais savo 12 punkt, ir, mano galva,… Skaityti daugiau »

Trupmenas Juozapui

Klaida: Antrasis – jeigu net N.V. yra gyva ir kur nors pasislėpusi, su tokiu kreipimusi ne tik jie apsišūdins iki kaklo, bet ir apšūdins mūsų valstybės įvaizdį, kai ten kompetetingi teisininkai pasidomės, ką čia ta lietuviškoji teisėsauga veikia.

Maryte

Kas galetu padaryti analize sito:E.Gentvilas po KT per TV3–„ji tenai pasiskunde, kaip dabar valstybe atrodo”,”aplink ja dabar sokineja migracijos departamentas”. E.Masiulis po pasitarimo pas L.Grauziniene–„greiciau apkalta jai, nebus taip patogu bylinetis Londone ir Niujorke”. D.Valys per Lryto TV: „ji susirasineja su keliasdesimt instituciju, is ten siam reikalui rodomas isskirtinis demesys”.

Juozapas---Trupmenui

Sveiks, Tamsta.
Būtent – niekas net neketina kreiptis.
Mūsiškiai žino kad jankiai žino tai ką mūsiškiai apsimeta nežinantys.
Jeigu jankai uūmai apturėtų kitokių tikslų nei turi dabar musyse, jie tiesiog nutenkintų visą turimą info ir visas mūsų šūdmalystės babelio bokštas parvirstų kaip pavasarį atitirpusi šūdo krūva.
Visko gali būti.
Obamiukas jau gerokai įsipykęs amerikonams ir anie skaičiuoja dienas kada to atlėpausio kadensija pagaliau užusibaigs.
Didelių ypatingų iliuzijų neturiu, bet visokių čiūdų gali būti.
Amerika ne mažesnė stebuklų žemė nei mūsų pakalnė.

realus

Visa, kas aprašyta labai logiška ir nuoseklu.Neabejotinai pats patriarxas paskaitęs patikintų”Kas Galėtų Paneigti?”.Šalies teisėsauga savo neteisingu darbu tik patvirtina, apie ką žmonės seniai šneka.

Taigi

Mano nuomone, nesidomima Venckiene, nes yra įtarimas, kad violetinės revoliucijos organizatoriai yra dėdulė su bestija, kurie galimai vykdė ČŽV nurodymą. Todėl kol valstybę bestija valdys, tai tikėtis normalaus pedofilijos aferos bylos ištyrimo kažin ar verta O ji dar ilgai Lietuvą valdys, bus trečia ir ketvirta kadencija.

Ragana

Uj,Tamstos klystate.Uso negalėjo kremuoti.Patys matėte ,kad nešė karstą nesunkiai ir dar tėvas buvo pilnas jėgų prie kapo duobės KALBĄ RĖŽTI.

Trupmenas Taigiui

Paskysiu tau labai mandagiai: „Eik tu šikt”.

Sementika

Kodėl tėvas prie kapo duobės kalbą „skėlė”?

Trupmenas Juozapui

Bėda matai, Juozapai, gali būti ir tokia, kad jankiai, puikiai žinodami, kokia ir su kokiais antpečiais gauja valdo vieną NATO valstybę, yra nurašiusi ją į buferines skiedras, ir ta Garliavos bylelė jiems tikriausiai matosi kaip nedidelė detalė, patvirtinanti tai, ką mato didelėje kompozicijoje.
Todėl aš ir esu sakęs, kai grius Putinas, virs ant šono ir Matrioška, o kai nuvirs ta, pamatysim labai įdomių dalykų ir su šita byla. Todėl ir Matrioška šaukiasi karo.

Be abejo

CŽV ,be abejo, turi telefoninių pokalbių ,susijusių su Kauno pedofilijos byla,failus ir žino visą pedofilų tinklą.Bet jie tokie pat šmikiai kaip ir KGB iškrypėlių gauja.Nedemaskuos.Jiem reikia turėti PAKABINTAS LĖLES.
Spectarnybose gali dirbti tik DVASINIAI LAVONAI.

vladas lukoševičius

Tas iškrypes Vlad Mazelis pastoviai dangsto pedofilus , pats reiškia toks ir yra .
Tu pedofilų užtarėjau pasižiūrėk mano facebook sienoje , o paskui lok.
___________

Siūlau jums visiems pasidomėti nuo ko mirė Sadecko žmona ir kokie santykiai buvo tarp jų ypač paskutiniu metu kai vyko visas tas pedofilijos skandalas . Ir už ką jis skubiai perrašė ,,exkomisarų,, biurą savo sūnui .

> be abejo

Neįsijausk ir neapsimetinėk dunduku, kariautoju. Nukreipinėji kalbą į tą suknistą pedofiliją ir dar primakaluoji į savo dvokiantį kokteilį CŽV ir KGB. Straipsnyje apie jokią pedofiliją nekalbama, net nekeliamas klausimas, buvo ar nebuvo Ūsas pedofilu. Kalba eina apie tai, kad tie, kurie kūrė Garliavos kipišą – išsidūrė. Nužudė Ūsą ir neapsižiūrėjo, kaip yla išlindo iš maišo. Tiek tamstai žinių, kontorinis pace.

vladui lukoševičiui

susikišk tą luzerį Myželį į vieną vietą ir apsilaižyk. Jis čia visai ne prie ko, tai ir neturėtų tau skaudėti, atliekant tą procedūrą.

to vladas lukoševičius

Eik savo vaikų auginti, nemėtęs po valstybės įstaigas.

