Prezidentė susitiko su kandidate į generalinio prokuroro pavaduotojus Margarita Šniutyte-Daugėliene

Lapkričio 22 d. Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su kandidate į generalinio prokuroro pavaduotojus Margarita Šniutyte-Daugėliene, kad aptartų, kaip efektyvinti prokuratūros veiklą ir užtikrinti ikiteisminių tyrimų kokybę, gerinti prokurorų kvalifikaciją ir ginti viešąjį interesą.

Generalinio prokuroro Evaldo Pašilio teikiama kandidatė prokuratūros sistemoje dirba nuo 1999 metų, daugiau nei 14 metų ji ėjo vadovaujamas pareigas. Pastaruoju metu ji vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriui, nuo 2002 iki 2012 m. dirbo Klaipėdos apygardos prokuratūros Valdymo kontrolės ir analizės skyriaus vyriausiąja prokurore.

Prezidentės spaudos tarnybos išplatintame pranešime (ČIA) teigiama, kad Margarita Šniutytė-Daugėlienė, karjerą pradėjusi nuo prokuroro padėjėjos pareigų, gerai supranta darbo prokuratūros sistemoje specifikąa ir todėl ji galėsianti sukauptą patirtį sėkmingai pritaikyti įgyvendinant prokuratūrai keliamus uždavinius.

Tvirtinama ir tai, kad M. Šniutytės-Daugėlienės kompetencija yra įvairiapusė. Be to, prokurorė yra dalyvavusi tarptautiniu mastu vykdomuose projektuose, taip pat darbo grupėse ir komisijose, rengiančiose ir tobulinančiose teisės aktus, susijusius su prokuratūros sistemos gerinimu, turi pedagoginio darbo patirties.

Kandidatė teisės magistro kvalifikacinį laipsnį yra įgijusi M. Romerio universitete, be to, ji ir toliau kelianti kvalifikaciją skaitydama pranešimus konferencijose.

Spaudos pranešime teigiama ir tai, kad M. Šniutytė-Daugėlienė už pavyzdingai atliekamas tarnybines pareigas buvo ne kartą skatinta, jai suteikti vyresniojo ir vyriausiojo justicijos patarėjo kvalifikaciniai rangai. Prokurorų atestacijos komisija M. Šniutytės-Daugėlienės darbą yra įvertinusi labai gerai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top