Prezidentė mergaitės gimtadienio dovaną siunčia policijai

Vasario 19-ąją Garliavos mergaitei sukako devyneri metai.

Ta proga Tiesos sambūrio vardu sesuo Nijolė Sadūnaitė ir skulptorė Joana Noreikaitė kreipėsi į Lietuvos Respublikos prezidentę prašydamos perduoti Mergaitei dovaną bei nuoširdžius sveikinimus ir įvykdyti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartį – leisti pabendrauti su artimaisiais ir draugais. Bent telefonu (daugiau apie tai skaityti čia).

Kovo 18-ąją Lietuvos Respublikos prezidento kanceliarijos asmenų aptarnavimo skyriaus vedėja Genė Lukaševičienė atsiuntė Tiesos sambūrio dalyviams tokį atsakymą:

„Su Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei adresuotu Jūsų prašymu yra susipažinta.

Jūsų prašymas ir dovana pagal kompetenciją yra perduoti spręsti Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos.“

Kaip žinome iš spaudos, prezidentė šiuo metu rūpinasi kitomis mergaitėmis, o daugiau nei 10 mėnesių „valstybės paslaptimi“ paverstai ir izoliuotai Garliavos mergaitei valstybės vadovės rūpesčio stinga.

Tik labai keista – nejaugi prezidentei trūksta kompetencijos išspręsti net klausimą dėl vaiko gimtadienio žaisliuko? Ir kodėl šiuo klausimu prezidentė į pagalbą kviečiasi policiją?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top