Prezidentė D. Grybauskaitė skelbia Rusijai žodžių karą: Tai teroristinė valstybė

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, šį ketvirtadienį, lapkričio 20-ąją, duodama interviu LRT radijui, išvadino Rusiją „teroristine valstybe“.

„Ukraina šiandien kovoja už visos Europos taiką, už visus mus. Jeigu teroristinė valstybė, kuri vykdo atvirą agresiją prieš savo kaimynę, nebus sustabdyta, ta agresija gali išplisti Europoje ir toliau“, – kalbėjo prezidentė.

Pasak D. Grybauskaitės, Ukrainai būtinas visapusiškas palaikymas.

„Ir politinis, ir dalykinis, ir humanitarinis, ir karinis palaikymas yra būtinas, kad ši šalis, jos žmonės, kurie pasirinko demokratišką kelią, kurie pasirinko savo valstybę tvarkytis patys, kurie nusprendė, kokia kryptimi jų valstybė turi judėti – tai yra Europos kryptimi, kad jie galėtų tai daryti be spaudimo, be karinių intervencijų, be agresijų“, – sakė Lietuvos prezidentė.

LRT radijui ji taip pat teigė: „Lietuva, kaip ir kitos Europos valstybės, supranta, kad už taiką reikia kovoti, taiką reikia ginti, nepriklausomybė ir suverenitetas yra neliečiamas, kiekviena tauta turi tokią teisę turėti savo valstybę ir niekas jai negali diktuoti – ar mažai, ar didelei valstybei – niekas negali diktuoti, kaip jinai turi gyventi. Tai šitą turime visi aiškiai pasakyti dabartiniam Kremliui, dabartinės Rusijos vadovybei, kad tokie veiksmai nebus toleruojami niekada“.

D. Grybauskaitės pareiškimas, kad Rusija yra „teroristinė valstybė“, jau tą pačią dieną sulaukė Rusijos politikų ir žiniasklaidos vertinimų. Rusijos Užsienio reikalų ministerijos atstovas Aleksandras Lukaševičius ketvirtadienį paskelbė, kad Lietuvos prezidentės D.Grybauskaitės retorika pranoksta labiausiai ekstremistinius Kijevo pareiškimus, jog jai reikėtų numaldyti „savo komjaunuolišką įkarštį“ ir „nebekompleksuoti dėl savo sovietinės praeities“.

„Būtų gerai, jei Lietuvos prezidentė pašvelnintų savo komjaunuolišką įkarštį, nekompleksuotų dėl savo sovietų praeities, kuri, matyt, priverčia ją būti šventesnę už Romos popiežių“, – pareiškė A. Lukaševičius.

Tuo metu Rusijos Valstybės Dūmos komunistų frakcija pateikė siūlymą dėl D. Grybauskaitės žodžių nutraukti diplomatinius santykius su Lietuva bei šaliai pritaikyti sankcijas. Pasak frakcijos pirmininko pavaduotojo Nikolajaus Kolomejcevo, tokios priemonės būtų atsakas į „akiplėšiškus ir ciniškus Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pasisakymus“.

„Siūlau tarptautinių santykių komitetą įgalioti parengti pareiškimą, o galbūt jau pateikti ir sprendimą dėl būtinybės Lietuvai pritaikyti sankcijas, galbūt netgi nutraukti diplomatinius santykius. Nepriimtina, kai šalies prezidentas leidžia sau tokius akiplėšiškus ir ciniškus pasisakymus“, – pareiškė N. Kolomejcevas.

Valstybės Dūmos pirmininkas Sergejus Naryškinas pasiūlė šią iniciatyvą pateikti parlamento žemiesiems rūmams, kur ji būtų peržiūrėta „nustatyta tvarka“.

Kitą dieną, penktadienį, Lietuvos prezidentė tęsė Rusijai paskelbtą žodžių karą. Atidarydama Lietuvos šaulių sąjungos konferenciją apie gynybą hibridiniame kare, ji apkaltino Rusiją bailumu. „Kare Ukrainoje, kaip ir kiekviename kitame kare, žūsta žmonės ir griaunami gyvenimai. Jis kitoks tik tuo, kad yra slapstomas, iki šiol neigiamas ir bandomas maskuoti propaganda. Tokį karą renkasi tie, kurie bijo kovos lauke iškelti savo vėliavą. Tie, kuriems gėda nusiimti kaukes. Kurie savo kėslams pagrįsti neturi jokių argumentų. Mes žinome, kaip į tai reikia atsakyti: solidarumu, greičiu ir skaidrumu“, – kalbėjo konferencijoje prezidentė.