Letas Palmaitis

Sveikinu p. Lizdenį! Dar netrūksta Lietuvoje protingų žmonių, nebijančių vitamino C injekcijų!
Dabar aišku, kad niekas to Ūso balutėje neskandino: jis į ją įvirto jau nebegyvas, kai suveikė injekcija. Iš paskos stebėjęs kadras liko patenkintas, viskas OK, vienu liudininku mažiau.
Na ir „valstybėlė” ta banditų LTSR-2! Tikrai negaila būtų karo.

Be abejo

Galvos skausmas yra tel. pokalbių išklotinių archyvai.Lietuvoje juos sunaikina,bet yra kas saugo dešimtmečiais ir jie žino kodėl jie taip daro.
Pedofilai yra LĖLĖS Pasaulio teatre.

Trupmenas Letui

Pasirodo vitaminas c kartais gali būti ir visai ne į sveikatą. Farmakologijos pramonė gali patirti labai rimtų nuostolių, kai žmonės nustos pirkti vitaminą c, supratę, kad jis gali sukelti letalines pasekmes. Ar prisimenate dar kelias detales iš paskutinės Ūso kelionės. Kaži kodėl jis ant kelio pametė odinę pirštinę ir nesustojo jos pasiimti. Kaimietis, matęs paskutinius keturračio manevrus irgi sakė, kad pilotas kažkaip keistai kreivaliojo auto priemonę, kol įvažiavo į griovį. Kažkodėl dar buvo neprisisegęs diržo, įvirto ir nuskendo. Visiškai aišku, kad jau važiavo be sąmonės. Beje, buvęs teisingumo ministras ir kandidatas į Vilniaus merus R. Šimašius buvo turbūt paskutinis (neskaitant to kaimiečio) matęs girtą Ūsą, kreivaliojantį su tuo nelemtu keturračiu. Ar jums nekyla klausimas, kodėl Teisingumo ministras, savo kelyje sutikęs… Skaityti daugiau »

vladas lukosevicius

Nesiputokite VSD-šnikai , Sadeckui ateina galas . BET SADECKAS DAR NE VIRŠŪNĖ . A. SADECKAI , gal pakomentuosi kodėl be taves neapsėjo nei vienas pedofilijos skandalas LT ir garsios politinės žmogžudystės ? Gal pakomentuosi iš kurių vaiko globos namų ėmė vaikus tavo kolega pedofilas GOTLIBAS , o gal pakomentuosi ,kodėl apsiėmei saugoti ŪSĄ ir ką su juo veikėte Kleboniškio miškelyje ? O gal ką nors norėtum pakomentuoti , dėl V. POCIŪNO nužudymo ir ryšius su ERIKU TOMAŠEVSKIU ? VILNIAUS m. APYGARDOS TEISMAS IR LRGP NE TIK BANDO NUSLĖPTI SUNKIUS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MAŽAMEČIUS VAIKUS , BET IR ORGANIZUOTUS NUŽUDYMUS BEI SUSIDOROJIMĄ SU NUSIKALTIMŲ LIŪDININKAIS . VSD organizuoja nusikaltimus prieš vaikus , žudynes bei bankų apiplėšimus ,,,,,,, O gal nors vienas VSD-šnikas… Skaityti daugiau »

Vladui

Varyk į laisvą laikraštį su tuo savo Sadecku ir ten mėsinėkis.

mat

kokie gudručiai violetiniai.Amžinai moko teisėsaugą.Šį kartą užkliuvo tai,kad buvo nuodugniai ištirtas a.a. Ūso kūnas.Aišku,violetiniams faktų nereikia.Jie gi viską tik kuria,o kai pasirodo faktai,paneigiantys jų kūryba-tada kalta teisėsauga,ne jie.

to mat

beda ta, kad nebuvo nuodugniai istirtas, melagi. Turbut is po prokuroro stalo pyskini

tai

iš kur tokios žinios,kad nebuvo gerai ištirtas?Iš venckienės,a ne?

Ula

A.a. Ūso kūną „ištyrė”ne kas kitas, o lietryčio samdinė Kuznecovaitė.Ar kas kada nors perskaitėte tos „žurnalistės”parašytą kokį nors straipsnį ,neliečiantį pedofilijos? Ji tiems straipsniams rašyti ir įdarbinta . Juk jos išvaizda viską pasako apie ją. A.a. pašarvotą Ūsą niekas nematė ,apart artimųjų ir panelės Stankūnaitės. O, dėl Ūso tėvų, tai man atrodo, kad jiems buvo šokas sužinojus apie savo sūnaus,kuris patarinėjo Muntianui vaikų klausimais seime, darbelius su Kedyte…O iš to šoko atsigauti jiems padėjo tie, kurie ,galimai, padėjo jų sūnui paskęsti baloje.Kas paneigs, kad dėl to , kad tėvai nevaikščiotų aplink tą balą ir neieškotų nužudymo įkalčių , jiems buvo pasiūlyta padėti išplauti sūnaus , kaltinamo pedofilija , mundurą .Cininas buvo vienas geriausių skalbėjų…Juk sūnaus neprikelsi , o garbė išbalinta….Bet… Skaityti daugiau »

to Ula

gerai kuri,tęsk.

Markizas

Ar tas burbuliukas dar gyvas?

Trupmenas Markizui

Nebe.

burtininkė

Galimai tas burbuliukas gyvas ?

patarle

Anksciau ae veliau yla is maiso islys:D

64
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top