Prezidentės remiamas D. Valys drąsiai seka D.Dabašinsko ir A.Pociaus pėdomis

Gindama Valstybės saugumo departamentą prezidentė Dalia Grybauskaitė prieš keletą metų pritarė įžūliam VSD sprendimui nepateikti Seimui dvylikos analitinių pažymų apie politinę korupciją.

Šiandien kitas prezidentės globojamas pareigūnas D. Valys taip pat imasi savivalės ir siunčia Tautos Atstovybę tolyn.

Nors ir laikinoji Neringos Venckienės teisinio imuniteto panaikinimo klausimą sprendžianti Seimo komisija, ir protokoliniu nutarimu į generalinį prokurorą kreipęsis Lietuvos Respublikos Seimas įpareigojo Generalinę prokuratūrą pateikti „Garliavos operacijos“ vaizdo medžiagą laikinajai komisijai, šiandien buvo pranešta, kad ikiteisminį tyrimą atliekanti Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė Nina Raugienė dar kartą atsisakė pateikti Seimo komisijai vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti 2012 m. gegužės 17-ąją Venckų ir Kedžių namuose vykę įvykiai.

Piliečiams rūpi:

Ar toli eis D. Valio pasiųstas Seimas?

Kodėl būtent Seimo konservatoriai ir socialdemokratai jaučia mazochistinį malonumą, kai VSD ir Generalinė prokuratūra juos atvirai žemina?

Ar dar galioja Seimo laikinųjų tyrimų komisijų įstatymas, kuris įpareigoja ne provincijos prokurorę, o būtent Generalinę prokuratūrą suderinti su Seimo tyrimo komisija reikalingos medžiagos pateikimą?

Ar nuo šiol Šiaulių prokurorė Nina vadovaus generaliniam prokurorui D. Valiui ir Seimui?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top