Prezidentė D. Grybauskaitė kviečia kiekvieną „kovoti už tiesą ir laisvę“

Be komentarų.

Kreipdamasi į Vilniaus universiteto bendruomenę Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė: „Šiandien švenčiame dvigubą šventę – laisvės, mokslo, žinių ir mūsų vilties šventę. Tai ypatingai simboliškai svarbu šiandien, kai matome atvirą agresiją ir prieš žmogaus, valstybės laisvę, prieš valstybingumą, valstybių ir tautų identitetą“.

Per mokslo metų pradžios šventę šalies vadovė sakė: „Noriu pasakyti – ne tik prieš 300 metų buvo žmonių ir jų reikėjo, kad būtų apginta Lietuva. Šiandien reikia kiekvieno jūsų, kovojančio už tiesą, laisvę ir mūsų valstybę – kiekvienas taip, kaip tik mokame ir galime: kas gerai besimokydamas, kas siekdamas kitų tikslų, o svarbiausia – kas lieka ir dirba Lietuvai“.

Savo sveikinimo kalboje D.Grybauskaitė linkėjo siekti žinių: „Jos svarbios kiekvieną dieną ir jų reikės ne tik jums patiems, bet ir jūsų, mūsų valstybei. Sveikinu ir primenu: būti lietuviu, mažos tautos atstovu, nelengva. Tai ne tik didžiulė atsakomybė, bet ir didžiulis iššūkis. Taigi linkiu jums žinių, kaip vieno iš svarbiausių ginklų dabartiniame pasaulyje. Žinių, tikėjimo, vienybės ir gebėjimo prisiimti atsakomybę ir aukotis, jeigu to reikės“.

Šaltiniai: lrytas.lt, naujienos.vu.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Letas Palmaitis

Į visas viešas ponios kalbas turi būti tik viena dora visuomenės reakcija: klausimas „Kur Deimantė?”

Taigi Palmaičiui

Deimantė laimingai gyvena su mama. Beje, kodėl svetimais vaikais domitės, gal pedofilas?

ponia šindeikienė

polikarpovnos dėka šindeikiai gali rašyti prorusiškus-diktatūrinius straipsnius, šmeižti normalius žmones ir jiems grasinti.

Šlovė Dašai Polikarpovnai Šindeikienei !!!

Mama

Mes norim gyventi, o ne kovoti .Nereikia karų, norim taikos. Nekurkim priešų ir jų neieškokim, labai prašau.

Jurosk

Dieve, Dieve, kaip reikės ištverti visą kadenciją?

Beta

Kviečiu Grybauskaitę pradėti nuo savęs. 🙁

ruta

Ka pasakyti po tokiu demagoginu pliurpalu , kai zodziai prasilenkia su darbais , kai reali Lietuvos padetis su demokratija , tiesiog katastrofiska ,kai eilinis Lietuvos patriotas , ne , ne numeris vienas Bugailiskis -Prudas , o tikras , yra visaip pravardziojamas , menkinamas is jo tyciojamasi , net visai Tautai duotas Konstitucines teise yra ignoruojamos to pacio Konstitucinio teismo dvasiomis , delfi , LRT ir kiti samdyti klapciukai , tai analogiski Rusijos kanalu propagandon** kiseliai . Komunistiniu -KGB liekanu valdzioje pastangos, nenuejo veltui , didesne dalis Lietuvos pilieciu , elgesi butent taip , kaip Rusijos pilieciai , Ukrainos karo akivaizdoje , t.y. visiskai nemastydami , neanalizuodami , nejeskodami kitu info saltiniu , ne , kam vargintis , valdzia zino ka… Skaityti daugiau »

algis

Tuščias garsas, be komentarų…

Už kokius pinigus gyvena

Stankūnaitė?

dalia

Moka sneketi.o kur darbai???

Sta

Visi 17- ą į aikštę ” Už tiesą ir laisvę „!

Tam

Storam grybui tai kiekviena diena svente. Vis nauju chalata pasidabinus, vis papurenta iseigine pirslienes sukuosena ir vis fotosesijose. Su tankais, su vaikuciais, vel su vaikuciais. Ir vel su vaikuciais. Rytoj irgi fotkinsis. Sventiskai.

info

,Rugsėjo 2 d. 10.30 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Liekame vieni prie skylančios geldos. Ir Ukraina taip pat?“

Ši signataro Z. Vaišvilos spaudos konferencija skiriama Lietuvos pozicijai dėl Ukrainos ir Europos Sąjungos vadovybės rinkimų.’