D. Grybauskaitė toliau plėtojo ir Rusijos – teroristinės valstybės – temą. Kalbėdama žiniasklaidai penktadienį, ji aiškino, kad Rusija „turi visus tarptautinio terorizmo požymius“.

„Mes visi matome, kad mūsų kaimynė, Ukrainos kaimynė, elgiasi taip, kaip neturėtų elgtis kaimynė, valstybė, kuriai svarbu tarptautinė teisė ir tarptautiniai įsipareigojimai bei jos pačios pasirašyti susitarimai. Matome, kad šiandien Rytų Ukrainoje yra Rusijos kariuomenė, Rusijos kariai, tuo tarpu kai pati valstybė tai atvirai meluodama neigia. Valstybė, kuri nurodo savo kariams nusiimti atpažinimo ženklus, kuri įveda kariuomenę ir sunkiąją ginkluotę be atpažinimo ženklų – tokia valstybė turi visus tarptautinio terorizmo požymius. Tiek galiu pasakyti“, – penktadienį per bendrą spaudos konferenciją su NATO generaliniu sekretoriumi Jensu Stoltenbergu sakė Lietuvos prezidentė.

Kaip vertinti D. Grybauskaitės Rusijai paskelbtą žodžių karą – kitose Tiesos.lt publikacijose.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
73 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kremliaus žydukai taip liepė kalbėti

kremliaus žydukams – pradedant Leninu – mažiausiai rūpi rusų tauta.
Svarbiausia – kaip iš lietuvių, ES, ir rusų pasiimti kuo daugiau pinigo, pinigo, pinigo…

Prisižais

Grybauskaitė prisižais. Ištaisyti jos žaidimų bus ilgai sunku.

Šiuo klausimu

pilnai pritariu Grybauskaitei.

ruta

Panele Grybauskaite TIK ruporas , nes nesimato meginimo mastyti – o kas paskui ?Ar galutinis rezultatas po tokiu ne diplomatiniu kalbu jai nesvarbus , darys , ka ir pripratusi , jeigu ka , pakeis vel kaili ? Neturi jokio supratimo apie uzsienio politika ir viesa interesa , tikisi is Amerikos ordino ? Kolukio part .sekretores lygis …Net Putkino nesamones igarsina aptarnaujantys personalas , ar po ‘skiepu bylos’ , nutare pati imtis ‘veiklos’ ?

Gal pamišo

D.G. negali pabusti. jai dar rinkimai tęsiasi ir nesugeba persijungti į kitą registrą – iš mitinginio į kiek ramesnį ir solidesnį, derantį Europos valstybės vadovui. Tą tiesą, kurią ji ištransliavo, kiek nors proto turintis žmogus žino ir be jos draskymosi. Jei ją sakytų 9o ir sako) politikos apžvalgininkai tretieji ar ketvirtieji asmenys valstybėje, o ji mėgintų jų retoriką švelninti, būtų tikrai diplomatiškas elgesys. Taip elgiasi ir Rusija. Rėkia koks nors Žirinovskis, o Putinas jį ramina, supraskit, jame dar galima rasti ir demokrato bruožų, nors V. Žir. tik įgarsina tai, ko Putinas viešai nesako. Toks isteblišmentas, o muūsiškė atrodo kaip kokia kolchozo pirmininkė propagandistė šiurpina ne tiek Rusiją, o partnerius Briuselyje ir Vašingtone, kur toks taškymasis nėra įprastas.

ha ha

Rusijos Užsienio reikalų ministerijos atstovas Aleksandras Lukaševičius ketvirtadienį paskelbė, kad Lietuvos prezidentės D.Grybauskaitės retorika pranoksta labiausiai ekstremistinius Kijevo pareiškimus, jog jai reikėtų numaldyti „savo komjaunuolišką įkarštį“ ir „nebekompleksuoti dėl savo sovietinės praeities“.

