Prezidentė D. Grybauskaitė visuomenės dėmesį nuo Švėkšnos kreipia į Norvegiją

Ketvirtadienį, vasario 5 d., Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikime su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, vaiko teisių apsaugos kontroliere Edita Žiobiene ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktore Odeta Tarvydiene aptarė, kaip ginami užsienyje gyvenančių Lietuvos vaikų interesai.

Tiesos.lt primena, kad šalies vadovė praėjusią savaitę pavedė Užsienio reikalų ministerijai ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai įsigilinti į vaiko teisių problemas, su kuriomis susiduria kitose šalyse įsikūrusios lietuvių šeimos.

Kaip praneša prezidentės spaudos tarnyba, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir vaiko teises ginančių institucijų vadovės E. Žiobienė bei O. Tarvydienė atsakė į Prezidentės klausimus, kas daroma, siekiant apsaugoti vaiko interesus.

Be to, prezidentė įpareigojo diplomatines atstovybes visokeriopai padėti visiems užsienio šalyse gyvenantiems Lietuvos piliečiams spręsti dėl vaikų teisių gynimo iškylančius klausimus ir teikti jiems aktualią informaciją apie teisinius bei kitus aspektus, su kuriais jie gali susidurti kitose šalyse.

Pilietinis Tiesos.lt portalas pastebi, kad, iškilus į viešumą informacijai apie Švėkšnos ugdymo centre dvejus metus vykusią ir teisėsaugos dangstytą prekybą valstybės globojamais vaikais, prezidentė D. Grybauskaitė iki šiol taip ir nesikreipė į generalinį prokurorą Darių Valį, vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį ir neparagino jų kuo skubiau išsiaiškinti ir visuomenei atsakyti, kodėl teisėsauga tiek laiko vilkino kriminalinių nusikaltimų prieš vaikus tyrimą.

Daugiau apie netiriamus nusikaltimus Švėkšnos ugdymo centre skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Nusikaltimus slėpęs psichiatras L. Slušnys: „Man buvo iškilusi didelė moralinė problema“

Linas Slušnys: Dėl vaikų patiriamos seksualinės prievartos negalėjau niekur kreiptis

Teisėsauga dvejus metus dangstė Švėkšnoje vykusią prekybą vaikais

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
esminis skirtumas

du nukrypimai:
– norvegai atima vaiką iš blogos mamos
– lietuviai pedofilai gražina vaiką blogai mamai
ir niekas neklausia vaiko, ko jis nori.

įtartina

Iš pat pradžių buvo įtartinas tas visokeriopas Garliavos ir Norvegijos vaikų istorijų tapatinamas. Sukelta neadekvati isterija, pradėta demagogiškai kalbėti neva apie dvi Lietuvas, kaip ir Garliavos tragedijos laikais. Garliavos atveju reikėjo gelbėti VIP pedofilų kailį, tuo tarpu Norvegijoje visai kitos problemos.

Ar  jie įgalūs

gražinti pagrobtą vaiką-Lietuvos pilietį-ar papliurpt susėdo.PAMATYSIM.

To Ar jie įgalūs

Kam tą Lietuvos pilietį gražinti? Gegutei? O gal į Lietuvos vaikų globos namus Žiobienei su Pūru. Nvaryk čia demagogijos, prisidenginėdamas „Lietuvos pilietybės” tema. Žinom, kaip Matrioška rūpinas Lietuvos piliečiais užsienyje. Ilgausko vaikais kaip rūpinasi… Kristina, kuri Lietuvos pilietė nuo gimimo, bet Matriošką pilietybės nedavė, nes nenori. Fu…

ruta

Gabrielius yra Lietuvos pilietis , turi ne tik motina , bet mociute ,dedi , kodel ji savinasi Norvegija ?Tik nereikia kalbeti , kokie jie geradariai, nes normaliam zmogui toks ju desperatiskas , brutalus vaiku atemimas is seimu , kelia daug klausimu ,ipatingai kai suzinai kaip naudinga Norvegijoje buti pakaitine seima . Kaip sakant , nieko asmenisko , tik biznis .Per 5 metus Norvegijoje atimta 61 000 vaiku is seimu . Lietuvos Respublikos Konstitucijos I skirsnio 13 straipsnyje aiskei parasyta ;Lietuvos valstybe globoja savo piliecius uzsienyje .Bet Lietuvos valdymo sistema taip save diskreditavo , kad niekas jau netiki juokia pagalba . Jus vis dar galvojate , kad jiems rupi eilinis zmogus ?Ar Garliavos tragedija neparode ju veidmainystes , baimes del savo… Skaityti daugiau »

Hmm

2012. V. 17 d. labai tikėjausi, kad ponia Dalia surengs posėdį prezidentūroje dėl Deimantės likimo. Laukiu trejus metus.

Dėdė rutai

Keistas ir Švedijos elgesys. Stokholme sulaikius Lietuvos pilietį Gabrielių, ten negaliojo Norvegijos „vaikų nusavinimo” įstatymas. Priminsiu, jog Norvegija net nėra ES narė ir šiuo požiūriu nėra bendros teisinės sistemos dalimi. Be to, net nėra Norvegijos teismo sprendimo. Išeina, kad Švedija išdavė jokiais nusikaltimais nekaltinamą ES valstybės pilietį trečiajai šaliai. Tai žymiai didesnis skandalas nei Austrijos nebendradarbiavimas dėl Golovatovo arešto orderio. Belieka prisiminti pokarį, kai švedai masiškai siuntė atgal iš Sovietijos Baltijos jūra pabėgusius „pribaltus”. Siuntė į garantuotą mirtį.

Komentatorius - Dėdei

Jūs rašot apie materijas, kurios lietuviškai diplomatijai yra „aukščiau suvokimo ribų”…
Akivaizdu: Lietuva yra valstybė, kuri negina savo piliečių.

cirkas

ir nieko daugiau,kaip susirūpinta vienu berniuku,drįstu priminti tris mergytes-deimantę;Orintą,ir Rianu dukrą,dovanokit nepamenu vardo-kiek posėdžių surengta dėl jų gerovės?

idomu

Kada nors per skaipa gales seneliai Kedziai pamatytisavo anuke Deimante?

Dzūkija

Duoklė lengvatikiams…Papliurps…ir tuo baigsis…Viską valdo skandinavų bankai…

o kam pasipylė straipsniai

apie N.Venckienę, manau visiems šiems skandalams gesinti, nes N.Vnckienės „masalas”visiems sukiršinti visada labiausiai tinka ir visi puola kaip žuvys net vanduo „verda”ir tuos purslus palengva nuneša vėl laiko tėkmė.PUIKU , O KAI REIKĖS VĖL BUS.

Suvaikėjusi baba

Pasiūlymas aukštiems standartams

Pirmoji šalies dama , Daukantines panelės, seimo nariai, vaikų tieses kontroliuojančių organizacijų atstovės pasiima po vieną vaikelį ir neliks tokių ne tik Švėkšnų. Turi materialines sąlygas užtikrinti ir išauklėti normaliais elitiniais piliečiais. Būtų gyvas pavyzdys . Runkeliai , kirmėlinas, šunauja, vatnikai išauklės tik runkelinukus , vatnikiukus, kirmėlinukus, šuneliukus , kurie gali tapti žaliais žmogeliukais.

koko

Nusikaltimai dangstomi greitai ir išsamiai nerenkant objaktyvių įrodymų, tas pats būdas taikomas susidorojant baudžiamuoju būdu

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top