Prezidentė kviečia išradingai sveikinti Lietuvą

prezidente.lt

Pirmadienis, vasario 2 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia visame pasaulyje esančius Lietuvos piliečius prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk išradingai“ ir kūrybingai bei sumaniai minėti Valstybės atkūrimo dieną. Prie tradicinės akcijos šalies vadovė kviečia prisijungti visus – vietos bendruomenes, mokyklas, verslo įmones, nevyriausybines organizacijas, užsienio lietuvius ir kitus.

„Kad ir kur gyventumėme, paverskime Vasario 16-ąją išskirtine švente. Būkime išradingi, dalinkimės idėjomis ir švęskime mūsų vienybės ir laisvės šventę. Kad visame pasaulyje esantys lietuviai pajustų, kokia ji mums svarbi ir brangi“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentė kviečia pasidalinti savo sumanymais kaip išradingai pasveikinti Lietuvą Valstybės atkūrimo dienos proga. Savo idėjas siųskite adresu vasario16@lrp.lt. Visi šventiniai renginiai bus skelbiami ir nuolat atnaujinami oficialioje Prezidentės interneto svetainėje www.lrp.lt.

Išradingiausiai šventusius Valstybės atkūrimo dieną šalies vadovė tradiciškai apdovanos Lietuvos trispalve.

Pernai prie Prezidentės inicijuotos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk išradingai“ prisijungė per 250 iniciatyvių bendruomenių iš viso pasaulio. Žmonės trispalvėmis juosė beržus, iš ledo luitų statė Gedimino stulpus, organizavo ledo žygius Lietuvai. Jaunimo organizacijos rengė akciją „Su gimtadieniu, Lietuva“, prie kurios prisijungė daugiau kaip 6 tūkstančiai žmonių. Alytaus rajono gyventojai akmeninėje knygoje iškalė „Tautiškos giesmės“ žodžius.

Vasario 16-ąją išradingai minėjo ir užsienyje gyvenantys lietuviai, įvairiose pasaulio šalyse rengę sporto varžybas, minėjimus ir kitus renginius. Airijos bėgikai 96-ųjų valstybės atkūrimo metinių proga organizavo šventinį 96 kilometrų bėgimą Dublino gatvėmis.

Prezidentės inicijuotą akciją šiemet remia naujienų portalas DELFI, TV3 televizija, radijo stotys „Radiocentras“, „Zip FM“ ir „Ruskoje Radio“.

Prezidentės spaudos tarnyba

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
paprastai

į Lietuvos Nacionalines šventes „išradingiausiai” sureaguoja iš UK specialiai tam kaskart atvykstantis Dovid Katz… Jo globojama „antifa” ir šįkart gali ką nors hudraus sugalvoti… Izraelio ambasados įkūrimo proga:)

o ka prezidente

Apie vaiku pilieciu Lietuvos, grobima Norvegijoje,gal tautieciai ir rasom Daliai?????

nu jo...

pasidarys šventę:
– komunistai dvigubus otkatus pasiims
– pedofilai dvigubai daugiau vaikų nuskriaus
– lietuvių dvigubai daugiau nusižudys iš beviltiško ir be prošvaiščių gyvenimo

valdas

Ka bendro turi GRYBAUSKAITE su VASARIO 16.JI neturi jokios moralines TEISES buti LR prezidente…Tai pastyciojimas is visu zuvusiu uz LIETUVOS laisve.JEIGU GRYBAUSKAITEJE likes nors laselis morales,ji turi trauktis…

prezidentė tik šventėms

deja, nemoka ir nenori ji rūpintis Lietuvos žmonėmis, vaikais. Galvoja, kaip švęsti, kai tokia Švėkšnos tragedija paaiškėjo.

Linėjus Karlas

Neužmirštuolė išradingoji – emetikė!

Antanas

Labai džiugi Prezidentės informacija, „išradingai švęsti.” Vienas disidentas invalidas pernai pasistengė Prezidentūroje sutiktoms moterims, perduoti jo pagamintus Lietuvos Valstybingumo simbolius – ženklelius: VYTĮ ir GEDIMINO STULPUS, kaip okupacijos metų kovos pasipriešinimo ženklus už kurių gamybą tekdavo kalėti, bet patriotiškas jaunimas ir tada juos nešiojo. Gal pavėluotai (vasario 15 d.) buvo įteikta moterims, kad Vasario 16 buvo pasipuošta ” kitais ženklais. Aišku, kad jaunimui patriotiškumo dalykai plačiau neaiškinami, tad šiemet tokiais žibuoklių žiedai per Sausio 13 net Seimo nariai pasipuošė sukeldami europarlamentarei L. Andrikienei kai kurių narių vidinį nepastovumą. Tad disidentas kuris gamino šiuos ženklelius dar gyvas ir gal pajėgs įsijungti(Vasario 16) televizorių ir pasidžiaugti kad ir jis savo išradingumu dar galėjo prisidėti prie Lietuvos sveikinimo. Garbingas disidentas, dėkoja donorams, nes… Skaityti daugiau »

kokia nesamone-

Vasario 16-oji ir Kovo 11-oji nera kokia karnavaline svente – tai Tautos pasididziavimo, kad islikome, esame bei uz Laisve paaukojusiuju gyvybe taurumo svente. Dabar norima bet kuria kaina paversti ,,nauja ideja”. Slykstu. Trispalve naikinama ,,neuzmirstuolemis” ir t.t. Slyksti senmerge, niekaip negalinti subresti. Gal tai jai naturalu, nes ji niekuo neprisidejo prie Nepriklausomybes atstatymo!!!!!

domiuosi

kaip išradingai švęs Švėkšnoje kankinti vaikai?

Al.

Atsiliepkim į Prezidentės kvietimą – trispalvėmis su gedulo juostomis ir šūkiu: grąžinkit pagrobtus Lietuvos vaikus !

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top