Tai va iš kur plaukia ši retorika apie sovietinę mūsų prezidentės praeitį, su komjaunuolisku inirsiu atkartojamą Zigmuko Vaišvilos and co. :))

ha ha rutelei

kuomet meška riaumoja, sukdama ratus aplink tave, tai geriausia diplomatija – neišsigąsti. Nes ji puls tik tada, kai tu pirmas pripažinsi pralaimėjimą savo baime.

lojantiems-auau

O ka Prezidente pasake neteisingai???Ka? Nustokite ginti Rusijos teroristini elgesi, jus komentatoriai! Bailai esate, bijote pasakyti TIESA i akis terorizma remianciam kaimynui (turiu mintyje separatistu numusta keleivini lektuva su Rusijos!!! ginklais!!) o dar skelbiates „tiesos,lt”, man tiesiog geda, kad, lietuviai, bet ir jus esate ruskiu suneliai!

Vyksta Rusijos kiršinimas

Tikslas:išprovokuoti karą,taip jankiai įsakė.Piniguočiai dums į Ameriką,o iš Lietuvos liks radiacija užteršta dykynė.Grybauskaitei trūksta politinės kultūros.Mano šeima nebalsavo už ją ir mes norime gyventi taikoje.Kas gali paneigti,kad ta isterija nėra keliama Indenpindencijos aferoms nuslėpti-užsuks rusai dujų kranelį,o lietuviai mokės už atgabentas 1.5 kart brangesnes dujas,o vagys čepsės lūpomis iš džiaugsmo,kad jų kapšai rekordišku greičiu pilnėja.

Ha ha kokteilis

Neplak šūdo su varške. Labai jau prastas išeina taviškis skiepo serumas. Ruskis kažkodėl nesako, kad mūsų ponia yra jų agentė, o tik švelniai paprašo „nuimti komsomolišką gazą”.

Nelojančiam miau miau

1. Ne ji turi sakyti, kas mums visiems ir taip aišku. 2. neteisingai pasakė kaltindama Rusijos valstybę o ne Rusijos valdžią arba kliką. Taip kalbėdama ji daro nedovanotiną klaidą in corpore apjuodindama ir tuos rusus, kurie priešinasi putlerizmui. Putinas būtent jų labiausiai ir bijo. Sankcijos ir opozicijos rėmimas tą putlerizmą ir gali pakirsti, o ne mojavimas plastmasiniiu kardu.

internauts >>lojantiems

Turit omeny numuštą Malaizijos lęktuvą? Bet pamiršote Kačynskio lėktuvą, kuris buvo ciniškai nuskraidintas tiesiog Katynės kapines ir kuriame skrido visas dabartinės Sikorskio – Tuskos pseudoliberalų opozicijos elitas. Vienas smūgis ir katalikiška opozicija sunaikinta. Ir nieks nieko įrodyt negali. Dabar Tuska vadovauja Europos Tarybai, o Sikorskis vadovauja Seimui. Kazkada pretendavusio į NATO vadovus Sikorskio žmona Applebaum giminystės ryšiiais siejasi su kitu trumpai buvusiu Lenkijos URM – Rotfeldu,Rusijos MA nariu, kuris ir buvo atsakingas už Katynės reikalą. Dar įdomus faktelis iš neto – Sikorskio tėvas prieš karą vyko tartis su Stalinu… oficiali dabartinė versija – neva vežėsi sąrašus karininkų, nužudytų Katynėje, neva jų ieškojo… Bet paskui kažkodėl Lenkija įsiveržė į čekiją, o tada vokiečiai į Lenkiją. Mūsų oficialioj istorijoj šis faktas apie… Skaityti daugiau »

>> Nelojanciam

pats klaidini. Valstybė ir yra valdoma klikos. Niekas ir nekaltino rusų tautos, kurios daugumai si klika taip patinka, nes tiki propaganda.