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo galima bus stebėti
http://www.alkas.lt

 Brangioji,

tu sumažinai vaikus.

stop karui!

youtube.com/watch?v=oKllCH4cfSY#t=37 .

Taigi

tinka Grybauskaitei pedofilai bei vagys-komunistai – tokie kaip KAM’o išvogėjas ir sunaikintojas Olekas. Ji juk tikra komunistė.

vilte

Kovoti uz tiesa ir laisve pakeliant pareigose teiseja cinina …zinoma !Stai kur tikroji Tiesa !

daugybė

yra tokių, kurie kalba gražius žodžius, bet jų rankos kruvinos, sąžinė juoda. Lietuviai dar ilgai prisimins tą juodą tarpsnį savo istorijos …

Paradoksai.

Kviesti kovoti už tiesą ši ponia neturi teisės, nes pati melavo ir atsisakė liudyti dėl slaptos pažymos nutekinimo.

per

5 metus to teisingumo vis mažiau tai ką tas kvietimas-tik žodžiai, gali duoti?
Taikoje reik spręsti esminius klausimus,nešūkaut ant kaimynų daugel metų”rusai puola”,be reikalo neužgauliot ir siekt sutarimo.Gėris ir taikumas augina gėrį ir supratimą,kartu taiką.

Letas Palmaitis Paradoksajui ir kitiems

Mūsų visuomenės moralinis ir mentalinis lygis yra laukinis. Ne tik nė iš tolo nesuvokiama, pvz., kas yra šiuolaikiniai „demokratiniai rinkimai”, bet net nesuvokiama, KAS yra (turi būti) VALSTYBĖS PREZIDENTAS. Šnẽka apie antraeilius politinius apsimelavimus, bet nemato pamatinio dorovinio, kuris nesiderinamas su PREZIDENTO sąvoka: ji melavo kritiniu momentu apie tautos vaiką, kad jam nebus taikoma prievarta, o paskui nusimuilino. Ir žmonės neatkreipė dėmesio, krapštosi politiniuose nešvarumuose, neturi moralės ir dalyvauja (jau vien to užtenka!) renkant prezidentą, kada sąraše yra iš principo nesiderinantis su šia sąvoka asmuo. Su tokiu lygiu laukti, kad visuomenė bent suvoks savo padėtį (čia dar kažkas parašė apie tariamą „Nepriklausomybę”!), yra beviltiška. Šindeikis gali triumfuoti, kad už referendumą balsavo mažiau žmonių nei iniciatorių pasirašė. Šindeikis tai aiškina „visuomenės… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis: Atitaisymas

nesuderinamas

Tai gi kovojam uz tiesa ir laisve!
mikologas Gerb. Palmaiciui

patikslinsime – Taigis rusicus yra naujai atrasta letai organizma nuodijanciu zaliuju musmiriu atmaina. Budas saugotis apsinuodijimo musmeriu taigis rusicus – nuspirti (butinai su auliniu apavu) arba dar geriau isvis ignoruoti. Nes netgi nuspyrus ima skleisti nepakenciama smarve.

Dzūkija

Nesiderina MELAS ir TIESA…Nebalsavau už D.Grybauskaitę…nedalyvausiu ir jos kovose,netikrose,labiau į spektaklį panašiose…

Letas Palmaitis Dzūkijai

Politika, deja, yra melų menas. Tačiau šalia jų dar yra dorovinė PREZIDENTO sąvoka, į kurią įeina suvokimas, kad PREZIDENTO ŽODIS negali būti tuščias ir kad to ŽODŽIO vertė lygu tautos vertei. Tai supranta net primityviausi afrikiečiai.
Pats dalyvavimas rinkimuose, kuriuose kandidatu įrašytas asmuo, iš esmės paniekinęs PREZIDENTO ŽODĮ, yra sutikimas, kad toks asmuo gali būti išrinktas. Dalyvavęs rinkėjas, kad ir balsuodamas už kitą kandidatūrą, savo dalyvavimu legitimavo visas įrašytas kandidatūras (kitaip rinkimai ne rinkimai!)
Arba dar viena galimybė: rinkėjams nusispjauti į tai, ką reiškia ir kas yra valstybės PREZIDENTAS. Tai žemiau papuasų suvokimo lygmens.

petras

Idomu kodel ponas Vaisvila tylejo kai valstybe Adamkaus,Brazausko prezidentavimo laikais buvo visiskai isvogta isitvirtinusiu politiniu partiju grupuociu.O savo sallies prezidentei noriu palinketi ir tolau likti principingai ,politikoj ismintingai …

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top