Premjeras A. Butkevičius apie R.Malinausko tvorą: „Tvora nėra nuosavybė“

Socialdemokratų vadas ir Vyriausybės galva Algirdas Butkevičius, kovo 21 dieną kalbėdamas per „Žinių radiją“, pamokė, kaip pateisinti neteisėtai užimtą valstybinės žemės sklypą viduryje miesto. Ogi apsitverti jį tvora – mat „tvora nėra nuosavybė“. Ir dar: kad visi tavimi patikėtų, reikia pareikšti, jog ją aptvėrei tik tam, kad tas žemės sklypas būtų apsaugotas nuo kaimynų pilamų šiukšlių.

Bet smalsūs piliečiai nėra tokie patiklūs ir klausia: ar tai galioja visiems, ar tik socdemų pasididžiavimui, Grūto Druskininkuose kūrėjui Ričardui Malinauskui?

Dar viena įdomi detalė, kurią premjeras pamiršo paminėti, – pasirodo, tie nenaudėliai R.Malinausko kaimynai (šiukšlintojai?) yra M.K.Čiurlionio sodyba-muziejus…

* * *

Premjeras teisina valstybinę žemę prie nuosavo sklypo atsitvėrusį Druskininkų merą R.Malinauską

BNS | DELFI

Socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius teisina 25 arus valstybinės žemės Druskininkų centre prie savo valdų galimai atsitvėrusį bendrapartietį kurorto merą Ričardą Malinauską.

Ketvirtadienį interviu Žinių radijui A.Butkevičius tvirtino, jog aiškinosi situaciją Druskininkuose, ir teigė, jog plotas aptvertas sutvarkius sąvartyną.

„Mes domėjomės šitu klausimu, ir galiu pasakyt, kad ta tvora, kuri aptverta, tikrai nėra nuosavybė, jis turi sklypą, jei mano atmintis neklysta, apie dvylika arų. Kadangi ten buvo sąvartynas, išsiaiškinom, tas šiukšlynas buvo sutvarkytas, ir tvora, aišku, buvo nukelta tam tikru tolimesniu atstumu, kad vėl, kaip yra įprasta, neneštų tų šiukšlių ir nepiltų toje vietovėje“, – kalbėjo A.Butkevičius.

„Aš manau, kad tvorą tikriausiai nusikels“, – sakė premjeras, perklaustas, ar šiukšlyno sutvarkymas gali tapti priežastimi atsitverti valstybės žemės dalį.

Vietos žiniasklaida pranešė, jog Druskininkų meras R.Malinauskas kartu su savo namų valda vientisa tvora apsitvėrė 25 arų valstybinės žemės sklypą.

* * *

Daugiau apie tai skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijose:

Antikorupcijos komisijai: Druskininkų meras R. Malinauskas neteisėtai prisijungė valstybinę žemę
Aplinkos ministras: Ričardui Malinauskui žemę grobti galima

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top