To  13.39

Įsiskaityk, ką parašei. Galas su galu nesueina. Gr. kalbėjo apie Rusijos valstybę kaip apie „teroristinę”, o pats nori pasakyti, kad propagandos apnuodyta rusų tauta ir yra Rusijos valstybė. Gal tau ne visi namie, o gal paprasčiausiai esi vienas iš tų, kuris viską mali į tokį veltinį, kad niekas galų nebeatrinktų, kas yra klika, o kas rusų tauta.

Uz Ukrainos laisve

Slyksciuosi Putinu,zmogumi,per kuri zuva tukstanciai nekaltu zmoniu,zmogumi apkvailinusiu didele dali savo tautieciu ,taciau…Kas toji Julija Tymosenko,kuria lanke musu Prezidente,jei ne oligarche,kurios reiksme labai kontraversiska ?Apsvieskit mane kas nors.

To Uz Ukrainos laisve       2014-11-22 15:35

Paskaitykite straipsnį Ukraina 2014 metai: vieno perversmo istorija

To paskaitykit

Gal manai, kad neturim ką veikti? Mes skaitom Tolstojaus „Karą ir taiką”, o tu paskaityk, ką skaitai ir papasakok. reziumuok, ką ten rašo.

Uz Ukrainos laisve-atsakymui

Aciu uz nieka,kaip sakoma.Paskaiciau.Suprask-Amerikos tarnybos iniciavo Sajudi Lietuvoj.Eikit uzkast auksinio Janukoviciaus batono…Ne to klausiau.

J-5

Kažkodėl prisiminiau Valinską….

To J-5

Gerai pakrapštyk atmintį, gal dar ką nors prisiminsi be Valinsko. Kokiū velnių čia rašinėji, ką prisiminei? Kam tie tavo prisiminimai rūpi?

Antanas

Nepykite ant „ligonio.” Ne visiems vienos skiepų dozės pakanka?

Abr

Absoliutus Grybauskaites nesiorentavimas politikoje, arba tycinis kenkimas pries lietuvos respublika! Tycinis verslo zlugdymas, kuo puikiausiai zinant kokios bus pasekmes. Baimes praradimas…

eglė

didziuojuos musu prezidente. Kiaurai visus sukcius matanti politike, puiki stratege. Mazas suktas zmogelis Putinas Shelom ovas jai tik iki alkunes.

To Uz Ukrainos laisve-atsakymui       2014-11-22 1

Jeigu nėra ryšio tarp akių, ausų ir galvos smegenų, esate beviltiškas…

internauts > to už Ukrainos laisvę

Paaiškinsiu, kiek žinau, jei pajėgsit perskaityt,nes trumpai gali neišeiti Rods Putinas labai gudriai atsikeršijo Timošenkai už dalyvavimą Oranžinėj revoliucijoj. Į ją apie 50 milijonų ir Putino buvęs draugas Berezovskis buvo investavęs. Tas pats Berezovskis, kuris buvo pasmaugtas savo vonioj, Londone pasibaigus teismui su Putino oligarchu Abramovičiumi. Ir kurio gerą pažįstamą – Litvinenką dirbusį KGB, bet pabėgusį į DB, vėliau parašiusį knygą apie Putino darbelius ir apie tai kaip spec. tarnybos susprogdino gyvenamuosius namus, kad galėtų apkaltinti ir užpult čičėnus… taigi ir jį irgi nunuodijo polonijum, kaip pats prieš mirtį tvirtino Litvinenka, Putino užsakymu. O su Timošenka buvo taip. „Dujų princesė nuvyko tartis dėl dujų pas Putiną. Ansmandagiai priėmė, pasirasė ir tarsi viskas OK. Bet štai staiga isdyksta toks duju tarpininkas… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Aišku, kad tiesos.lt atspausdino niekingą straipsnį. Su lietuviais yra blogai, nes jie iš viso yra praradę orientaciją. Yra pavieniai žmonės, tačiau lyderių trūksta. Šito straipsnio autorius yra bailys ir jis yra tas, kuris mėto akmenukus iš už kampo. Jeigu būtų mano valia, tai aš šito straipsnio autorių išsiųsčiau pagyventi į tą teroristų užgrobtą teritoriją Ukrainoje ir jūs pamatytumėte, kaip staigiai pradėtų galvoti, mąstyti ir gelbėti savo kailiuką. Straipsnis parašytas hieniškai. Čia galima parekomenduoti iš baimės drebančiam autoriui pažiūrėti multiplikacinį filmą apie hienas ir liūtą: https://www.youtube.com/watch?v=3Xcj_xhhR1c Šio straipsnio autorius pasielgė panašiai, kaip ir tie „žalieji žmogeliukai”, kurie atsirado Kryme be atpažinimo ženklų. Bailiai yra baisūs tipai, nes ką jie sugeba, tai būti klastingais žmonėmis. Štai Lietuvos Prezidentė pasakė:”„Ukraina šiandien kovoja už… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis

Matome, kaip kelniuota bilderberginė komsomolka sukiojosi sukiojosi apie putkiną, bet paskui davė komandą, nors ir daug klapato, bet ieškoti tinkamesnės marionetės, o čingischaną kuo greičiau pašalinti, nes Kinija sparčiai siprėja, laiko mažėja. Tai va kaip su tuo terorizmu: iš pradžių ta pati ruskija neva kovojo prieš terorizmą drauge su JAV. Ir nebuvo teroristinė nei kada sprogdino Maskvoje ir kitur savo pačių vergų namus (už tai putkinas net gavo Chiraque’o „Garbės” legiono ordiną), nei kada vykdė čečėnų genocidą, už kurį „patriarchas” dalijo „krikščioniškus” apdovanojimus kariams, mėčiusiems čečėnų kūdikius po tankų vikšrais ir šaukusiems motinoms „Smotri, bljadj, ne otvoračivajsia!”, o banditas generolas Šamanovas naikino iš lėktuvų raketomis moteris, vaikus ir senius „humanitariniuose koridoriuose” – visa tai nebuvo „teroristinė valstybė”. O dabar yra.… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis: paaiškinimas nesupratingiems

Su kelnėmis visada pasirodo drg. Honneckerio darbuotoja p. Merkel.

Taigi tam 16:14

8 –ame dešimtmečio viduryje Sovietų Sąjungoje susiformavo interesų grupė, kuri buvo sudaryta iš nomenklatūros, saugumo ir su jais susijusio šešėlinio kapitalo, kurie norėjo pašalinti komunistų partiją iš valdžios ir pakeisti santvarką, kuri būtų tinkama jiems tapti turtų savininkais. Prie jų, nesuprasdami kuo tai gali baigtis, prisidėjo ir ta grupė, kuri norėjo patobulinti socializmą. Šių dviejų grupių sąmoninga ar nesąmoninga veikla ir sugriovė ne tik santvarką, bet ir Sovietų Sąjungą. Jiems talkino Vakarai, kuriuose taip pat nebuvo vieningumo, juose buvo interesų grupės, kurios turėjo savo interesus, todėl vieniems Sąjungos sugriovimas nebuvo pirmos būtinybės reikalas, kiti siekė greito Sąjungos sugriovimo. Išvadas patys pasidarysite. Europos Sąjungą taip pat ne lietuviai sugriaus. Jie tik pasinaudos ir vaizduos drakono nugalėtojus, kaip filme „Nužгdyk drakoną” Leontjevo… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Putokitės kiek tik norite. Kas yra blogai dėl visokių politizuotų pedofilijos gerbėjų? Jų niekas niekada neverčia kompensuoti už žalos padarymą. Tik tada, kad Taigiai ir jo gerbiami pedofilai bus priversti atsakyti už savo žodžius ir veiksmus, tik tada bus tvarka. Kol yra žiūrima pro pirštus į Taigizų ir jo gerbiamų pedofilų kliedesius, tol vyks ta kova, kurios iš viso neturi būti. Taigizų visur ir visose šalyse yra mažuma, kaip ir pedofilų. Tegul tai būna pamoka ateities kartoms, kad Taigizų ir jo gerbiamų pedofilų niekada negalima palikti be kontrolės. Jeigu palikti jos be kontrolės, jie tuoj griebiasi savo mėgstamo darbo – kenkti, kenkti, kenkti.

Taigi

Grybauskaitė tapo politikos juokdare. Kol kas iš jos juokiasi už akių, bet ateis laikas, kai juoksis viešai.

Raigerdas Letui Palmaičiui

Ten, kur reikia ką nors griauti, netikėtai atsiranda Letas Palmaitis. Ir Kristaus nebėra, ir Biblijos nebėra, o yra tik viena Leto Pamaičio aistra – griauti. Tai, jau esate šiandien vienoje komandoje su Taigiu? Veikiate iš vien? Na, šaunuolis esate, Letai Palamaiti, nes dėl griovimo pasiruošęs veikti su Taigiu kartu. O jis, tarp kitko, užkietėjęs komunistas. Jūs prikaišiojate A. Merkel („Su kelnėmis visada pasirodo drg. Honneckerio darbuotoja p. Merkel”), o pats darbuojatės su komunistais išvien jau dabartiniu metu, kai komunizmas jau baigia pridvėsti, ir jo paskutinis placdarmas liko tik Rusija. Matote, kaip išeina, Letai Palmaiti, destruktyvumas pasirodo yra stipresnis akstinas net už religiją, todėl jūs faktiškai jau esate šitų „destruktyvių žmonių”, gal ir ne partijoje, bet palaikantis jų veiksmus, nes panašiai… Skaityti daugiau »

>Raigerdas

Raigerdas rašo: „komunizmas jau baigia pridvėsti, ir jo paskutinis placdarmas liko tik Rusija.” – Žodinė ir mintinė tryda.

Trupmenas

Reigerdui kažkodėl viskas aišku. Jis krauna be atodairos į vieną lentyną sūrius, mėsas, uogienes, pedofilus, komunistines liekanas, Taigizus, Letą Palmaitį ir silkes. Tikras šeimininkas prieš tokį sandėliavimą rimtai susimąstytų, ar tai neveda į visko naikinimą vienu ypu? Leto Palmaičio pastebėjimas dėl Merkel vaidmens Rosiejos žaidime yra labai įdomus ir sukelia daug asociacijų. prisiminkime vien netikėtai kilusį skandaliuką dėl jos telefoninių pasiklausymų (ar kitokio slapto sekimo), kurį organizavo JAV žvalgybos. pamename, kaip įsižeidė Briuselis, neva JAV nepasitiki ES. Tą skandaliuką labai stengėsi viešinti ir eksponuoti bei aitrinti ir tas pats Putinas, suprantama, kodėl. Skandalu buvo siekta įvaryti nepasitikėjimo pleištą tarp NATO ir ES, kas yra Kremliaus strateginis tikslas. Matyt, ne šiaip iš neturėjimo ką veikti JAV žvalgybos „kelnėtąją” sekė. Gal turėjo… Skaityti daugiau »

Ignas

Manau, kad kas leistina Amerikai, tai nereiškia, jog yra leistina ir Lietuvai. Prezidentė vis tik turėtų atsižvelgti į Lietuvos geopolitinę padėtį ir nuo labai aštrių pareiškimų Rusijos atžvilgiu turėtų susilaikyti. Diplomatiškas patylėjimas yra taip pat politika, neretai duodanti ir teigiamų vaisių.

to ha ha

nešsigąsti meškos,tai nereiškia,kad rėkti tu šiokia ir tokia,gal tai labiau reikštų erzinti?Šalia drąsos turi būti ir išmintis,jei esi mažas prieš didelį:)

Tomas Ignui

To, ką leido sau Grybauskaitė, JAV sau negali leisti.

Juozapas

> Trupmenui – Tamsta gana vykusiai viską išdėstėte. > Raigerdui- Raigerdai, pyktis yra tas patiekalas kurį dera valgyti atvėsusį. Patsai kartais kerti iš peties iki galo neįsigilinęs. …….. Dėl straipsnyje aprašytos situacijos: Nesuprantu kodėl toks sąmyšis, (vertinime). Sunku susivokti kas vyksta ir ką dera palaikyti. Patarsiu- liaukitės žaisti pagal primestas taisykles ir tuomet ppradėsite matyti neiškreiptą vaizdą. Ši situacija”Kas kritikuoja putlerį yra gerietis, o kas kritikuoja gybauckaitę yra kremliaus agentas” yra tyčia primesta tamstų klaidinimui. Yra faktai ir yra asmenys. Nesutapatinkime faktų ir asmenų primityviai aritmetiškai -vienas faktas, reiškinys, vienas asmuo. Primityvu ir skirta tik mulkiams. Kokia gi mano pozicija? Aš rusyną banditine/teroristine „valstybe”, tiksliau orda laikau seniau nei grybauckaitė. Tačiau tai, kad gybauckaitė nuo bačkos šūkauja tai kas atitinka… Skaityti daugiau »

Taigi

Merkel turi įvairių skandaliukų. Pasakojimas apie tai, kaip ji VDR darė biznį iš uogų. VDR valstybė supirkdavo uogas ir paskui žmonėms pigiau parduodavo, tai buvo paramos žmonėms programa. Tai ji nusipirkdavo uogas pigiau iš valstybės ir vėl valstybei parduodavo. Sukčiavo. Ir kritikuodavo žmones, kurie sąžiningai rinkdavo uogas ir parduodavo valstybei, tuo metu madinga buvo kritikuoti uždarbiaujančius.
Kitas skandaliukas, kaip ji darėsi partinę, politinę karjerą, lipo per kitų galvas.
Apie jos ryšius su Kohliu istorija nutyli. Tik gandai.

Algimato nuomone

palaikau. Si arogantiska dama tik rekti ir temoka, nors karo gresme reali. Kokia kalba cia gali buti apie diplomatija. Man kartais atrodo, kad tai ji daro specialiai, kad putinas turetu preteksta „reaguoti” putiniskomis formomis. O tai baisu.

Taigi

Merkel priversta vykdyti 1947 m. sutartį, kuri galios šimtą metų, pagal ją Vokietija privalo klausyti JAV ir nenukrypti nuo JAV kurso. Grybauskaitė yra JAV ČŽV pakabinta, surado nuodėmes, kurios leidžia Grybauskaitę tampyti už virvučių, kaip lėlę, todėl dabar ji šoka taip, kaip JAV reikia.

Taigi

Pataisymas: 1947 m. sutartis galios iki 2099 m.

Letas Raigerdui

Mielas Raigerdai, tikrai susipainiojote su tuo „komunizmu”. Kas yra komunizmas? Ruskijoje būta bolševizmo, kurį visi ir vadina „komunizmu”. Dabar ruskijoje tikrai jokio bolševizmo nebėra, bet yra mafijinė banditinė spectarnybų diktatūra. Tačiau yra kas bendro: ir tada, ir dabar Orda buvo orientalinio feodalizmo draustinis, „orientalinio gamybos būdo” (pagal Marksą) despotija, kurioje chano tarnai gauna iš chano teisę išnaudoti vergus jiems paskirtame „atkatui” feode našiausiu būdu, pasidalijant išnaudojimo pajamomis su chanu ir visa feodaline chebra. Iš esmės Orda kaip buvo, taip ir liko Aukso Ordos paveldėtoja, išskyrus trumpą vokišką eksperimentą padaryti iš jos Olandiją… Ordos metodais. Taigi reikalas ne „komunizmas”, bet pati klajoklinė mongoloidinė Ordos esmė, esmė buvusių tautų konglomerato-šiukšlyno, kurį vienija eilinio chano botagas, „vandenukas”, „matas” ir aistra rašinėti ant sienų… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis dėl Taigio

Būdama Bilderbergo grupės narė, Merkel nieko nebepriversta, išskyrus Bilderbergo grupės nutarimus. Kita vertus, JAV kaip blogio šaltinis, yra ruskijos top-propagandos dalis, neaišku kodėl maskuojant internacionalizuotą globalinių bankininkų diktatūrą (Cecilio Rhodeso „anglosaksiško pasaulio federalizavimo” projektas, įgarsintas nugalėjus JAV jų Nepriklausomybės kare 1913 m. gruodyje per rotšildiškos FED steigimą – plg. įgarsinimą quotes.liberty-tree.ca/quote/david_rockefeller_quote_103d), kurios branduolys – niekur nedingusi, bet formatą pasikeitusi Britų imperija.

Juozapas

Nenoriu veltis į Leto/Raigerdo tarpusavio asmeniškumus ir nesivelsiu. O žemiau esantis Leto komentaras yra labai stiprus. Be abejo , pritariu Leto mintims dėl honikerio komsomolcės vertinimo. Ir visai ne dėl bendrakonfesinių simpatijų kolegai Letui. Tiesiog geležinė faktų logika.

Babūnė

Siūlau paskaityti Jono Kovalskio straipsnį ,,Ukraina 2014 metai: vieno perversmo istorija” išspausdinta Karšto komentaro laikraštyje 2014.11.22

Juozapas---Letui

Neverta vargintis dėl „taigių”. Jis tik varo savo šeimininko propagandą kurios esmė demonizuoti JAV. Nesiplečiant, galėčiau pridurti, jog nežiūrint visų JAV kaip valstybės negerumų, finale amerikonai, ypač paprasta visuomenė yra tie patys bilderbegų klano aukos, nes bilderberginiai neturi tėvynės. Bilderbergao klubas neturi tikslų ameriką padaryti pasaulio valdove. Kam? Bilderberginių ambicijos yra valdyti visą pasaulį. Jeigu reikės, bilderberginiai nė nemirktelėję paaukos amerikonus jei tik bus naudinga. „taigisas” tyčia tai nutyli ir bando piršti savo pasmirdusį neūžaugą putlerį kaip alternatyvą. Tačiau tas rusyno fiureriukas pats yra bilderbergo projektas, tik kad dabar nuo pavadžio nutrūkęs kaip pasiutęs šuva. Kita vertus, bilderberginai net iš šūdo moka išspausti vašką. Todėl visa rusiška imperinė košė taip pat naudinga globalistams suvarant tautas į bendrą „gelbėjimosi” gardą kuris… Skaityti daugiau »

Juozapas---  babūnei-babuinei

Eik tu kakot sus savo goriene ir jos kaka (KK).

Trupmenas Juozapui

Keliu kepurę už tamstos komentarą 23.49. Absoliutiškai tikslu ir įtikinamai. Lygiai taip par ir aš galvoju apie rezidentės išpuolį. labai simptomiškas ir Taigizo sapaliojimas apie pakabintą CŽV mūsų ponią. JAV tikrai žino, kas yra jos tikrasis šeimininkas ir kaip ruskis yra įsismelkęs į Lietuvą. Todėl ir nepriima mūsų į rimtą NATO žaidimą. Paramina tik ten kokiomis nors pratybomis ar keturiais žvalgybiniais lėktuvėliais Zokniuose ir tiek. Jokių tokių modernių technologijų savo alijanso šaliai „Lithuania” niekas ir neketina duoti, kaip ir kosminio skydo ar bazių, kurios jau turėtų būti rimtai apsaugotos. Tikrai JAV neprašė mūsų ponios nuo bačkos rėkaloti, kas ir taip visiems aišku. O „sarafanui” tai labai svarbu, kai ima skandalingai lįsti fakteliai iš jos biografijos legendos. Šia prasme tęsiama skiepų… Skaityti daugiau »

Juozapas---Trupmenui

Smagu kalbėti su bendraminčiu. Be abejo pritariu Tamstos pastaboms dėl JAV/NATO tikrojo realaus požiūrio į Lietuvą kaip nepatikimą sąjungininkę. Tuo pačiu yra daug įdomių klausimų ir nemažai numanomų atsakymų. Kodėl amerikonai kurie neabejotinai turi kalnus pikantiškos informacijos apie visą mūsų politinį establišmentą, tame tarpe ir apie ruskynui tarnaujančius parsidavėlius- kodėl jie to nepaviešina? Atsakymai tį tai gali būti pakankami įdomūs: -amerikonai nėra laisvi spręsti, virš jų yra bilderbergo klubas kuris sprendžia kada nykštys į viršų, o kada žemyn. -amerikonai žaidžia katę-pelę su rusais, su vokiečiais, su prancūzais, o Lietuva kaip pereinamasis kiemas yra patogi aikštelė tokiems žaidimams. Bet kuriuo atveju šiuo metu mūsų valstybingumas yra perdėm butaforinis. Esame tikrai nepriklausomi- nuo mūsų niekas nepriklauso. Vakarų sąjungininkai į mus žiūri, kaip… Skaityti daugiau »

73
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top